10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Meryem Babamın Günahları

Her hafta olduğu gibi bu haftada yeni reyting konuları ile çarşamba gününün en çok izlenen reytinglerde birinci olan kanallarını ve dizi-programlarını sıralayacağız sizler için. Geçtiğimiz hafta yılbaşı nedeni ile yayınlanmayan dizi ve programlar bu hafta kaldıkları yerden devam edecek. Özellikle Diriliş Ertuğrul izleyenlerinin tepki gösterdiği yılbaşı nedeni ile yayınlanmaması diziyi olumsuz etkileyecek mi izleyip göreceğiz.

Bununla birlikte 10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Ab ve Total sonuçlarını reyting ölçüm şirketinden gelen veriler ışığında sizlere analiz etmeye çalışacağız. Bu akşam neler var öncelikle ona bir göz atalım. Trt1 de vazgeçilmez dizi Diriliş Ertuğrul yer alacak, Star tv de yeni dizi Babamın Günahları yayınlanırken Kanal D ekranlarında ise Meryem dizisi devam ediyor. Peki son reytingleri nasıldı kısaca göz atalım..

Diriliş Ertuğrul Trt 1 kanalında devlet kanalı olmasına rağmen haftanın en yüksek oranlarını almaya devam ediyor. Yaklaşık 16.50 civarında aldığı reyting oranı ile günün değil aynı zamanda haftanın da birincisi olmaya devam ediyor. Diriliş yeni oyuncuları da kadrosuna katmaya devam ediyor. Diziye bu hafta Diriliş Ertuğrul Alçiçek de dahil oldu. Bakalım reytinglerde 10 ocak çarşamba nasıl bir sonuç alacak 2018 e nasıl başlayacak Diriliş Ertuğrul.

Star tv ise Hayat sırları dizisinin yerine bu hafta yeni dizi Babamın Günahları dizisini sürdü piyasaya. Nasıl bir reyting alır bilemiyoruz ama zorlanacağı kesin. Çünkü Meryem dizisi alternatif ise ağırlıklı dizi Diriliş Ertuğrul . Bu yüzden 10 Ocak 2018 çarşamba akşamı Star tv de Babamın Günahları dizisi ne kadar reyting alacak merak konusu oldu. Yarın hem genel reytingleri hemde Babamın Günahları 10 ocak reytinglerini detaylıca sizlere sunacağız.

10 Ocak 2018 Çarşamba Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Diriliş Ertuğrul – TRT 1
2- Kim Milyoner Olmak İster – ATV
3- Meryem – Kanal D
4- Yaparsın Aşkım – Fox TV
5-Güldür Güldür Show – Show TV
6- Babamın Günahları – Star TV

Kanal D de ekrana gelen Meryem dizisi de merak edilecek yeni bir bölümle ekrana gelmeye devam ediyor. Kanal D de 10 Ocak 2018 Çarşamba akşamı nasıl bir reyting alacağı az çok bilinse de bir önceki hafta yayınlanmayan dizi son bölümünde 5 civarında reytinge sahipti ve Diriliş, Dirilişin özeti ve Fatih portakaldan sonra 4. sırada yer bulabilmişti kendine. Bakalım Meryem 10 Ocak 2018 günü ne kadar reyting alacak düşecek mi çıkacak mı?

Kanalların ve dizilerin genel görünümü bu şekilde. Bakalım 10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Meryem Babamın Günahları nasıl bir performans gösterecek ve izlenme oranları nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz. Diriliş gözü kapalı açık ara haftanın en iyisi olmaya devam ediyor… Detaylar ve resmi sonuçlar yarın açıklanacak. Diğer günlerdeki tüm reyting sonuçları için Tıklayın >> REYTİNG SONUÇLARI
10 Ocak 2018 çarşamba reyting sonuçları total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Meryem Babamın Günahları (2 Yorum)

  1. Ne kadar aile ferleri diriliş ertuğrul izlesede Meryem izliyorum tarih çok güzel ama savaş sahneleri içimi acıtıyor vatanım sensinde ……..savaşsız dünya hiç olmadı olmayacakta galiba….

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2018