1 Haziran Erkenci Kuş 44. Bölümde Neler Olacak? 44. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

01 Haziran Erkenci Kuş 44. Bölümde Neler Olacak? 44. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş ta merakla beklenen  44.Bölümde Neler Olacak ? Erkenci Kuş 43. Bölümde Neler Olmuştu ? Erkenci Kuş 43. Bölüm Özeti. Erkenci Kuş 44.Bölüm Fragmanı Sanem ve Can konuşacaklar mı? Sanem ve Can’ın arasında ki soğukluk bitiyor mu ?

Erkenci Kuş 43. Bölümde Neler Oldu ?

Erkenci Kuş 43. Bölümde  Can gitmek için hemen harekete geçse de Ceycey babasının hastalandığını söyleyip Can’ı hemen yolundan döndürüyor. Can geceyi sahile demirleyerek geçirmiştir. Sanem uzaktan onu izler ve evine döner O akşam Yiğit de Sanem’i ziyarete gider Sanem ile kitap hakkında konuşurlarken Sanem, Can’ın gelişinin kendisini alt üst ettiğini söyler.  Yiğit onu New York’a götürmek istediğini Sanem’e söyler ve Yiğit bunu söylediği sırada dışarıdan Can, yiğit ve Sanem’İn bu konuşmasını dinlemektedir.

Sanem’in bu teklifini kabul edeceğini düşünen Can konuşmanın devamını dinlemeden oradan ayrılır ve teknesine döner. Sanem Yiğit’in bu teklfini reddeder Yiğit ise Sanem’i ikna edebilmek için elinden geleni yapmaktadır ama nafile Sanem oradan ayrılmak istemiyordur. Konuşmanın devamını dinlemeye tahammül edemeyip dönen Can ani bir şekilde gitmeye karar verir Can bu kararıı verdiğin de Sanem ise Can’ı gizli gizli izlemek için teknenin olduğu sahile gitmektedir fakat geç kalır Sanem geldiğinde Can çoktan teknenin motorunu çalıştırmış ve ilerlemeye başlamıştır.

Can’ın gittiğini gören Sanem büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve göz yaşlarına hakim olamaz. Kendisinden bile gizliyor olsa da hala Can’ı seviyordur ve onun veda bile etmeden gidiyor olması Sanem’i derinden sarsar. Sanem gözyaşları içerisinde Can’ın teknesinin  ardından sahile kadar koşar fakat Can çoktan uzaklaşmıştır hayal kırıklığı içerisinde eve dönen Sanem’i sabah bir süpriz bekliyordur  Can teknem bozuldu bahanesiyle geri döner. Sanem’e senin için döndüm diyemez. Sanem teknesi yüzünden dönmesine bozulur fakat neden benim için dönmedin de diyemez. Çiftimiz gururundan birbirine derdini anlatamaz ama kader ağlarını örmüştür bir kere.

Erkenci Kuş 44. Bölümde Neler Olacak ?

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta 01 Haziranda  Cumartesi günü geri dönen Can’ı yolda arkadaşları karşılayacak ve Sanem onu görünce yine donup kalacaktır. Bu sırada arkadaşları da onlar için çalışmaya devam ediyordur Sanem ve Can’ı barıştırmaya niyetlilerdir. Diğer bir yandan ise Yiğit artık ne yaparsa yapsın Can’ın gözünde zavallı bir adamdır. Çırpındıkça batacak ve gidişi muhteşem olacak Yiğit’in sadece Can’ın soğukkanlılığı koruması yetecek, Can da bunun farkındadır.Can’ın da Sanem’in de Yiğit’ten çok önemli dertleri vardır.

Can’ın teknesini bahane ederek geri dönmesi Sanem’e Can’ın her an geri döneceğini hissettirir ve her an Can’ın gidiceği korkusunu yaşar.Ajans Sanem’in parfümleri için çalışmaya devam ediyordur Sanem’in yaptığı parfümlerden birinin testerını koklayan Can adeta kendisinden geçecektir. Bakalım 44. Bölümde parfümlerin sırrı Sanem ve Can çiftini yakınlaştırmaya yetecek mi ?

Erkenci Kuş 44. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1 Haziran Erkenci Kuş 44. Bölümde Neler Olacak? 44. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019