1 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Fenerbahçe maçı Survivor

1 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Mi Survivor Mı?... 1 Mart perşembe reyting sonuçlarında Fox tv de Bizim Hikaye, Atv de Beşiktaş Fenerbahçe kupa maçı ve Kanatsız Kuşlar, Kanal D de kolaj bölümü ile Vatanım Sensin, Trt1 de Mehmetçik Kutül Amare, Star tv de yabancı filmler, Show tv de Yuvamdaki Düşman final bölümü ile yayınlanacak.  Tv8 de ise Survivor yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

1 Mart 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında 3 favori var. Öncelikle Fenerbahçe Beşiktaş arasındaki kupa mücadelesi Atv de.. Diğeri Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye diğeri ise Tv8 yayınlanan Survivor. Bizim Hikaye aylardır birinciliği kimseye kaptırmıyor. Bu hafta da büyük ihtimalle yine birinci olacaktır. Ancak Fenerbahçe Beşiktaş arasındaki kupa maçı da çok önemli ve çok izlenecek gibi.

Eğer Survivor 1 Mart reytinglerinde atılım gösterirse bu başarısı kalıcı olabilir. Tv8 de yayınlanan Survivor yayınlandığı günlerde oldukça çok izleniyor.  Yayına başladığı cumartesi günü Yeni Gelin dizisinin iki katı reyting alan Survivor Bizim Hikaye dizisinin tahtını perşembe günü alabilir. Bizim Hikaye ve Survivor arasında 1 Mart reytinglerinde ki rekabeti bakalım kim kazanacak?

1 Mart 2018 perşembe günü yayınlanacak dizilerden bir diğeri de Fenerbahçe Beşiktaş maçından sonra yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar. Geçtiğimiz hafta 4.86 oranındaki reyting ile 5. sırada yer alan Kanatsız Kuşlar iyi reyting almaya devam ediyor. 1 Mart reytinglerinde de nasıl bir sonuç alacak merak konusu.  Kanal D de ekrana gelen Vatanım Sensin ise bu hafta yeni bölüm yayınlamıyor. Kolaj bölümü ile ekrana gelecek olan dizi büyük bir reyting kaybedecek gibi görünüyor.. Kutül Amare’nin gecen hafta yeniden iddialı olması sonrasında bu hafta daha da iyi bir reyting alabilir.

Star tv de yayınlanan Recep İvedik filmi ve ardından yayınlanacak Börü dizisinin tekrarı ile dizi kaldığı yerden tekrar bölümü ile yayınlanacak. Börü dizisi çarşamba günü fazla ilgi görmemişti. Bakalım perşembe izleyen olacak mı.

Show tv de yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisi final yapıyor bu hafta. Perşembe gününün yoğunluğu o diziyi de etkiledi. Geçen hafta aldığı 3.16 reyting almıştı ve bu oran ile 18. sırada yer aldı. Konusu farklı ve seyirciden tepki almış olabilir. Reytinglerde bir süre sonra başarı sağlayabilirdi belki ama final yapmayı tercih etti dizi.. Yuvamdaki Düşman dizisi final kararı aldı ve son bölümü ile 1 Mart perşembe yayınlanacak.

1 Mart 2018 perşembe reyting sonuçlarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ertesi gün saat 10:00 dan sonra 1 Mart resmi reyting sonuçlarını paylaşıyoruz. Bu hafta reyting birincisi kim olacak? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazınız… 1 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Total

1 Mart REYTİNG ANALİZİ: Sonuçlar açıklandıktan hemen sonra yazılacaktır. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

1 MART REYTİNG YORUMU ANALİZİ: Beşiktaş Fenerbahçe derbisi çok heyecanlı ve güzel oldu. Bu yüzden oldukça iyi bir reyting alacağına kesin gözü ile bakıyoruz. Bir çok dizi yayınlanmayınca Atv çarşambadan sonra perşembe günü de yine oldukça iyi bir reyting sonucu alacak gibi maç ve kanatsız kuşlar sayesinde..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Fenerbahçe maçı Survivor (1 Yorum)

  1. Ben Fenerbahçe diyorum.
    Aşk meşk dizisi izlemekten resmen gına geldi ya 😡 Onları izlemektense bitanecik takımımın maçını izlerim 😀

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018