1 Mart Survivor 2018 Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Yeni Bölüm Var mı Yok mu?

1 Mart Survivor 2018 Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Yeni Bölüm Var mı Yok mu? Derbi maçı Survivor’u da vurdu. TV 8’in sevilen yarışması Survivor bu akşamlık saat 21.45’te yayınlanacak ve daha geç saatte bitecek.

1 Mart 2018 Perşembe günü Survivor 2018 var mı yok mu neden yayınlanmıyor TV8 ekranlarında yeni bölüm neden yok gibi sorular oldukça merak edilip sorulmaya başlandı. Çünkü 1 Mart Perşembe günü Tv8 Survivor 2018’in yeni bölümünü bekleyenler şaşırdı kaldı.

Çünkü 1 Mart Survivor yeni bölüm yayınlanmıyor. Bu yüzden Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8 ekranlarında ki yayın akışını merak eden izleyiciler Survivor neden yok 1 Mart Perşembe yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı gibi sorular sormaya başladılar.

1 Mart Survivor neden yok yeni bölüm hemen yanıt verelim. 1 Mart Perşembe günü Survivor 2018 yayınlanacak ancak saati geç olacak çünkü Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki maç ATV ekranlarında yayınlanacak olsada Survivor olumsuz etkilenmemek için saatini geciktirdi. bu ye anca Survivor geç saatte yayınlanacak. merakla bekleyenlere şimdiden duyurulur.

Derbi maçı Survivor’u da vurdu. TV 8’in sevilen yarışması Survivor bu akşamlık saat 21.45’te yayınlanacak ve daha geç saatte bitecek. 1 Mart Perşembe Survivor 2018 Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Var mı Yok mu? sorusuna yanıt verdik. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018