09 Mayıs Avlu Zerrin Müdür Öldü mü? Geri Dönecek mi?

09 Mayıs Avlu Zerrin Müdür Öldü mü? Geri Dönecek mi?

Zerrin Müdür takip eden motorlular kimdi? Avlu’nun Zerrin Müdürü diziye veda mı ediyor? 09 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan bölümde Zerrin’i takip eden motorluların onu öldürmek istemesi herkesin Zerrin müdür diziden ayrılıyor mu sorusunu sormaya sebep verdi. Dizinin bir sonraki sezonun hala hangi kanalda olacağı konuşulurken sezon finali öncesi Zerrin müdür karakteri diziden ayrılıyor mu?

Zerrine kurulan bu pusudan sağ çıkamayan zerrinin ölümüne kaza süsü verildi.

Patlayan arabadan sağ çıkamayan Zerrin Müdür karakteri ile Avlu dizisinde dikkat çeken Nergis Öztürk Avlu dizisinden sezon finali öncesi ayrıldı. Yeni hayatında başarılar dileriz.

Zeriin müdürün sonun yaklaştığını düşündüren avlunun 41. Bölümünde melis müdürün açtığı soruşturmadan haberdar olup zerrin son kozlarını oynayarak Kudreti torunun yerini bildiğiyle avcunun içine alır ve zerrin kendini bu olaydan Kudret’in pazarlığıyla bi nebzede olsa kurtarmayı başarır. Finale yaklaşan avlu bir sonraki bölümlerde Zerrin’in kardeşinin intikamını almaya devam edeceğini göreceğiz.

Yukarıdaki sahne de 09 mayıs perşembe günü Avlu dizisinde herkesin belkide çok kızdığı Zerrin müdür, yani Nergis Öztürk diziye veda etti, dizinin sezon finali öncesi Zerrin Müdürü bu şekilde ölüm sahnesi bizce çok basit kaçtı. Bir çok bölümde her olayda parmağı olan Zerrin karakterinin ölüp ölmeyeceği merak konusu olurken bu şekilde patlayan bir arabadan Zerrin’in ölmeden kurtulması çok komik olacağı için.

Zerrin müdür (Nergis Öztürk) Avlu dizisi kadrosundan sezon finali öncesi ayrılmış oldu. Yorumlarınızı bekliyoruz sizce Zerrin’e yakışır bir ölüm sahnesimiydi???

Güncelleme 14 Mayıs

09 Mayıs Perşembe günü Zerrin’in ölebileceğini veya bu sahneden kurtulabileceğini bir önceki paylaşımda belirtmiştik. Evet Zerrin ölmedi. Ben Bitti demeden bitmez diyen Zerrin’e zaten bu tarz bir ölüm yakışmazdı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

09 Mayıs Avlu Zerrin Müdür Öldü mü? Geri Dönecek mi? (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2019