05 Mayıs Kardeş Çocukları 14. Bölüm Tüyoları Fragmanı Analizi 13. Bölüm Özeti

05 Mayıs Kardeş Çocukları 14. Bölüm Tüyoları Fragmanı Analizi 13. Bölüm Özeti

Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran sevilen dizisi Kardeş Çocukları 13. bölümde neler olacak? 
Yıldırım öğrendiği  gerçekle alt üst olurken Ümran ve Umay’ı sert bir yüzleşme beklemektedir Yıldırım’ın öğrendiklerine tamamen hazırlıksız yakalanan Ümran Umay’ın şok hamlesiyle kendini yeni bir fırtınanın ortasında bulur Umay’ın hamlesi Yıldırım ve Ümran arasındaki dengeleri değiştirirken  Yıldırım hedef söz konusudur. Diğer yandan Reşat ve Cansel’in görüntüleri Umay’ın lehine ona , evliliği yönetme gücünü verir. Her zamankinden daha güçlü olan Umay Reşat’ın ipini çekmek üzeredir. Yaşananlar iki anne arasındaki hayat savaşını kızıştırırken Yıldırım ise her ikisini köşeye sıkıştıran gerçeklerin peşine düşer. Cemal’in Yıldırım için giderek daha çok tehdit haline gelmesi Umran’ın hayatının en zor kararlarını almaya iterken Hayal’in doğum günü  herkes için büyük sürprizlere gebedir.

Kardeş Çocukları Son bölümde neler yaşanmıştı?

Hayat’ın gerçeği anlamasıyla Umay ve Ümran için yeni bir zaman başlar. Hayat tüm pişmanlığıyla annesine sıkı sıkı sarılırken, Umay adeta yıkılır ama yenilgiyi kabullenmeye niyeti yoktur. Hayat, henüz Umay’ın yalanlarına katlanamazken Hayal’in Volkan’la yaşananları duymasıyla ortalık karışır. Hayal’in bir türlü bitmeyen öfkesiyle kopan kıyamet, Ümran ve Umay için de zor olacaktır. Arka arkaya ortaya çıkan gerçeklerin ardından, Hayat’ın evden gitmeye karar vermesiyle Ümran ve Umay zor bir savaşa girer.

Hayat ve Ümran’ın kararlılığı yanında, Umay en güçlü silahını kullanır. Annesiyle birlikte yeni bir hayata kararlı olan Hayat’ın, Yıldırım’a olan siniri ise artık Ümran için yıkıcı bir duurumdadır. Umay, peş peşe sökülen sırların arasında köşeye sıkışırken Reşat ve Cansel’in müstescen görüntüleri dengeleri bozmak üzeredir. Diğer yanda, Rezzan’ın Umay’ın Ümmü olduğunu duyması ise yeni bir yüzleşmeyi ateşler. Geçmişin gölgesi yalnız Umay’ın değil, Ümran ve Yıldırım’ın da bugününü karanlığa sokmak üzeredir.

Kardeş Çocukları 14. Bölüm Fragmanı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019