03 Mayıs Gülperi Dizisi Hasan Öldü mü? 29 – 30. Bölüm Fragmanı Analizi Tüyoları

03 Mayıs Gülperi Dizisi Hasan Öldü mü? 29 – 30. Bölüm Fragmanı Analizi Tüyoları

26 Nisan Cuma günü yayınlanan Gülperi Dizisi 29. bölümde neler oldu, Hasan öldü mü? 30. bölümde neler olacak tüyoları analizi ve fragmanı ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız, Gülperi dizisinin erken final haberleri internette dolaşırken reytinglere baktığımız da kötü bir reyting skoruna sahip olduğunu görüyoruz. 30. bölüm fragmanı ve tüyoları başlığımıza geçmeden önce 03 Mayıs taki bölümde veya 1 hafta sonrasında Gülperi’nin büyük oğlu Hasan’ın öleceği bilgisini Gülperi izleyicileri ile paylaşmak istiyoruz, tabi ki bu bilgi kesin bilgi değildir.

Gülperi Hasan yani Burak Dakak sezon finaline 2 bölüm kala Çukur dizisine AKIN KOÇOVALI karakteri ile giriş yaptı işte konumu :

Çukur Akın Koçovalı Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Burak Dakak Kaç Yaşında

Gülperi Dizisi 29. Bölümde Neler Oldu?

29. bölümde Gülperi’nin sevgilisi Kadir’in eski karısı Şeyma ile tartışmaları ve Kadir’in öfke krizine girmesiyle işler 29. bölümde karışıyor, fragmanı izleyenler Kadir’in öfke krizine şahit olmuşlardır. Hasan’ın vurulma anı ve yukarıda ki paragrafımız da da yazdığımız gibi Hasan ölecek mi? sorusunun cevabı kesin bilgi olmamasıyla beraber Hasan’ın diziden ayrılacağı yönünde. Mahkemeye çıkarılan Hasan’ın aleyhinde tanıklık yapan Şeyma izleyicileri şaşırttı 30. bölümde Hasan’ın hastanesi sahnesini izleyeceğimiz kesindir.

Gülperi 29. Bölümde Hasan’ın küçük kardeşi berk e arkadaşları senin abin katil diyerek dalga geçmişlerdi ve bunun üzerine Berk arkadaşını yere düşürmüştü.

Gülperi Dizisi Hasan Öldü Mü?

29. Bölümde 26 Nisan günü (bugün) yayınlanan bölümde Hasan’ın vurulma anı ve yere yığılmasını izledik daha önce aldığımız tüyolara göre Gülperi Dizisi Hasan karakterine hayat veren Burak Dakak diziden ayrılacağı yönünde bir analiz var ancak bu bir ihtimaldir kesin bilgi yoktur.

Gülperi Dizisinin erken final yapma kararı almasıyla konuyu ilişkilendirdiğimiz de Hasan ölebilir, diziden ayrılması ekranları başındaki izleyicileri şaşırtmalı.

Gülperi Dizisi 26 Nisan Cuma günü reyting sonuçları;

Gülperi dizisi geçtiğimiz hafta olmadığı için 12 Nisan reyting sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz ve Gülperi çok alt sıralarda bir reyting skoruna sahip. 26 Nisan Gülperi Reyting sonuçları yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Gülperi Hasan (Burak Dakak) Fotoğrafları;

30. Bölüm Final Fragmanı;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

03 Mayıs Gülperi Dizisi Hasan Öldü mü? 29 – 30. Bölüm Fragmanı Analizi Tüyoları (2 Yorum)

  1. Lütfen Burak Dakak diziden ayrılmasın o dizide olmaxsa dizinin hiç bir önemi olmaz . Hasanın hapishanede bıçaklanmasına çok ağladım . Ne olur ölmesin .. çok severek izliyoruz …en azından bir kerede mutlu son olsun her zaman üzülelimmi ağlayalımmı bu ne ya

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019