1 Eylül 2018 Çarkıfelek Yarışmacıları Kim Ne Kazandı? Evrim Özkaynak Şarkıları

1 Eylül 2018 Çarkıfelek Yarışmacıları kimler diye merak edenler için hemen çiftleri sayalım: 1 Eylül 2018 Çarkıfelek yarışmacı çiftleri kimler: Zeynep ve Fuat, Hakan ve Meral, Erol ve Ceylan.. Peki çarkıfelekte 1 eylül cumartesi yayınlanan bölümde Kim Ne Kazandı? Evrim Özkaynak Şarkılarıyla coşturduğu program çok sevildi..

1 eylül 2018 Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çarkıfelek programına bugün çiftler katılacak. Çarkıfelek’te 1 Eylül’de hangi çiftler yarışacak diye merak edenler için kısaca detaylı bilgileri vermek istiyorum. Çarkıfelek’te 1 Eylül’de Zeynep ve Fuat, Hakan ve Meral, Erol ve Ceylan çiftleri yarışıyor..

1 Eylül Cumartesi günü Çarkıfelek yarışmacılarından olan Zeynep de Fuat Çifti oldukça renkli ve Konuşkan Bir Çift olarak herkesi güldürmeyi ve anlattığı hikayelerle izleyenlere kahkaha attırmayı başardılar. 1 eylül Akşamları Kanal D ekranlarındaki Çarkıfelek de Zeynep ve Fuat nasıl yarıştılar ödül alabildiler mi finale Gittiler mi sorularına akşam sizler için detaylı yazacağız.

1 Eylül 2018 Çarkıfelek Yarışmacıları Kim Ne Kazandı

1 Eylül Cumartesi akşamı Çarkıfelek’teki bir diğer çift Hakan ve Meral Oldu. Çarkıfelek’te Hakan ve Meral çifti de oldukça renkli ve sohbetleri ile programa Neşe katan bir diğer çift oldular. Çarkıfelek in 1 Eylül Cumartesi günkü son çift değilse Erol ve Ceylan oldu. Erol ve Ceylan Çiftliği çarkıfelekten ne kadar kazandı çıktılar mı kazandıkları ne olduğu gibi merak edilen tüm soruları bir eylül akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanacak Çarkıfelek’te sizlerle birlikte paylaşacağız.

1 eylül akşamı Çarkıfelek ye katılan şarkıcı kim oldu diye merak ediyorsan Evrim Özkaynak olduğunu hemen tekrar yazalım. Şarkıları ile Çarkıfelekte oldukça coşku dolu anlara imza atan Evrim Özkaynak 1 Eylül akşamı izleyenlere güzel dakikalar vaad ediyor.. Çarkıfelek’e 1 Eylülde şarkıcı Evrim Özkaynak konuk olunca sosyal medyadan da ses getirecek görünüyor. Sevilen şarkıcı Çarkıfelek’in bu akşam yayınlanacak olan 36.bölümünde konuk olarak yer alacak.

1 Eylül 2018 Çarkıfelek Evrim Özkaynak Şarkıları

1 Eylül 2018 Çarkıfelek Yarışmacıları Videosu tekrarı fragmanı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018