1-2 Eylül 2018 Şule ile Vitrindekiler konukları kimler videosu tekrarı izle

Kanal D ekranlarında hafta sonları devam etmekte olan Şule ile vitrindekiler programı yeni bölümleri ile 1 eylül cumartesi 2 Eylül pazar günü kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam ediyor. Şule ile vitrindekiler programının 1 Eylül Cumartesi ve 2 Eylül 2018 pazar günü konukları kimler diye merak edenler ve programının tekrarını videosunu izlemek isteyenleri burada ağırlayacağız.

Öncelikle Şule ile vitrindekiler programdan 1 eylül 2018 Cumartesi günü saat 13 00 da başlayacak olan program konutlarına kimler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. 1 eylül cumartesi günü Şule ile vitrindekiler programının konukları Soner Arıca Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner olacaklar. uzun süredir sessiz olan Soner Arıca şarkıları ile 1 eylül günü Şule ile vitrindekiler programını şenlendirirken Özden en güzel şarkıları ile kulaklarımızın pasını silecek gibi görünüyor..

Şule ile vitrindekiler programının 2 Eylül 2018 Pazar günü saat 8.45 de başlayacak olan yeni bölümünde kimler konuk olacak derseniz sevilen sanatçı Demet Sağıroğlu İlay erkök ve Tarık Sezer programın pazar günkü konukları olacaklar. arnavut kaldırımı şarkısıyla hala aklın aramızda ve kulaklarımızı olan Demet Sağıroğlu yeni şarkılarını da bu programda seslendirecek. Tarık Sezer ve İlay erkök de tatlı sohbetleri ile Şule ile vitrindekiler programına renk katacaklar.

1-2 Eylül 2018 Şule ile Vitrindekiler konukları kimler video tekrarı izle

1-2 Eylül 2018 Şule ile Vitrindekiler konukları kimler video tekrarını izle

Şule ile Vitrindekiler 1 – 2 Eylül Fragmanı yayınlandı! Şule ile Vitrindekiler’e Bir ve iki Eylül 2018 hafta sonu katılacak isimler bu hafta Soner Arıca, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Demet Sağıroğlu, İlay Erkök ve Tarık Sezer konuk oluyor! Şule ile Vitrindekiler yeni bölümleriyle cumartesi 13.00, pazar 08.45’te Kanal D’de!

Şule ile Vitrindekiler 1 - 2 Eylül videosu tekrarı izle

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Şule ile vitrindekiler programdan bir ve iki Eylül 2018 cumartesi pazar günlerinde ki konutlarını sizlerle paylaştık. programın akışını merak edenler yeniden İzlemek isteyenler kaçıranlar için bizi haberi nokta TV sitesinde videolarını tekrar olarak sizlerle paylaşacağız. 1-2 Eylül Şule ile vitrindekiler programının konuklarını ve tekrarına sizlerle buradan paylaşacağız şimdiden iyi seyirler iyi izlemeler diliyorum..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018