10 Ekim Salı Reytingleri O Ses Tutsak Edho Klavye Delikanlıları Dolunay Hangi Dizi Çok izlendi?

Salı gününün reytingleri oldukça zorlaştı. Özellikle O Ses Türkiyenin de salı günleri ekrana gelmesi ile rekabet kıyasıya arttı. 10 Ekim Salı Reyting sonuçlarında da yarışacak olan dizi ve programlar şu şekilde:  O Ses Türkiye tv6 de, Tutsak kanal D de, Atv de Edho, Show tv de Klavye Delikanlıları ve star tv de Dolunay gibi önemli yapımlar var. Peki Hangi Dizi Çok izlendi?

Geçen haftayı birinci kapatan Edho bakalım başarısına devam edecek mi. Atv de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yine favori dizi olacak bu haftada. Geçtiğimiz hafta Show tv de başlayan Klavye Delikanlıları ise 10 ekim salı ne kadar izlendi merak konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftayı 7. bitiren Klavye delikanlıları bakalım bu hafta kaçıncı olacak.

Star tv de yayınlanan Dolunay dizisi ise bir çok hafta birinci olmuştu. Son haftalarda Edhonun başlaması ile birinci olamayan dizi geçen haftayı 4. sırada tamamlamıştı. Ancak gününün değiştirileceği haberleri dizi fanlarını oldukça rahatsız etti. Umarız günü değişmez Dolunayın. Bu konuda kampanyamız var sizlerde bekleriz. Dolunay dizisi gün değiştirmesin kampanyası..

Kanal D de ekrana gelen Tutsak ise çıkışını geçen hafta sürdürmüştü. Eşkıyadan sonra 2. olan Tutsak dizisi 10 ekimde bu iyi reytinge devam edecek mi yoksa Klavye delikanlıları ve O Ses Karşısında gerileyecek mi izleyip göreceğiz. O Ses türkiye yayınlandığı tüm günlerde ikinci oldu bu hafta. bakalım 10 Ekim salı günü O Ses reytingleri nasıl olacak kaçıncı sırada yer alacak reyting sıralamasında.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizle 10 Ekim Salı Reyting sıralamasında O Ses Tutsak Edho Klavye Delikanlıları Dolunay Hangi Dizi Çok izlendi? konumuza yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz. Siz Bugün Hangi dizi veya Programı izleyeceksiniz ? Dizi ve programı aşağı yazınız.. İşte son hafta SALI reyting sonuçları

1- Tutsak – Kanal D
2- Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV
3- Klavye Delikanlıları – Show TV
4- Dolunay – Star TV
5- Milyonluk Resim – Fox TV
6- Payitaht Abdülhamid (Tekrar) – TRT 1
7- O Ses Türkiye – Tv8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017