10-14 Eylül 2018 Müge Anlı Konukları Neler Oldu Tekrarı Videosu

10-11-12-13-14 Eylül 2018 Müge Anlı Konukları Neler Oldu Tekrarı Videosu… Müge Anlı ile Tatlı Sert programı pazartesiden cuma hafta içi her gün yayınlanıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezona bomba gibi başladı. Yaz sezonunda yarım bırakılan konular tekrar açıldı.  Yazın polisler tarafından çözülen olayların sonuçları ekrana getirildi.

10-11-12-13-14 Eylül 2018 tarihlerinde Müge Anlı Konukları kimler hangi konularda kimler geldi kayıplar ve başvurular hakkında bilgiler burada olacak..  Müge Anlı yaz sezonu boyunca da olayları takip etti ve seyircinin akıllarındaki soruları yanıtlamış oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölümünde de Mehmet Çayıroğlu konusu işleniyor. Mehmet Çayıroğlu’nun çevresi araştırıldıkça herkes şok oluyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Mehmet Çayıroğlu’nun suçlu olduğu nasıl anlaşıldı? Ordu’da yaşayan ve gasp suçundan yakalanan Mehmet Çayıroğlu aslında tam bir seri katilmiş. 44 yaşındaki Mehmet Çayıroğlu bir çok faili meçhul cinayetin suçlusu olduğu anlaşıldı.

Ordu’nun Akkuş ilçesinde Şeker Köseoğlu adlı bir kadın öldürülünce ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Ekranda bu konu işlenirken Mehmet Ali Çayıroğlu ekranın fotoğraflarını çekmiş. Ordu’da gasp suçundan yakalanınca telefonunda bu görüntüler ortaya çıktı. Olay detaylı olarak araştırıldığında Mehmet Ali Çayıroğlu’nun Şeker Köseoğlu cinayeti ile ilgili ortaya çıktı. Şeker Köseoğlu’nu öldüren kişinin Mehemt Ali Çayıroğlu olduğu ortaya çıktı.

Mehmet Ali Çayıroğlu’nun evinde yapılan araştırmada çok sayıda silah ve cep telefonu bulundu. Mehmet Ali Çayıroğlu daha önce de hapishanede yattı. Sadece Ordu2da değil Samsun ve Tokata da cinayet işlemiş. Önce insanları öldürüyor sonra evdeki eşyaları gasp ediyor hırsızlık yapıyor sonra da o evi içindeki insanlar birlikte yakıyor. Yöntem hep aynı yalnız ve yaşlı insanları seçiyor.


Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 cinayet işleyen seri katilin 3 cinayet daha işlediği ortaya çıktı. Müge Anlı Mehmet Ali Çayıroğlu’nun işlediği cinayetlerin perde arkasını aralamaya devam ediyor.Mehmet Ali Çayıroğlu hala araştırılmaya devam ediyor. Zanlının ailesinden bazı insanlar da konuşuyor. Tüm bunları yalnız yapamayacağını düşünen polis eşi ve 4 kişiyi daha tutuklamıştı. Ancak onlar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar.

Müge Anlı ile Tatlı sert 10- 14 eylül pazartesiden cumaya yeni hafta boyunca Mehmet Ali Çayıroğlu araştırılmaya devam edecek. Yeni haftanın gelişmeleri ve videolarını da sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Müge Anlıda yeni hafta da Leyla cinayeti ile ilgili gelişmelere de yer verildi. Leyla cinayetinin sır perdesi aralanıyor. Leyla öldürülmeden önce evlatlık verilmeye çalışılmış. Annesi bunu istememiş. Leyla’nın cinayeti ile alakalı amca oğlu hapishaneye nakledildi. Ancak köy halkı ve Leyla’nın ailesi, hala cinayetin amca oğlu tarafından işlendiğine inanmıyor. Müge Anlı ile ekibi bunu araştırmaya devam ediyor. Leyla nasıl öldürüldü sorusu da cevaplandı. Leyla açlıktan ölmüş… Canileeerr!!!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018