10 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Survivor 2018 Bizim Hikaye

10 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Survivor 2018 Bizim Hikaye... 10 Mayıs perşembe günleri diziler arasındaki rekabet kızışıyor. Perşembe reyting sonuçlarında hangi diziler yarışacak. Perşembe yayınlanacak olan Star tv de Avlu dizisi, Foxtv de Bizim Hikaye, Trt1 Mehmetçik Kutül Amare, Tv8 Survivor 2018, Atv Kanatsız Kuşlar, Kanald Vatanım Sensin dizi ve programlarında kim kaç oranda izlendi?

10 Mayıs 2018 Perşembe günü reyting sonuçları nasıl olacak? Star tv de yayınlanan Avlu dizisi reytinglerde oldukça başarılı. Star tv istediği perşembe başarısını bu dizi ile yakaladı. Geçen hafta 5.82 reyting ile totalde 2. olan dizi yeni başlayan bir diziye göre çok iyi. Sezon sonuna doğru yaklaşırken Avlu dizisi sezon finali yapar mı yoksa yaz sezonunda devam edip reyting durumuna mı bakılır? Bu durum netleşince sizi bilgilendireceğiz.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor 2018 geçen hafta total reytinglerde 5.67 oran ile 3. sırada yer aldı. Reytinglerde genel olarak 1. olmaya alışkın olan Survivor 2018 programı perşembe tahtını diğer dizilere kaptırmış durumda. Bu hafta bir değişiklik olacak mı göreceğiz.

Fox tv nin sevilen dizisi Bizim Hikaye ise geçen hafta 6.10 reyting ile birinci olmuştu. Bizim Hikaye yeni sezon onayını Fox tv den aldı bile. Reytinglerde birinci olan diziyi final yaptırmak saçma olurdu zaten. Bizim Hikaye yeni sezonda da Foxtv de yayınlanmaya devam edecek.

Trt1 ekranlarındaki Kut’ül Amare dizisi geçen hafta düşüş yaşayarak 9. reyting sıralamasında yer bulmuştur. Umarız yeni bölümlerinde başarılı olur. Atv de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisi de 6. sırada yer alırken Kanald nin dönem dizisi olan Vatanım Sensin geçen hafta 7. sırada yer buldu kendisine.

10 Mayıs perşembe yayınlanacak olan dizi ve programlar aşağıda;
1. Bizim Hikaye / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Mehmetçik Kut’ül Amare / TRT 1
4. Avlu / Star TV
5. Vatanım Sensin / Kanal D
6. Kanatsız Kuşlar / ATV

10 Mayıs 2018 Perşembe günü reytingleri nasıl olacak, 10 Mayıs Reyting Sonuçları Avlu Survivor 2018 Bizim Hikaye Kut’ül Amare Kanatsız Kuşlar Vatanım Sensin dizileri yarışacak.

Sizlere de 10 Mayıs 2018 perşembe günü yayınlanacak dizi reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. 10 Mayıs  perşembe reyting sonuçları açıklanır açıklanmaz bizler de sizlere Cuma günü sabah 10 da resmi sonuçları burada aktarıp güncelleyeceğiz konumuzu. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018