05 Mayıs Savaşçı Dizisi 73. Bölüm Tüyoları Fragmanı Analizi 72. Bölüm Özeti

05 Mayıs Savaşçı Dizisi 73. Bölüm Tüyoları Fragmanı Analizi 72. Bölüm Özeti

 

Savaşcı dizisi konusu nedir?

Özel Kuvvetler Komutanlığı’, kamuoyunda bilinen ismiyle “Bordo Bereliler” mensup bir ekibin destansı öyküsünü anlatan Savaşçı, bir zamanlar Bordo Bereliler’in ender birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, Başlarındaki komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapishaneden çıkıp tekrar ekibi toplamaları ve göreve tekrar dönmeleriyle başlar. Üstün yetenek, görev arzusu ve sonsuz vatan aşkıyla Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her yerde görev alacak, Türkiye’nin  bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları her türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu yiğitler, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini feda etmeye hazırdırlar. Çünkü  “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!” Oyuncu ekibiyle Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer ve Bahadır Vatanoğlu’nun rol aldığı dizi “Savaşçı”, Pazar günleri saat 20.00’de FOX  ekranlarında…

Savaşçı Dizisi 72. Bölüm Elsa, Haydar’ı tuzağına düşürüyor!

Merakla beklenen Savaşçı dizisinin 72. yeni bölüm fragmanı Fox TV tarafından ekranlara geldi. Geçtiğimiz pazar günü yayınlanan Savaşçı son bölümde Elsa ile Melik yıkıma uğratılmıştı. Bölümde, bomba yüklü aracın, Kutalmış Paşa’nın aracına doğru giderken sahnesi ile bitmesi merak içinde bırakmıştı. Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanında Elsa ile Melik tam anlamıyla köşeye sıkışıyor. Fakat Elsa’nın  kurtulup Haydar Yüzbaşı’nın arkasından yanaştığı ve arkasından silahını doğrultması sahnesi izleyenleri meraklar içerisinde bırakıyor. Savaşçı 72. bölümü 28 Mayıs Pazar günü Fox TV’de ekranlarında olacak.

YENİ HABER >>>  Zalim İstanbul 14. Bölüm Özeti. 15. Bölüm Fragmanı

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Savaşçı son bölümde yaşananlar; Melik ve adamlarının Türk Üssü’ne saldırmaları sürerken, Yüzbaşı Kağan yaptığı planla teröristlerin tüm planlarını alt üst etmeye çalışır. Ancak nikah masasını terkedip arkadaşlarına yardım için çatışmanın ortasına giren bir Mehmetçik’in vurulması ateşlerin yükselmesine neden olur. Astsubay Bayram yaralanan askeri yaşatmak için elinden gelen tüm müdahaleyi yaparken, Kılıç Timi teröristlere fırsat vermeyecektir.

Savaşçı 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Fox TV’nin çok izlenen dizisi Savaşçı dizisinin aksiyon sahneleri ile dolu yeni bölüm fragmanında Melik ile Elsa’nın köşeye sıkıştığını görüyoruz. Fragmanda ise Haydar’ın arkasından silahını doğrultan Elsa’nın sahnesi heyecanı doruğa çıkarıyor. İşte Savaşçı 72. yeni bölüm fragmanında yaşananlar..

Savaşçı dizisi Reyting sonuçları nasıl gidiyor

geçtiğimiz hafta 71. bölüm 21 nisan pazar günü savaşçı dizisi reyting sıralamasında 6. ıydı 3.68 reyting skoruyla ortalama bir reyting alıyor erken final yapabilir,

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019