10 Numara 5 Yıldız Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi?

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve her hafta sonu ekrana gelen 10 Numara 5 Yıldız yarışması oldukça iyi başlamıştı. Ancak geçen zamanla birlikte programın reytingleri düşmeye başladı ve İlker Ayrık programı da gerilemeye başladı. 10 Numara 5 Yıldız Varmı Yokmu Neden Yok bitti mi gibi sorular da akıllara gelmeye başladı.

Hafta sonları Fox tv de 17.30 da başlayan 10 Numara 5 Yıldız yarışması çocuklarla oldukça keyifli ilerliyordu. Ancak her nedense bu sezon İlker Ayrık programları pek tutmadı. Saatli İlker Ayrık takvimi de yeterli ilgiyi görmediği için erken final yapmıştı. 10 numara 5 yıldız da Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? sorularını sordurmaya başladı.

10 Numara 5 Yıldız Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? sorusuna cevap için öncelikle son reytinglere bir bakmak lazım. İlker Ayrıkla fox tv ekranlarında yayınlanan çocuklara özel bu farklı yarışmadan nasıl reytingler aldı bu soruya cevap vermek için reytingleri görelim öncelikle. İşte 10 Numara 5 Yıldızın son reyting sonuçları:

Hal böyle olunca 10 Numara 5 Yıldız Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? erken final mi yaptı başka kanala geçer mi gibi sorular sıkça sorulmaya başlandı. Görünen o ki program kısa süre sonra erken final yapıp ömrünü tamamlayacak.

Sizce 10 Numara 5 Yıldız başka kanala geçer mi? İlker Ayrık Fox da devam eder mi? bu sorulara cevap verebilir yada kendi yazmak istediklerinizi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

10 Numara 5 Yıldız Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? (14 Yorum)

  1. Çok eğlenceli ve çocuklara hak ettiği değeri veren bir Program ilker bey de harika sunuyordu kaldırılmasını kabullenmek büyük bir haksizlik di ama bence bu kirli dünya ya cocuklArın ne kadar değerli oldugunü hatırlatmak için ilker bey ve ekibinin tekrar baslamasini istiyoruz simdi tam zamani

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017