1 Nisan 2018 pazar reyting sonuçları tv dizi izlenme oranları Ab Total

1 Nisan 2018 pazar günü TV ekranında hangi diziler var dizilerin reyting oranları her hafta olduğu gibi bu hafta da merak konusu oldu. Bizde sizler için 1 Nisan pazar günü yayınlanacak olan dizileri programları ve alacakları reyting oranlarını buradan sunmak yorum ve görüşlerinizle analizlerimiz ile birlikte olmak istiyoruz.

1 Nisan 2018 pazar günü Fox TV ekranlarında savaşçı dizisi yer alacak. Savaşçı birçok hafta Pazar günlerini 1. sırada kapatmış son haftalarda Survivor 2018’de birlikte ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Bu hafta da büyük ihtimalle ilk sıradaki yerini koruyacaktır. 1 Nisan pazar günü savaşçı dizisinin reytingi nasıl olacak sizleri aşağıdan yazacağız.

TV8 ekranlarında 1 Nisan pazar günü Survivor 2018 ekrana gelecek önceki haftalarda ki güzel çıkışına devam ettiren ve eleme adaylarının belirlenecek olduğu pazar günü yarışlarındaki rekabet Survivoru reytinglerde ilk sıralara taşıyor. ATV ekranlarında 1 Nisan 2018 pazar günü yayınlanacak olan cennetin gözyaşları dizisi belli bir izleyici kitlesine kavuştuğu de hemen hemen her hafta aynı izleyicilere hitap ediyor.

Bu hafta da dizinin 3. veya 4. olmasını bekliyorum. 1 Nisan pazar günü yayınlanacak bir diğer dizide Star TV ekranlarındaki Jet sosyete. Jet sosyete Geçen hafta oldukça gerilere düşmüş ancak şimdilik erken final havası olmasa da dizi de moraller gittikçe düşüyor Çünkü beklenen reytinglerin çok altında sonuçlar elde ediliyor.


1 Nisan pazar reytingleri etkileyecek bir diğer dizide Show TV’de geçen hafta başlayan tehlikeli karım dizisi. ilk bölümü ile beklentileri karşılamayan ancak yine de merak edilen tehlikeli karım dizisi Show TV ekranlarında 1 Nisan pazar reyting yakalayabilecek mi izleyip göreceğiz. Kanal D’de devam eden Çocuklar Duymasın Geçen hafta 3. sıradaki yerini bakalım bu hafta da koruyacak mı bir Nisan şakaları olacak mı Çocuklar Duymasın da merak ediliyor.

1 Nisan 2018 pazar günü reyting sonuçlarını sizlere buradan duyuracağız. reytingler bir sonraki gün yani pazartesi günü saat ondan sonra sitemizde resmini olarak Yerini alacak ve sizlerin yorum ve görüşleri ne açılacak. 1 Nisan pazar reytingleri gelinceye kadar Önceki haftanın reytingleri sizlere sunuyoruz. Sizler de yorum ve görüşlerinize 1 Nisan pazar reytingleri hakkındaki fikirlerinizi ve dizilerin sıralamasını aşağı yazabilirsiniz.

BUGÜN 1 NİSAN 2018 PAZAR HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Cennetin Gözyaşları / ATV
4. Jet Sosyete / Star TV
5. Çocuklar Duymasın / Kanal D
6. Tehlikeli Karım / Show TV
Diğer Programlar
Aslan Ailem / TRT 1
Ah Kalbim / Kanal 7

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1 Nisan 2018 pazar reyting sonuçları tv dizi izlenme oranları Ab Total (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2018