1 Aralık 2018 Yeni Gelin Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu?

Show tv ekranlarında 3 sezondur devam eden Yeni Gelin dizisi 1 aralık cumartesi günü ekrana gelmeyince uzun süredir izleyenler oldukça üzüldüler. Hemen arama yaparak Yeni Gelin dizisi 1 Aralık Cumartesi Neden Yok bitti mi niçin yayınlanmıyor diye sormaya başladılar. Evet gerçekten de dizinin saatinde Güldür Güldür Show çıkınca dizi hayranları bu tabloya hiç bakmak istemediler.

Uzun süredir devam edip izleyenlerin gönlüne taht kurmayı başaran Yeni Gelin dizisi 1 Aralık Cumartesi Yeni Gelin Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? diye meraklı soruları beraberinde getirdi. İşin daha kötüsü show tv de güldür güldürden hemen sonra da Açlık oyunları isimli film başladı ve izleyenlerin tüm beklentileri boşa çıktı..

Yeni Gelin Dizisi 1 Aralık Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu?Yeni Gelin dizisi 1 Aralık Cumartesi Neden Yok bitti mi final mi

Değerli Yeni Gelin dizisinin severleri. Maalesef dizi geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekrana gelmiş ve oldukça yüksek reytingler almasına rağmen dizi final yapıp ekrana veda etmişti. O yüzden Yeni Gelin 1 aralık günü Var mı Yok mu cumartesi Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? sorusuna evet Yeni Gelin dizisi 25 Kasım günü final yaptığı için bu hafta ve sonraki haftalar artık yayınlanmayacak. Boşuna beklemeyin.

Yeni Gelin dizisi yerine Güldür Güldür Show Yeni Sezona başlıyor 1 Aralık 2018 Cumartesi günü:

Evet sevilen ve her kesimden insanın severek izlediği ve kesin bitiş sebebinin bir türlü anlaşılamadığı Yeni Gelin dizisi geçtiğimiz hafta final yapıp ekrana veda edince 1 Aralık cumartesi günü Güldür Güldür Show yayınlanmaya başlayacak. İşte Yeni Gelin dizisinin beklendiği ancak yayınlanmadığı 1 aralık 2018 Show tv yayın akışı:

Yeni Gelin dizisi 1 Aralık Cumartesi Neden Yok bitti mi

Sonuç olarak: 1 Aralık 2018 Yeni Gelin Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? sorusuna evet dizi final yaptığı için bu hafta ekrana gelmeyecek. ayrıca Yeni Gelin 8 Aralık Cumartesi günü de olmayacak yayınlanmayacak. Merak edenlere şimdiden duyurulur.

Buradan aşağısı önceki haftalarda yeni gelin dizisinin neden yayınlanmadığı hakkındadır: Show tv de sevilerek izlenen ve her hafta birinci olup reytingleri altüst eden güzel dizilerden birisi olan Yeni gelin bu hafta ekranda olacak mı olmayacak mı merak konusu oldu. 1 Aralık 2018 Yeni Gelin Var mı Yok mu yeni bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? gibi sizlerden gelecek olan sorulara cevap verip sizleri aydınlatmak için bu konuyu açtık.

Bildiğiniz üzere kanallar yılbaşı haftası dizilere ara veriyor.. Neden ara veriyor diziler niçin yeni bölüm yayınlamıyorlar sorusuna da hemen cevap verelim. Dizilerin senenin ilk haftasında reklam gelirlerindeki payları düzenleniyor, hangi dizi ve kanal ne kadar izlenmiş onunla ilgili reklam ücretlerinin dağılımı hesap edilip kanallara dağıtılıyor.

Show tv ekranlarında cumartesi günleri sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen Yeni Gelin 6 Ocak 2018 cumartesi günü Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi Erken Final mi Yaptı? gibi sorular bize ve show tv ye geliyor. 6 Ocak Yeni Gelin var mı yok mu neden yok sorusuna yeniden cevap verelim? Elimizde olmayan nedenlerle kanallar arası reklam paylarının dağıtımı nedeniyle dizimiz ekrana gelmeyecek bu hafta 6 ocakta.

6 Ocak Yeni Gelin neden yok olacak mı niçin yayınlanmadı derseniz yukarıda dediğimiz gibi reklam düzenlemeleri genelde 1 hafta devam ediyor. Bu düzenleme nedeni ile tüm kanallarda bu hafta dizilere ara verildi. Show tv de cumartesi akşamı yayınlayacağı 6 Ocak Yeni Gelin dizisini bir hafta erteledi ve dizi 13 Ocak 2018 cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. İşte son durum bu..Bu akşamın (6 Ocak 2018) Show tv yayın akışı da şöyle:

Elbette izleyiciler haklı olarak dizi var mı yok mu diye merak ediyor. Bir haftadır bu günü bekleyen dizinin hayranları diziyi ekranda göremeyince çok kızıp sinirleniyorlar haklı olarak. Aslında bu yapılan bir çeşit saygısızlık bana göre. izleyici tam bir hafta bekliyor diziyi sonra bir bakıyorsun dizi yayınlanmıyor. Sebebi ise izleyiciyi hiç alakadar etmeyen bir neden.. Not: Dizimizin yerine 6 ocak akşamı Kayıp Efsane isimli yabancı film yayınlanacaktır.

6 Ocak Cumartesi Yeni Gelin var mı yok mu neden yayınlanmadı sorusuna cevap vermeye çalıştık. Lütfen bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak bizlere destek olun ve dizi hakkındaki yorumunuzu aşağı yazın.. Sizce Yeni Gelin 6 ocak 2018 günü yayınlanmaması doğru mu? Bu yapılan seyirciye saygısızlık mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yeni Gelin dizisi 1 Aralık 8 Aralık 2018 Cumartesi günü Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor?

Yeni Gelin dizisi geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekrana gelmiş ve oldukça yüksek reytingler almasına rağmen dizi final yapıp ekrana veda etmişti. O yüzden Yeni Gelin 1 aralık günü Var mı Yok mu cumartesi Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? sorusuna evet Yeni Gelin dizisi 25 Kasım günü final yaptığı için bu hafta ve sonraki haftalar artık yayınlanmayacak. Boşuna beklemeyin. Yeni Gelin dizisi hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1 Aralık 2018 Yeni Gelin Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? (6 Yorum)

  1. Yaa neden final yapti madem final yapilacakti ekranda neden yazmiyordu final diye cok severek bakiyoduk kizim heyecanla bekliyodu yeni gelin yerine guldur guldur cikinca agladi cocuk

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018