10 Numara 5 Yıldız 2. Bölüm Çocukların Performansları Fragmanı 30 Temmuz

10 Numara 5 Yıldız 2. Bölüm Çocukların Performansları Fragmanı 30 Temmuz… İlker Ayrık’ın farklı sunumuyla çocukların performanslarını sergilediği bir program başladı. Çocuklar şarkıdan dansa tüm yeteneklerini gösteriyor ve kendileriyle yaşıt arkadaşlarından puan alıyorlar.

Kendi anne babalarını da düşük puan verip yarışmayı kaybetmelerini sağlayabiliyorlar. Ama bir program da çocuk olurda eğlence eksik olur mu? Birbirinden neşeli çocuklar neşeli sunucunun eşliğiyle kendi yeteneklerini gösteriyorlar.

İlker Ayrık sunduğu programda anne ve babada bu şovda oluyorlar. Anne ve baba çocuğunu tanıyor mu bu ölçülüyor. Çocuklarının hangi hediyeyi seveceğini tahmin ediyorlar bilemeyen kaybediyor. Çocuğun seçtiği hediye de çocuğun oluyor.

Hem eğlenceli hem ödüllü bu yarışmada herkes çok eğleniyor. 10 Numara 5 Yıldız programında beğendiğiniz çocukları ve performansları yoruma yazabilirsiniz. Sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla neşesiyle bu program çok tutar.. İlker Ayrıkla 10 Numara 5 Yıldız programı pazar akşamları Foxtv ekranlarında. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2017