10-11-12 Nisan Elif Dizisi 898.-900. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


10-11-12 Nisan Elif Dizisi 898.-900. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

10-12 Nisan Elif Dizisi 896.-900. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)nda neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. 8-9-10-11-12 Nisan 2019 tarihlerinde yayınlanacak olan Elif Dizisi 896.-897.-898.-899.-900. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek.

12 Nisan Cuma Elif Dizisi 900. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

Elif dizisi 900. bölümde neler olacak neler yaşanacak 12 Nisan cuma günü gelişmeleri ve özeti:
Melek kalmış olduğu hapishanedeki hücresinde oldukça zorlu günler geçiriyor. Aç ve susuz geçen günler Melek için oldukça zor bir süreçtir. Çok zor durumdadır, günlerdir bir şey yemeyen Melek gardiyanlar tarafından bu durumdan kurtarılır, hücreden çıkarıp koğuşa alınır. Mahir bu arada avukat Fikretle buluşur. Fikrete sorması gereken şeyler vardır. Mahir bu arada çok güzel bir detay yakalar ve bu detayla ilgili Avukata sorular sorar ve bu soruların cevaplarında Melek için kurtuluşun anahtarı vardır..

Melek koğuşa gelir, ve kendini hemen olayların içinde bulur. Fidan bu seferde fosforluya kafayı takmıştır. Onun canını yakmaya çalışır, bu yüzden fosforluyu kızdıracak gelişmeler yaşanır onun sözlüsünü kullanır. Mahir annesinin tuttuğu adamlarla bir anlaşmaya çalışır. Fakat Kısmet uyanıktır ve asla açık vermeden adamların niyetini anlar. Bakalım Elif dizisinin 900. bölümünde neler olacak işte sizler için hazırlanan kısa video:

10-11-12 Nisan Elif Dizisi 898.-900. Bölüm Özeti10 Nisan Çarşamba Elif Dizisi 898. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

Elif dizisi 898. bölümde Fikret, Kıymet’in kurduğu tuzağı çözmeye çok yaklaşır. Kıymet ise bunu fark eder ve köşeye sıkışır. Kıymet bu durumdan nasıl kurtulacak? Fikret’in Melek’in suçsuzluğunu kanıtlamak için bulduğu detay Kerem’i çok şaşırtır. Kerem’in kafası iyice karışır. Kerem bu durumdan Hümeyra’ya bahseder. Konağın satışı için hazırlanan belgeyi Tarık’ın düzenlemiş olabileceği tahminini yürütürler. Fakat Kerem Fikret’in bu işin arkasında başka birinin olabileceğini düşündüğünü dile getirir. Kıymet bu konuşmaları duyar ve iyice panikler. Hemen Mahir’le bir buluşma ayarlar ve duyduklarını Mahir’e de anlatır. Fikret’i başına Mahir sardığı için Mahir’e kızar. Mahir ise kendisinin rahat durmadığını bütün bunların Kıymet yüzünden olduğunu ve Fikret’i bu davadan vazgeçiremeyeceğini söyler. Köşeye sıkışan Kıymet ne yapacak?

8 Nisan Pazartesi Elif Dizisi 896. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve 1 Nisan Pazartesi günü ekrana gelecek olan Elif Dizisi 896. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları) ile devam edecek. Yeni bölümün özeti : Şafak, Emirhan’ın sevgisini kaybettiğini düşünerek çok üzülür. Kıymet ise Melek’in çıkacağını düşünen Elif’in canını yakmak ister. Kıymet amacına ulaşabilecek mi? Elif 896. Bölümde Kerem, Aslı ve Mahir’i konuşurlarken görür ve aralarında bir ilişki olduğu konusunda şüpheleri kuvvetlenir. Kerem Aslı’yla sert konuşunca Aslı şaşırır. Emirhan’ın çıkışından sonra Şafak’ın morali bozulur ve bir baba olarak başarısız olduğunu düşünmeye başlar. Jülide ise Emirhan’la konuşup Şafak’tan özür dilemesini ister ama Emirhan karşı çıkar. Öte yandan Elif Macide’yle Melek’in hapisten çıkacağı konusunda umut dolu konuşurken Kıymet onları duyar. Bunun üzerine Elif’in canını sıkacak bir hamle yapar. Kıymet’in yeni oyunu işe yarayacak mı?

1 Nisan Pazartesi Elif Dizisi 896. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

Elif dizisi 895. bölümde Neler Olmuştu? Kerem, Elif ve Melek’i kavuşturur. Bundan habersiz olan Aslı ise konağa Elif’i görmeye gider. Aslı Elif’in annesini ziyaret ettiğini öğrenince ne yapacak? Melek’i ziyarete giden Elif annesini gördüğü için çok mutlu olur. Melek suçsuzluğunun bir gün ortaya çıkacağını söyleyerek Elif’i rahatlatmaya çalışır. Çiçek’in doğum günü olduğu için Melek ve Fosforlu ona ufak bir sürpriz hazırlamaya karar verirler. Fidan ve Nesrin doğum günü planından haberdar olurlar fakat Kıymet’in talimatından ötürü olay çıkaramaz.

Çiçek kendisine hazırlanan sürprizi görünce çok mutlu olur. Tüm koğuş eğlenceli vakit geçirir. Hümeyra ise Levent’le bir kafede otururken bir arkadaşıyla karşılaşır. Başta Levent’le birlikte görünmekten tedirgin olur ama sonra Levent’in elini tutup onunla birlikte olduğunu göğsünü gere gere söyler. Bu durum Levent’in çok hoşuna gider. Aslı ise Elif’i görmek için konağa geldiğinde, Kerem ve Elif’in konuşmalarına şahit olur. Aslı’nın Kerem’in Elif’i Melek’e götürdüğünü öğrenince ne yapacak?

2 Nisan Salı Elif Dizisi 897. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

Kanal 7 ekranlarında devam eden 891. bölümü 25 Mart 2019 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinin 891. bölümünde neler olacak, neler yaşanacak? Elif dizisi kısa özetini ve fragmanını sizlere bu sayfada sunacağız. Elif dizisinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeleri ve hafta boyunca yayınlanacak olan bölümlerin özet ve tüyolarını sizlere bu sayfada ulaştırmaya çalışacağız. Elif dizisi tanıtım fragmanlarını anında sizlerle paylaşacağız.

Elif dizisi 891. bölümü 25 Mart pazartesi günü, 892. bölümü ile 26 Mart Salı günü, 893. bölümü 27 Mart çarşamba günü, 894. bölümü 28 Mart Perşembe günü ve 895. bölümü 29 Mart Cuma günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. 25-29 Mart Elif Dizisi 891.-895. Bölüm Özeti zamanı geldikçe sizlere buradan paylaşılacaktır.

Elif dizisi 891. bölüm özeti ve fragmanı 25 Mart pazartesiElif dizisi 891. bölümün özeti ve fragmanı 25 Mart pazartesi

Elif dizisinin 25 Mart pazartesi günü ekrana gelecek olan 891. bölümünde Melek hapishanedeki hayatına geri dönmüş ancak onun dönüşü ile Fidan’ın hapishane koğuşundaki hükümdarlığı sonra vermeye başlamıştır. Eskiden her şeye hükmeden Fidan’ın artık Melek’in gelişi ile birlikte eski hükmü sona vermeye başlamıştır. Bu durumdan oldukça şikayetçi olan Fidan Melek için yeni bir oyun mu oynayacak? Yoksa Fidan’ın koğuştaki hükmünü Melek sona erdirecek mi izleyip göreceğiz.

Elif dizisinin 891. bölümünde neler olacak? Elif oldukça büyük bir hastalık geçirir ve ateşi iyice yükselir. Kıymet bu durumu gizlemeye çalışsa da Kerem Elif’i odada hasta yatarken bulur ve oldukça endişelenir. Kerem Elif’in hasta olduğunu Aslı’yı arayıp haber verir. Bunun üzerine Aslı da ona gelmiştir. Aslı’nın konağı gelmesi Kıymet’in hoşuna gitmez ama ona da bir şey diyememiştir. Melek ise mahkemede tahliye bekler iken bu kararın çıkmaması ile oldukça üzülmüştür.

25-29 Mart Elif Dizisi 891.-895. Bölüm ÖzetiMelek hapishanedeki zor yaşantısının yanı sıra kızı Elif’ten ayrı kalmanın acısına dayanamaz. Koğuştaki Fidan’ın ona karşı uygulamış olduğu şiddetle zor günler yaşamaktadır. Fidan tüm öfkesini koğuştaki diğer arkadaşlarından çıkartmaya kalkışınca Melek ona müsaade etmez. Fidana büyük bir ders verir. Melek Fidan’a karşı girişmiş olduğu hareketiyle diğer arkadaşlarından büyük bir destek bulmuştur.

Fidan bu destek karşısında neye uğradığını şaşırmıştır artık Fidan’ın o eski hükümranlığı kalmamıştır. Melek koğuşta oldukça sevilmesine rağmen Fidan’ın hareketlerinden dolayı şimdiye kadar kendini tutuyordu ancak artık canına tak demiştir.  Koğuştaki diğer arkadaşları ile birlikte Fidan’a karşı kalkıştığı bu hareketi ile hem kendisini ispatlamış hem de koğuştaki diğer arkadaşlarını kurtarmıştır.

Elif dizisi 892. bölümün özeti ve fragmanı 26 Mart Salı

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen Elif dizisi 891. bölümün özeti ve fragmanı 25 Mart pazartesi günü, Elif dizisinin 892. bölümün özeti ve fragmanı 26 Mart Salı günü, Elif dizisi 893. bölümü ile 27 Mart çarşamba günü yeni fragmanı ve özeti ile ekrana gelmeye devam edecek. Elif dizisi 894. bölümün özeti fragmanı ve tüyoları 28 Mart Perşembe günü ve haftanın son gününde Elif dizisi 895. bölüm özeti ve fragmanı 29 Mart Cuma günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek.

25-29 Mart Elif Dizisi 891.-895. Bölüm Fragmanı Özeti

Elif Dizisi 893. bölümde neler yaşanacak? Kerem ve Aslı arasında gerginlik devam ediyor. Yaşananlara daha fazla dayanamayan Aslı işten ayrılmaya karar verir. Kerem bu durumda ne yapacak?

Elif Dizisi 895. bölümde neler yaşanacak? Hümeyra ve Levent arasında sürpriz bir gelişme yaşanır. Hümeyra Levent’ten kaçmamaya karar vermiştir. Hatta onun elini tutarak aşklarını ilan eder.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

10-11-12 Nisan Elif Dizisi 898.-900. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları) (6 Yorum)

  1. Kıymet cezasını ceksın melekle elıfı ayırıyor haksız yere melek hapıste kımse kıymetın kotu olacagını aklına getirmıyor elıf kıymetın yaptıgı kotuluklerın hepsını soylesın bence

  2. Mantik disi ve amatorce sacma sapan izleyenleri enayi yerine koyuyolar yazik zaten ben asla izlemiyorum onceki sezonda tarik vardi ozamanlar birakmistim

  3. Ben yorum yazmayali ve izlemeyeli 1sene olmus bi bakiyim dedim yorumlara ayni yerinde sayiyo hic bi degisiklik yok ayni izleyenler ve yorum yazanlar artik bitirsinler

  4. Benim.çocuklarımda.elifi.severek.izliyordu.kıymet.yüzünden..artķ.seyretmiyorlar.mahir.meleği.kurtarır.dedik.ama.korkak.çıktıkeremi.artık.sevmiyorum.meleğe.yaptıkları.için.hepsi.kör.olmuşasıl.suçlu.yanlarında.o.ünlü.avukatta.kurtaramadı.meleği

    • Elıf dızısını severek ızlıyorum dızıde tarıgın kotuluklerınden bıkmıştım kotuluyle buldu cezasını sımdı yerını kıymet aldı elıfe yapmadını bırakmıyo yaptıgı kotulukler yerını bulsun mekek sucsuzken neden hapıste kızıyla cektıklerı acı son bulsun kıymet cezasını bulup ceksın melegın yerıne kıymet gırmeli hapıse mahır melegı sevıyor annesıne karsı oynuyor avukatı tuttun barı annenı savunma suclıu olsugunu bıliyon melege acı cektirıyon melegı kurtar kıymet ceksın cezasını

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019