Connect with us

Reyting Sonuçları

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Erkenci Kuş Yeni Gelin Memocan O Ses

Yine bir 10 kasım ve tv ekranlarında herşey kaldığı yerden devam ediyor. 10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Erkenci Kuş Yeni Gelin İkizler Memocan O Ses ve Kim milyoner olmak ister ile yaparsın aşkım yarışmaları ile dolu dolu bir tv günü bizleri bekliyor. Bakalım bu sıra dışı günde 10 Kasım 2018 Cumartesi Reytinglerinde kim ilk sıralarda yer bulacak hangi dizi ne kadar izlenecek merak ediliyor..

Bu hafta cumartesi reytingleri yine merak konusu oldu. 10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında İkizler Memocan 3. bölümü ile ekrana gelirken Erkenci Kuş dizisi yine ilk sıradaki yerini korumayı amaçlıyor. Yeni Gelin dizisi hem güldürüp hemde reytingleri 10 kasım cumartesi günü de koruma peşinde. Kim Milyoner olmak ister ve Yaparsın aşkım yarışmaları da oldukça iyi reytingler almaya devam ediyor.. İşte 10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarının kısa kısa analizleri:

2018 Kasım Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları İkizler Memocan Erkenci Kuş Yeni Gelin ve Kim milyoner olmak ister yarışmalarının ab ve total reyting sıralamaları oldukça önemli bir yer tutuyor. Özelllikle İkizler Memocan isimli dizinin ilk bölümü kanal D de ekrana gelirken Yeni Gelin ve Erkenci Kuş reytinglerinin biraz düşmesi bekleniyor.

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Ab-Total) Erkenci Kuş Yeni Gelin Kim Milyoner olmak ister ile Fox Tv de yer alan Bir Deli Rüzgar ve Kanal D de ekrana gelen Bir Umut yeter dizileri için final yaptıkları için ekranda yer almayacaklar. O diziler için geçtiğimiz hafta oldukça kritik bir haftaya gelmiş bulunuyoruz. Final yapan dizilerin yanı sıra erken finallerde 10 Kasım 2018 cumartesi reytingleri sonrasında görülebilir.

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Ab)

10 kasım 2018 ab Reyting Sonuçları

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Total)

10 Kasım 2018 cumartesi Reyting sonuçları Total 10 Kasım cumartesi Reyting sonuçları Total

 

10 Kasım 2018 cumartesi günü reyting sonuçlarında yine ilk sırada olmasını beklediğimiz dizi Star TV ekranlarında yayınlanan erkenci kuş dizisidir. geçtiğimiz hafta almış olduğu 5.36 oranındaki Total reyting ile cumartesi gününün reyting birincisi olan erkenci Kuş dizisi 10 Kasım 2018 tarihinde de reytinglerde ilk sırada yer alacak diye tahmin ediyoruz. ancak erkenci kuş dizisinin son haftalarda almış olduğu reyting oranları gittikçe düşüyor, Bu da gösteriyor ki dizi gittikçe reyting kaybediyor ve sezon sonu büyük ihtimalle dizi sezon finali değil erken final yaparak izleyiciye veda edecek gibi görünüyor.

10 Kasım 2018 cumartesi reyting sonuçlarında Fox TV ekranlarında yayınlanan hafta sonu haberlerindeki Gülbin Tosun farkını yine ilk sıralarda görecek gibiyiz. geçtiğimiz hafta reyting sonuçlarında 2. sırada yer alan FOX TV Ana Haber hafta sonu olmasına rağmen oldukça iyi bir izlenme oranına ulaşıyor ve diğer bütün kanalları sallayarak reytinglerde 2. sıraya oturuyor.Muhtemelen bu hafta da Fox Ana Haber cumartesi günü 10 Kasım 2018’de reytinglerde yine 2. sırada yer alacaktır.

 

10 Kasım 2018 cumartesi Reyting sıralaması izlenme oranları en çok ne izlendi?

10 Kasım 2018 cumartesi Reyting sonuçları

Geçtiğimiz hafta yeni Gelin dizisi almış olduğu 5.01 oranındaki Total reyting ile cumartesi günü reytingleri 3. sırada tamamlamıştı. geçen sezondan beri hep ilk sıralarda yer alan Yeni Gelin dizisi bu sezon erkenci kuş dizisinin cumartesi gününe alınmasıyla reyting kaybına uğramaya başladı. ancak Yeni Gelin dizisi yine de sağlam izleyicisini koruyor ve 10 Kasım 2018 cumartesi günü de yine ilk 3 sırada yer alacaktır diye tahmin ediyoruz. bu arada bazı yorumcular Yeni Gelin dizisindeki reyting düşüşünün cumartesi günü yayınlanan diziler olduğunu bizlere yorum olarak yazıyor sizde yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta TRT 1 ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisi bir sürpriz yaparak diğer bütün dizileri sollayıp 4. sırada yer aldı. Total reytinglerdeki bu yükselişin en uzun süre devam ettirir mi bu hafta göreceğiz ancak 10 Kasım 2018 cumartesi reytinglerinde kalk gidelim dizisi yine ilk 5 içerisine girerse bu oldukça büyük bir başarı sayılır ve TRT1 doğru bir diziyi 2. sezonda da devam ettirmenin Haklı gururunu yaşıyor diyebiliriz. kalk gidelim geçen sezonda sürekli ilk 10 içerisinde yer alıyor ancak ilk kez bu kadar iyidir reytinge ulaştığını görüyorum.

10 Kasım 2018 Cumartesi Ab total Reyting Sonuçları

Geçen hafta 5. sırada yer alan erkenci kuş dizisinin tekrarı Yani kısa özeti ve sonrasında yer alan Show TV ana haber bültenleri yine haftada yani 10 Kasım 2018 cumartesi günü de oldukça iyi reytingler alarak sıralamada göreceklerini düşünüyorum. Yeni Gelin dizisinin özeti de yine ilk yedi sıralama arasında yerini alacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ATV ekranlarında oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor. geçtiğimiz hafta 7. sırada yer alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması 10 Kasım 2018 cumartesi günü de üniversite öğrencilerinin yoğun katılımı ile devam edecek. im Milyoner Olmak İster yarışması tüm kesimlerde en çok sevilen yarışma olarak reytinglerde de oldukça başarılı bir yer tutuyor ve ilk 8 arasında reyting başarısını göstermeye devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu O Ses Türkiye TV8 ekranlarında kaldığı yerden hafta sonu devam ediyor. bu sezon Seda Sayan de Beyazıt Öztürk’ün de gelmesiyle oldukça renklenen ve şenlenen O Ses Türkiye yarışması yeni şarkı ve şarkıcılar ile renkli bir şekilde devam ederken reyting sıralamasında da geçen hafta 9. sırada yer alan O Ses Türkiye’nin bu hafta biraz daha Yükseliş göstererek 8. veya 7. sırada olacağını tahmin ediyorum. O Ses Türkiye 10 Kasım 2018 Reyting sonuçlarını burada sizler için ab ve Total olarak yazacağız.

3 Kasım 2018 Cumartesi en çok ne izlendi reyting sıralaması

Fox TV ekranlarında 5 bölümü geride bırakan bir deli rüzgar isimli dizi maalesef 6 bölümü ile ekrana veda ediyor ve final yapıyor. geçtiğimiz hafta 5 bölümü ile 12 sırada reytinglerde yer bulan bir deli rüzgar bu hafta kaçıncı sırada yer alacak final bölümü izlenecek mi yoksa izleyici devamı olmadığı için diziyi Tamamen mi bırakacak Bizler de oldukça merak ediyorum. Ancak bu seviyeli ve güzel dizinin Neden tutmadığını reytinglerde neden başarısız olduğunu sizlerin yorumlarını bırakıyorum. bir deli rüzgar 10 Kasım 2018 reyting sonuçları final reytingi nasıl olacak Bizler de merak ediyoruz sizlere detaylarıyla yazacağız.

Kanal D ekranlarında yayınlanan bir umut yeter dizisi ise maalesef Umut vermediği ve Geçen hafta almış olduğu 2.36 reyting oranı ile ancak 17 sırada yer alabildi. bir umut yeter Dizisi 6. bölüm ile final yapacak haberlerini daha önce sitemizden duyurmuştur. Tolgahan Sayışman ve Hazal Subaşı’nın başrollerini oynamış olduğu bir umut yeter dizisi Maalesef çok tutmadı ve reytinglerde geri sıralarda kaldı. bir umut yeter dizisinin 6. bölümde final yapacağını durursak da belki çok daha erken bir şekilde yayından kaldırılabilir. bu yüzden bir umut yeter dizisinin 10 Kasım 2018 cumartesi günü alacağı reyting oldukça önemli. bakalım nasıl bir sıralamada yer bulacak kendisine bir umut yeter dizisi.

10 Kasım 2018 Cumartesi Ab total Reytingler en çok ne izlendi

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları 10 Kasım 2018 cumartesi Reyting sonuçları Total 10 Kasım cumartesi Reyting sonuçları Total(Ab)10 kasım 2018 ab Reyting Sonuçları

 

10 Kasım 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Total)

 

2018 Kasım Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

Continue Reading
Bunları da seversin..
1 yorum

1 yorum

  1. Asi

    28 Ekim 2018 at 11:46

    Memo can izlenmis ama sevilip sevilmediyi ikinci bolum reytinginden anlasilacak yani devam edip etmiyecegi.
    Yeni gelinin ab de reytingleri yerlerde zaten bu dizini nasil izliyorlar anlamiyorum dizideki herkes bagirarak konusuyor acaba oyuncularin bogazlari agrimiyormu baslarda seviyordum bu diziyi ama daha fazla dayanamadim izlemeye sesler gercekten basimi agritmaga basladi bu kadarda bagirark konusulmazki her sahnesi oyle

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top