10 Eylül 2018 İsveç-Türkiye Maçı Kaç Kaç Bitti Kim Kazandı Golleri Videosu

10 Eylül İsveç-Türkiye Maçı Kaç Kaç Bitti Kim Kazandı Golleri Videosunu buradan sizlerle paylaşacağız. 10 Eylül 2018 İsveç-Türkiye Maçı Kaç Kaç Bitti kim kazandı galip geldi Kim iyi oynadı golleri atan futbolcular kim oldu Golleri Videosu burada olacak..

10 Eylül 2018 Pazartesi günü İsveç ile Türkiye arasında oynanacak UEFA uluslar Ligi maçı saat 21.45 dan itibaren TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. ancak geç saatte başlamasından dolayı İsveç Türkiye maçı kaç kaç bitti golleri kim attı kim kazandı maçın sonucu ne oldu gibi merak edilen soruları cevaplamak ve merak edenlere internet üzerinde canlı bilgi vermek amacıyla bu içeriği hazırladık.

İsveç 2-3 Türkiye Goller Emre Akbaba – Hakan Çalhanoğlu..

10 Eylül 2018 pazartesi İsveç-Türkiye Maçı Kaç Kaç Bitti maçın sonucu ne oldu Kim Kazandı Golleri Videosu ve önemli anların tekrarına burada sizlerle paylaşacağız. uzun süredir milli maçlarda yeterli heyecanla duyamadığımız aşikar ancak umarız şeytanın bacağını İsveç maçında kırarız ve kaliteli bir oyunla hem Lucescu oyuncularını olan güvenini göstermiş olur hem de millet olarak milli bir gururla mutlu oluruz.

Bu yüzden 10 Eylül İsveç Türkiye maçı kaç kaç bitti Kim kazandı maçı kim aldı kim Galip geldi golleri kim attı gibi sorulara buradan yanıt vereceğiz ve sizlere anında haberler bulaşık golleri atanlar ve gol videolarını buradan paylaşacağım. Öncelikle 10 Eylül İsveç Türkiye maçı kadroları belli oldu işte ülkelerin ilk 11’leri:

10 Eylül 2018 İsveç-Türkiye Maçı Kaç Kaç Bitti Kim Kazandı

İSVEÇ: Olsen, Lustig, Lindelöf, Jansson, Augustinsson, Jimmy Durmaz, Larsson, Ekdal, Claesson, Thelin, Berg.
TÜRKİYE: Sinan Bolat, Zeki Çelik, Kaan Ayhan, Çağlar, Ömer Bayram, M.Topal, Okay, Oğuzhan, Cengiz, Hakan, Cenk.

10 Eylül 2018 İsveç-Türkiye Maçı Kaç Kaç Bitti gollerin videosu: İsveç 2-3 Türkiye Goller Emre Akbaba – Hakan Çalhanoğlu..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018