1-8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Nefes Nefese

1 ve 8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Nefes Nefese Darısı Başımıza (Final) ve Masum Değiliz gibi dizilere ve yarışma programlarına sahne oldu. 1-8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting sıralaması ve listelerinde en ön planda bulunan dizi ve programları sizlere sıraladık. İlk bölümü ile Nefes nefese ve son bölümü ile Darısı başımıza en merak edilen diziler oldu.

1-8 Ağustos 2018 Çarşamba Reytinglerinde elbette Nefes Nefese dizisi ilk sırayı kapacaktır. Çünkü uzun süredir beklenen bir dizi idi. Darısı Başımıza dizisi ise (Final) bölümüyle Show TV de ekrana geldi. Masum Değiliz dizisi beklentileri veremese de hiç dizi yayınlamamaktan iyidir diyen ATV kanalında ekrana geldi. İşte ağustos reyting sonuçları için mücadele eden tüm yapımlar:

1 Ağustos Çarşamba Hangi Programı İzleyeceksiniz ?
1- Nefes Nefese (İlk Bölüm) – Star TV
2- Darısı Başımıza (Final) – Show TV
3- Masum Değiliz – ATV
4- Yaparsın Aşkım – Fox TV
5- Çarkıfelek – Kanal D
6- Karayip Korsanları – TRT 1
7- Siyah Kar – TV Programları (20:30 Da)

1-8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Nefes Nefese Darısı başımıza gibi dizilerin en merak edildikleri gün olacak. 1-8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarını sizlerle ertesi gün yani ağustos perşembe günü paylaşacağız. Buradan sizlerde dizilerle ilgili reyting yorumlarınızı yazabilirsiniz yorum olarak..

İzleyici yorumları: Nefes nefese güzel reytingler alıcaktır bugün alıcağı reyting çok önemli sak ve diriliş başlayana kadar iyi izleyici toplaması gerekiyo zirveyi alsa bile eğer iyi oranlarla zirveyi almazsa kışın sak ve diriliş başladığında çok geriler..

Bugun baya diziler var. Nefes nefese zirvede yer alacakdir. İyide reytinq almasina inaniorum. Darisi basimiza normal is yapar. Final zaten. Masim deyiliz gene listeye giremez. Yaparsin askim carkifelek de normal is becerir. Karayip korsanlari iyi izlenmez. Siyah karda okumadim. Basarilar. Hayirlisi.

1 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Total

1 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları nefes nefese

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1-8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total Nefes Nefese (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2018