09 Mayıs Özlem Gardiyan Avlu Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Özlem Gardiyan Avlu Dizisinden Ayrılıyor Mu?

09 Mayıs 41. Bölüm ekranlarında 41. Bölümde sevilen dizi Avlu da gardiyan Özlem karakteri diziden ayrılıyor mu? Azra ve kudreti kurtarma çabaları sürerken, Zerrin müdürün azraya olan öfkesi aslan dinmiyor ve hala değişik planlar içerisinde. Bunun bir tuzak olduğunu anlayan Deniz koğuşdan bir hışım çıkıp kendini Azra ve Kudretin kapalı kaldığı odaya atar.

Azra ve Kudreti Kim Kurtardı?

Kahraman gardiyan Hüseyin. Koğuşun sevilen ve maskotu olan gardiyanı Hüseyin yangını büyük bi çabayla söndürmeye çalıştı. Hüseyin gösterdiği bu çabayla azra ve kudreti içerden çıkarmayı başardı.

Zerrin müdürün sonu yaklaşıyormu?

Zerrin müdür kamera kayıtlarına bakar herhangi bir terslik göremez bu sırada özlemden anons gelir ve odasında beklediğini söyler. Zerrin müdür odasına geçer ve Özlem ile yine bir pazarlık içine girerler. Fakat zerrin Özlem’in karşısına yine Özlem’in annesini öldürdüğünü kanıtlayan ses kaydıyla çıkar ve akıllara yeniden Özlem bu planda herkesi yarı yolda bırakacak mı sorusu gelir. Özlem, zerrin müdüre kayıtların bulunduğu bir bellek ve istifa dilekçesini verir.

Avlu Dizisi 42. Bölüm Fragmanı

Dizi fragmanı eklendiğinde eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2019