10 Aralık Şule İle Vitrindekiler Mustafa Ceceli ve Yasemin Öztürk Videosu Tekrarı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve pazar günleri birbirinden ünlü konuklarını programına davet eden Şule İle Vitrindekiler programına 10 aralık Pazar Günü kimler gelecek konuklar kim olacak belli oldu. Mustafa Ceceli ve Yasemin Öztürk bu hafta Şule ile Vitrindekiler programının konukları Oluyor! Kanal D de yayınlanan ve sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı programı izleyemeyenler buradan tekrarını izleyebilir.

10 Aralık pazar Şule İle Vitrindekiler Mustafa Ceceli ve Yasemin Öztürk Videosu Tekrarı Kanal D den hemen sonra dizihaberi.tv de sizlerle buluşacak. Pazar günleri yayınlanan sevilen program “Şule ile Vitrindekiler” pazar günü yeni bölümü ile ekrana geliyor. Son haftalarda magazin programlarında adını duyduğumuz Mustafa Ceceli ve Yasemin Öztürk bakalım neler anlatacak.

10 Aralık pazar günü Kanal D de yayınlanacak olan Programın yeni bölümüne Mustafa Ceceli ve Yasemin Öztürk konuk oluyor. Sizlerde meraklı sorularınızı programa iletebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konuklara sorularak soruların bazılarını Şule Zeybek hazırladı bile.. Mustafa Ceceliye soracağı sorulardan bazıları:  neden saçlarını sarıya boyadı? Kaç tane spor arabası var? Ünlü şarkıcının en büyük pişmanlığı ne? Yeni Evliliğinden Tekrar baba olacak mı? Şule İle Vitrindekiler Mustafa Ceceli şarkılarına da doyacak. Şule İle Vitrindekiler Mustafa Ceceli şarkıları müziklerini de buradan vereceğiz..

Şule Zeybek ile Vitrindekiler programında Yasemin Öztürke sorulacak bazı sorular ise şöyle: nasıl “Kurtlar Vadisi” dizisinden ölmeden ayrılan tek oyuncu oldu? Ünlü oyuncunun hayalindeki rol ne? Neden gözyaşlarına boğuldu?Veee, Şule Zeybek’e büyük sürpriz! Mustafa Ceceli’den Şule Zeybek’e boks dersi… Sizlerde sorularınızı gönderebilirsiniz. Programın tamamı yarın 10 Aralıkta sitemizde olacak..

10 Aralık Şule İle Vitrindekiler Mustafa Ceceli ve Yasemin Öztürk Videosu Tekrarı soruları yanıtları:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017