1 Haziran 2018 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Survivor Aşk ve Mavi

1 Haziran 2018 Cuma gününün Reyting Sıralamasında Arka Sokaklar Survivor İstanbullu Gelin Aşk ve Mavi gibi dizi ve programları izleyeceğiz ekranda… Cuma akşamı yayınlanan diziler arasında sezonun sonuna doğru reyting yarışı yine çok kızıştı. Merak edenler için Cuma günleri yayınlanan dizi ve programları sıralayalım.

1 Haziran 2018 Cuma günü Trt 1 de Payitaht Abdülhamid, Atv de Aşk ve Mavi, Star tv İstanbullu Gelin, Tv 8 de Survivor 2018, Kanal D de Arka Sokaklar ve Show tv de Demet Akbağ İle Çok Aramızda show ve Fox tv ekranlarında Yaparsın Aşkım gibi yarışma programları yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta almış olduğu 7.30 reyting oranı ile Arka Sokaklar birinci olmuş ve zirvedeki yerini sağlamlaştırmıştı. Survivor 2018 ise aldığı 6.38 total reyting ile ikinci sırada yer alırken İstanbullu gelin 3. sıradaki yerini korumuştu 6.20 total reytingi ile. Bakalım 1 haziran cuma günü reytinlerinde bir değişiklik yaşanacak mı izleyip göreceğiz. İşte bu akşam yayınlanacak olan dizi ve programlar:

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Aşk Ve Mavi / ATV
3. İstanbullu Gelin / Star TV
4. Survivor / TV 8
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Yaparsın Aşkım / Fox TV
Diğer Programlar
Demet Akbağ İle Çok Aramızda / Show TV
Elif / Kanal 7


Cuma akşamı 1 haziran 2018 yayınlanan dizi ve programlar gerçekten sıralamada çok iddialı oluyor, Son haftalarını yaşadığımız şu günlerde Başarılı bir şekilde devam eden diziler için sezon finali tarihleri netleşme başlıyor. Bizlerde sizlerle sezon finali ya da final yapan dizileri başka konularımızda paylaşıyoruz.

1 haziran 2018 Güncel dizi reyting sıralamasını saat 10:00 da sizlerle paylaşacağız. 1 Haziran TOTAL REYTİNG Sonuçları burada;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2018