03 Mayıs Hercai Miran’ın Anne Babasının Katili Kim? 8. Bölüm Özeti Tüyoları Neler Olacak

03 Mayıs Hercai Miran’ın Anne Babasının Katili Kim? 8. Bölüm Özeti Tüyoları Neler Olacak

26 Nisan Cuma günü yayınlanan 7. bölümde ATV’nin sevilen dizisi Hercai de neler oldu 03 Mayıs ta 8. Bölümde neler olacak tüyoları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız, Daha önceki analiz yazılarımız da Reyyan’ın hamile olduğunu ve Azat ile evleneceğini yazmıştık.

26 Nisan Cuma günü yayınlanan bölümde Reyyan Azat’ın karısı olmayı kabul edip kızı olduğu konağa Azatın karısı olarak geri döndü. Azize, Gönül’ü Reyyan’ın bıçaklamadığını bildiği halde Gönülü ele vermemek için susuyor. Reyyan Gönülün aslında Miran’ın karısı olduğu öğrendi.

Azize Aslanbey’in büyük sırrı ne? Miran Aslanbey’in anne ve babasının katili kim? Hazar Şadoğlu suçsuz mu ?

Geçen bölüm kaçırdı denilen Elif Aslanbey eve geri döner. Üstelik ona yardım edip evine getiren Cihan Aslanbey’dir. Reyyan, Gönül’ün amcasının kızı olmadığı, nikahla karısı olduğunu öğrenir. Reyyan, Azat ile giderken; Gönül bıçaklanır. Gönül”ü kimin bıçakladığı belirsiz, yorumlarımıza göre Gönül bunu kendisi yaptı. Fakat, Miran’a bunu kendisine Reyyan’ın yaptığını söyler.  Reyyan ile Azat yolda kaza yaparlar, Reyyan’ın bilinci kapalıdır ambulans ile hastaneye giderler.
Miran Reyyanın ondan gidemeyeceğine Azatın bunu zorla yaptığına inanır Peşlerine düşer.

Reyyan kendine gelir, durumu iyidir. Azat ile beraber konağa giderler, fakat Reyyan konağa başka bir sıfatla girecektir. Azatın karısı olarak.
Azat tüm Nasuh başta olmak üzere tüm aileye bunu ilan ederken Miran arkalarındadır, tüm olan bitene şahit olur. Fırat Miranı zor tutar. Miran yıkılır. Reyyan, Azatın elini zor olsada tutar. Reyyanın iki şartı vardır Azattan, ilki ailesinin yanında Şadoğlu Konağında kalmak. Azat bunu kabul eder, ikinci şartı ise şuan için belirsiz, tahminlerimize göre gerçekten karı koca olmayacakları ve Azat ile aynı yatağı paylaşmayacağıdır.
Reyyan artık evindedir. Handan delirmistir. Zehra ve Hazar da bu durumu kabul edemeyenlerden biridir. Cihan’ın planı vardır ve herkese rağmen Azatın arkasında duruyormuş gibi profil çizer. Yaren amacına ulaşmıştır.

Miran, Reyyanın, Gönülü bıçakladıgına inanmaz, Gönülün bağ evine nasıl gittiğini ve orada olduklarını nerden öğrendiğini sorgular. İstediği cevabı alamaz.
Hazar ve Zehra evden aileleriyle beraber gideceklerini söylerler, Nasuh buna karşı gelir. Zehraya, evden giderseler Reyyana Hazar’ın gerçek babası olmadığı gerçeğini söyleceğini, söyleyerek tehdit eder.

Azat ve Reyyan evleniyor. Azat elinde yüzük Reyyanın odasına gider, Reyyan odada yoktur. Reyyanı ararken Handan ve Cihan’ın konuşmalarını duyar. Oğullarıyla evlenmelerini istemeyen Handan ve cihan Reyyanı evden kaçırtıp, Mirana teslim ederler. Azat peşlerindedir. Reyyanı alıp buralardan götürmek isteyen Miran reyyandan red cevabı alır. Azatın elini tutar ve Miranı arkasında bırakıp giderler.

03 Mayıs Hercai 8. Bölümde Neler Olacak?

Hercai’nin 03 Mayıs öncesi yaşanan olaylardan sonra nasıl bir bölümün bizi beklediğini hep beraber göreceğiz ama tekrar ediyoruz, Mardin Midyat ta çekilen dizinin bir sahnesi Mardin Midyat Devlet Hastanesinde çekildi ve aldığımız tüyolara göre Reyyan hamile. Daha önce Reyyan Hamile mi yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Reyyan’ın Azat’a sunduğu 2 şart nedir? Azat ve Reyyan evleniyor!
Hercai 8. Bölümde neler olacak ?

Reyyan, Gönülün aslında, Miranın karısı olduğunu öğrendikten sonra Azatın elini tutarak onunla gitmeyi tercih etmiştir. Azat Reyyana onu asla bırakmayacağını ve onunla evleneceğini söylemiştir. Reyyanın iki amacı vardır, İlki Canını çok acıtan hayatını mahveden Miran’a acı çektirmek ve ondan uzaklaşmak için Azat ile evlenmek, ikinci ise başka bir çaresi olmamasıdır. Mirandan uzaklaşan Reyyan sahipsizdir. Reyyan, Azatdan iki şey ister ve buna karşılık onunla evleneceğini söyler.

İlk şartı Azatın buradan uzaklara gidip yaşayalım demesine karşılık evin kızı olduğu Şadoğlu konağına yani ailesinin yanında yaşamak istediğini ve onlardan uzaklaşmak istemediğini söyler. İkinci şartı ise Azat ve reyyanın arasında bir sırdır. Elimizdeki verilere göre Reyyanın ikinci şartı bu evliliğin bir formalite olmasıdır. Reyyan asla azatın gerçek karısı olmayacak ve onunla aynı yastiga baş koymayacaktır. Bu şart ile görüyoruz ki Reyhan’ın tüm amacı Mirandan intikam almak ve onun canını yakmaktır. Bir sonraki bölümde azat ve reyyanın evleneceğini göreceğiz ve Miranın reyyanı ne kadar çok sevdiğini anlayacağı çok acı çekeceği bir bölüm olacak.

03 Mayıs Hercai 8. Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019