05 Mayıs Zengin ve Yoksul Dizisi 5. Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı Analizi

05 Mayıs Zengin ve Yoksul Dizisi 5. Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı Analizi

ATV’nın yeni dizisi Zengin ve Yoksul’un 4. bölümü ile 28 Nisan Pazar günü ekranlarda olacak ancak 05 Mayıs 5.bölüm de neler olacak tüyoları analizi fragmanı konusuyla 5. bölüm hakkında merak ettiklerinizi analiz edeceğiz. Dizinin başladığı günden bugüne reyting sonuçlarını inceleyeceğiz ancak şimdiden küçük bir tüyo vermekte fayda var Zengin ve Yoksul dizisi son hafta reyting’ine bakarken listenin neredeyse sonuna iniyorduk 21 Nisan pazar günü olan 3. bölüm 16. sırada 1.95 reyting skoruyla kötü bir izlenme mevcut.

28 Nisan Pazar günü ekranlara gelecek olan 4. bölümde Nihal’i teknede gören Meral şaşkınlığını gizleyemedi ve o şok etkisiyle tekneden Nihal’i itti. Dizinin yeni bölümünde izleyeceğimiz sahneler de fragman dan da anlaşılacağı üzere kavga dövüş bitmiyor.

Zengin ve Yoksul 5. Bölümde Neler Olacak?

Zengin ve Yoksul bir iki hafta daha bu reyting skorlarını alırsa yakında erken final yapar bizden söylemesi, 05 Mayıs taki bölüm ile hikayenin tam oturması ve beğeni kazanmasını bekliyoruz tabi bir diğer ihtimal dizilerin tek tek final haberleri geliyor ve diziler bittiğinde Zengin ve Yoksul izleyici kazanabilir onuda atlamamak lazım.

Zengin ve Yoksul 05 Mayıs 5. Bölüm Fragmanı

yeni fragman geldiğinde eklenecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019