05 Mayıs Pazar Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Saat Kaçta, Çıkan Sorular?

05 Mayıs 2019 Pazar, Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Çıkan Sorular ve Cevaplar

ATV’nin yıllardır televizyon dünyasına damga vurmuş yarışması Kim Milyoner Olmak İster 05 Mayıs Pazar günü Hıdırellez’e özel bölümü ile saat 00.20 de ATV ekranlarında ekrana gelecek. Bizde 05 Mayıs Pazar günü Kim Milyoner Olmak ister’i takip ederek çıkan tüm soruların cevaplarını sizlere vermeye çalışacağız.

05 Mayıs Pazar günü Özel Bölümde büyük ödülü alabilecekler mi? en iyi ikramiyeyi kim alacak izleyip merak edilen tüm sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Nasıl Katılınır?

Bu gece 00.15 te başlayacak olan yarışmayı takip edenler yarışmaya nasıl katılacaklarını merak ediyorlar, Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına katılmak için öncelikle yapmanız gereken buradaki siteye girerek formu doldurup göndermeniz : https://www.atv.com.tr/milyoner/form formu doldurduktan sonra size geri dönüş mutlaka olacaktır. Herhangi bir eğitim sınırlaması olmayan program da bugüne kadar bir çok insan hayallerinin sahibi oldu ve bir çok yüksek öğrenimi olan insan da ilk sorularda elendi, kendinize güvenin eğitim durumunuz dan sonra genel kültürün de bu yarışmada çok önemli olduğunu lütfen unutmayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2019