1 Mart Perşembe Kanatsız Kuşlar Var mı Yok mu Yeni Bölüm Olacak mı?

Atv’nin Koliba Film imzalı dizisi ‘Kanatsız Kuşlar’ dizisi 1 mart perşembe günü olacak mı yayınlanacak mı merak konusu oldu ve 1 Mart Perşembe Kanatsız Kuşlar Var mı Yok mu Yeni Bölüm Olacak mı yayınlanacak mı Atv de? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. Peki gerçekten de Kanatsız Kuşlar dizisi 1 mart günü olacak mı olmayacak mı hemen yanıt verelim bu soruya..

Perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisi 1 Mart Perşembe günü yeni bölümü ile ekrana gelecek mi gelmeyecek mi dizi neden yayınlanmıyor 1 Mart kanatsız kuşlar var mı yok mu bitti mi yeni bölüm var mı olacak mı gibi sorular perşembe gününün en merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Çünkü bir haftadır kanatsız Kuşlar dizisini bekleyen dizi severler 1 Mart Perşembe günü kanatsız Kuşlar dizisinin saatinde ATV ekranlarında başka bir spor programının olduğunu görünce şaşırıp kaldılar. peki gerçekten de 1 Mart Perşembe günü kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölümü var mı yok mu yayınlanacak mı bu merak edilen soruya hemen cevap verelim.

1 Mart Perşembe günü kanatsız Kuşlar dizisi yayınlanacak, Ancak biraz geç yayınlanacak. Çünkü ATV ekranlarında saat 20.30 da Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında Ziraat Türkiye Kupası’na çeyrek final maçı oynanacak. böylesine önemli bir kupa maçına yayınlanmakta olan ATV Her ne kadar kanatsız Kuşlar dizisinde ihmal ediyor gözüksede maçtan hemen sonra yayınlayacak.

Yani dizi severler biraz geç başlayacak dizinin olup olmadığını ekrana gelip gelmeyeceğini merak etsinler de Şimdiden söyleyelim ki kanatsız Kuşlar dizisi 20 Perşembe günü Fenerbahçe Beşiktaş maçından hemen sonra Atv’de kaldığı yerden devam edecek. Ancak Beşiktaş Fenerbahçe maçını görenler bugün galiba kanatsız Kuşlar dizisi yayınlanmaz böylesine önemli bir kupa maçında hele hele Fenerbahçe ile Beşiktaşın maçında asla yayınlanmaz diye umudu kestiler.

Kanatsız Kuşlar dizisi 1 martta var ama haftaya farklı saatte yayınlanacak dizi, çünkü maç var! Fatih Al, Deniz Bolışık, Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar ve Ahmet Varlı’nın başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta 20.30’da gerçekleşecek olan Beşiktaş – Fenerbahçe maçı nedeniyle 22.40‘da ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar, yeni bölümüyle 1 Mart Perşembe 22.40’da atv’de!

https://www.youtube.com/watch?v=CKRaDuzR22I

1 Mart Perşembe Kanatsız Kuşlar Var mı olacak mı yayınlanacak mı 1 Mart Perşembe Kanatsız Kuşlar Var mı bitti mi neden maç yayınlanıyor diye soranlar için dizimiz Kupa maçından dolayı geç yayınlanacak. Beşiktaş Fenerbahçe maçı saat 22.30 da bitecek dizimiz 1 Mart günü Kanatsız Kuşlar saat 22.45 de başlayacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1 Mart Perşembe Kanatsız Kuşlar Var mı Yok mu Yeni Bölüm Olacak mı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018