💕💕DOĜUM GÜNÜN KUTLU MUTLU OLSUN TATLICI ŞAİR💕💕

GÜNAYDIN MİLLET! SELAM MİLLET!  BAZENDE, HAYIRLI GÜNLER MİLLET DİYEREK, GÜNÜMÜZÜ SELAMLAR.  BAZEN KALKIN BAKALIM UYKUCULAR DİYEREK, TEK GÖZÜNÜ HALÂ AÇAMAYANLARA SESLENİR, VE O GÜNÜN NEŞE KAYNAĜI OLUR GENELDE.  TABİ BİZ ONUN KAYIPLARA KARIŞTIĜI GÜNLERİDE UNUTMAYIZ YANİ..ŞİMDİ SİZLERE BİLİN BAKALIM BU KİŞİ KİM DİYE SORSAM, ELBETTE EMİNİMKİ HERKES TEK CEVAP VERİR BU SORUMA.  HATTA DAHA BEN SORMADAN, DİREK AKLINIZDAN, AA TATLICI ÜLKERDEN BAHSEDİYOR DİYE GEÇİRİRSİNİZ.

 

EVET ARKADAŞLAR TABİKİDE TATLICI ÜLKERDEN BAHSEDİYORUM. VE GÜZEL KALBİNİ BİZE HEDİYE ETTİĜİ İÇİN İLK ÖNCE TATLICIN ANNESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ÇÜNKÜ BÖYLESİNE DOĜAL VE İÇTEN BİR ARKADAŞ SAHİBİ OLMAMIZI  SAĜLADIĜI İÇİN. VE YİNE GÜZEL YORUMLARI, ESPİRİLİ YAZILARI, GÜLÜMSETEN TATLI ŞİİRLERİYLE SİTEMİZE KATKIDA BULUNDUĜU İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUZ. VE SAYGISINDAN, SEVGİSİNDEN ÖDÜN VERMEYEREK, BİZİMLE KURDUĜU GÖNÜL DOSTLUĜUNDAN DOLAYI TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİP, HAYATININ KENDİSİ GİBİ HER DAİM TATLI GEÇMESİNİ DİLİYOR, ÖMÜR BOYU SAĜLICAKLA, NEŞEYLE, HAYIRLARLA GEÇİRECEĜİ GÜZEL BİR HAYAT DİLİYORUZ KENDİSİNE.

İYİKİ DOĜDUN  💕ÜLKER💕  İYİKİ DOĜDUN 🌼ÜLKER🌼 NİCE YAŞLARA. SİZLERDE ÜLKER ARKADAŞIMIZIN SEVİNCİNİ VE MUTLULUĜUNU PAYLAŞMAK İSTERSENİZ, ONA GÜZEL DİLEKLERİNİZİ, BU SAYFA ARACILIĜI İLETEBİLİRSİNİZ. BİZDE KENDİSINE GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİNİ BELİRTEN BU SAYFAYI HEDİYE EDİYORUZ..

TATLICI ÜLKER KİMDİR? Ben Tatlıcı Ülker 16 şubat 1999 yılında soguk bir kış gününde Azerbaycanın karpuzun memleketi sayılan bir şehrinde doğdum. 1.52 boyundayım. 45 kiloyum. Rüzgar esse alıp götürecek o kadar yani. Kahve renkli çok fazla uzun saçlarım ve gözlerim var.(ayak ölçüm 35. Her şeyi yaz deyince belki bunuda bikmek istersiniz diye düşündüm. Evin en büyük çocuğuyum. Tüm renkleri severim. Ama en çok laciverdi. FENERBAHÇE takımını tutuyorum. Okulu son sınıfa kadar okudum. Ama maddi ve manevi bir sürü problem yüzünden ünversite hayallerim suya düştü. Bende aile bütcesine yardımcı olmak için çalışıyorum.
Karakter olarak çok deyişik bir insanım. Gülmeyi güldürmeyi seviyorum. Şakacı birisiyim. Yalanı sevmem. Hayvanları çok severim ama çokta korkarım. En çok sevdiyim hayvan kedi. Minnoş adında minicik kedim var. Dizikolikimdir. Fazla dizi izlerim. Tatlıya bayılırım. Zaten ismimde burdan kaynaklı. Sinirlendiyimde bağırmak yerine makyaj yapıyorum. Kitap okumayı seviyorum. Sinirli birisi diyilim. Çok fazla arkadaşım var. Pazıl yapmayı severim. Basketbola hayranım.
Karakterim gibi hobilerimde çok farklı. Resim çiziyorum, kafama göre şiir, hikaye, senaryo yazıyorum. Boncuktan deyişik eşyalar ve takılar yaparım. Çöpe atılan her şeyi geri dönüştürürüm. Mesela dün süt kutusundan telefon kabı yapdım.
Bu arada mehendi sanatıyla uğraşıyorum. Çok güzel bir sanat:-)
Çok fazla hayalim var. Ben en iyisi size sırasına göre söyleyim.
1.hayalim:
Anne olmak(kız annesi)
2.hayalim:
“CiciliBicili.com” adında internet sitesi açıp boncuktan yapdığım takıları ve eşyaları orda satmak.
3.hayalim:
İstanbulu görmek:
DUMAN konserine gidip qurupla birlikte SENDEN DAHA GÜZEL şarkısını söylemek.
4.hayalim
Kapadokida uçan balonlara binmek.
5.hayalim:
Dünyanın tüm çocuklarını mutlu etmek:-)
6.hayalim:
Annesi, babası olamayan kız çocuğunu evlatlık almak:-)
7.hayalim:
Paraşütle uçmak:-)

Bir yıldır DİZİBİLGİ sitesinde daimi yorumcuyum. Ülker azeri adıyla yazıyordum. Ama sonra arkadaşım ASLI TATLICI ÜLKER adını verdi. Ardındanda İR abim TERLİKÇİ ÜLKER ismini verdi.
Bu sene de FRAQMANDİZİ.TV sitesinde analiz yazmaya başladım. Tabiki yorumcusu olduğum sitelerden biri de burası. Her gün seve seve buraya geliyorum.
Burdada sağolsun HANDAN ve GÜLAY ablam beni SARIMSAKCI ÜLKER yapdı:-)

Evet güzel arkadaşlarım işte buda benim:-) Sizce nasıl birisiyim?

YORUMLAR

  1. Hayırlı geceler canım tatlıcım. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere sevdiklerinle birlikte olman dileğiyle. İyiki doğdun iyi ki varsın. Canım arkadaşım ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.