10 Ocak 2019 Perşembe Okulların Kar Tatili Olduğu İller İlçeler Hangileri?

10 Ocak 2019 Perşembe Okulların Kar Tatili Olduğu İller İlçelerin son dakika haberlerini buradan dakika dakika sizlerle buluşturuyoruz. Önceki günlerde yazdığımız dakika dakika haberler çok ilgi gördü ve 10 Ocak 2019 Perşembe günü Okulların Kar Tatili Olduğu bütün İl ve İlçeleri buradan anında sizlere yazıp ulaştıracağız. 9 Ocak 2019 Çarşamba gününden sonra 10 Ocak Perşembe günü de bir çok il ve ilçede kar tatili olması bekleniyor. 10 Ocak 2019 Perşembe Okullar tatil mi hangi il ilçelerde Kar Tatili? diye merak edenler için bu sayfada tüm detayları ile yazacağız sizlere..

10 Ocak 2019 Perşembe Okullar tatil mi hangi il ilçelerde Kar Tatili var? Dakika Dakika Tatil olan il ve ilçeler burada: (Lütfen Yeni haberler için Sayfayı yenileyin)

Saat 00.23 –  Son Dakika Tatil Haberi: Kahramanmaraş’ın ilçelerinde 10 ocak perşembe okullar tatil. Kahramanmaraş’ın 5 ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Alınan bilgiye göre, Elbistan, Afşin, Andırın, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinde yarın tüm okullar, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle 10 Ocak perşembe günü okullar tatil edildi.

Saat 00.17:  Mardin, Elazığ ve Siirt’te Eğitime Kar Engeli Mardin’in Midyat, Siirt’in Eruh ve Pervari ilçelerindeki tüm okullar ile Elazığ’ın Palu ve Karakoçan ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki 37 köy okulunda eğitime bir gün ara verildi.

Saat 23.37: Bitlis’in Hizan ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ve bağlı köylerde 10 Ocak perşembe günü okullar 1 gün tatil edildi.

Saat 23.14: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı belde ve köy okullarının yanı sıra taşımalı eğitim 10 Ocak Perşembe günü tatil edildi.

Saat 23.11: Ordu’nun ilçelerinde 10 ocak perşembe okullar tatil. Ordu’nun bazı ilçelerinde kar dolayısıyla eğitime yarın ara verilecek. Ordu Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde etkili olan yağış ve devamında oluşan buzlanma nedeniyle Gölköy, Aybastı, Korgan, Gürgentepe, Kabataş, Çatalpınar, Çaybaşı, Akkuş, Ulubey, Kumru, Mesudiye ve İkizce ilçesindeki okullarda eğitime 10 Ocak Perşembe ara verileceği belirtildi.

Saat 23.08:  Nevşehir’in Derinkuyu ilçesine bağlı belde, köy okullarının yanı sıra taşımalı eğitim 1 gün tatil edildi.
Saat 23.07:  Elazığ’ın 2 İlçesinde Taşımalı Eğitime 1 Gün Ara Verildi Kar yağışı nedeniyle Elazığ’ın Karakoçan ve Palu ilçelerinde taşımalı eğitime 1 gün ara verildi.
Saat 23.06:  Aksaray’da Eğitime Bir Gün ‘Kar’ Arası AKSARAY’da, aşırı buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildi.
Saat 23.04: Bitlis’in Hizan ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ve bağlı köylerde 10 Ocak perşembe günü okullar 1 gün tatil edildi.

Saat 22.44: Yoğun kar yağışı, aşırı don ve buzlanma nedeniyle 5 ilde 10 Ocak Perşembe günü okullar tatil edildi.
Bingöl’de aşırı buzlanma ve yoğun kar yağışının neden olduğu olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ile Adaklı, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere ve Yedisu ilçelerindeki tüm okullarda ve Genç ilçesinde taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda 10 Ocak Perşembe günü eğitime ara verildi. Kamuda görev yapan engelli ve hamile çalışanları da idari izinli sayılacak.
Van’ın Çatak ilçesinde, yoğun kar yağışı ve sonrasında oluşacak buzlanma nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.
Bitlis’in Tatvan ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçe merkezi ve köylerde ilk ve orta dereceli okullarda 10 Ocak Perşembe günü eğitim yapılmayacak. Bu süre zarfında ilçede görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanları da idari izinli sayılacak.
Kars’ta, il genelinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim öğretime ara verildi. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacak.
Niğde’de yoğun buzlanma ve don nedeniyle il genelinde 10 Ocak Perşembe günü ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi. Ayrıca, hamile ve engelli kamu personeli de yarın idari izinli sayılacak.

Saat 22.38 –  Son Dakika Tatil Haberi: Nevşehir’de merkez ilçeye bağlı belde, köy okulları ve taşımalı eğitim 10 Ocak Perşembe günü tatil edildi. Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Yoğun yağan karın oluşturduğu olumsuz koşullar ve olası buzlanma tehlikesi nedeniyle Nevşehir merkeze bağlı beldeler ve köy okullarındaki eğitim ve öğretim ile taşımalı eğitime 10/01/2019 tarihinde geçerli olmak üzere 1 gün süre ile ara verme kararı alınmıştır. Ayrıca kendi imkanlarıyla ve toplu taşıma ile il merkezine ilçe, beldeler ve köylerimizden gelen öğrencilerimiz ile başka ilçelere giden öğrenciler de istemeleri durumunda 10/01/2019 tarihinde geçerli olmak üzere 1 gün süreyle idari izinli sayılacaktır.

Saat 22.15 –  Son Dakika Tatil Haberi:  Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı belde ve köylerde 10 ocak perşembe okullar tatil edildi. Acıgöl Kaymakamlığı tarafından açıklamada, “Acıgöl ilçemiz köy yollarında görülen olumsuz koşullar ve buzlanma tehlikesine karşı taşımalı eğitim, belde ve köy okullarımızda eğitime 10.01.2019 tarihinde bir gün süre ile ara verilmiştir.

Saat 21.54 –  Son Dakika Tatil Haberi: NİĞDE ilimizde 10 ocak perşembe okullar tatil. Yoğun buzlanma ve don olayı yaşanması dolayısıyla Niğde il genelinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca, hamile ve engelli personelimiz de aynı gün idari izinli sayılacaktır.Niğde il genelinde 10 Ocak 2019 Perşembe tatil

Saat 21.50 –  Son Dakika Tatil Haberi: Kars’ta ve ilçelerinde 10 ocak perşembe okullar tatil. Kars’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde yarın okullar tatil edildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava koşullarının il genelinde etkili olması nedeniyle tüm örgün ve yaygın eğitim kurumlarında yarın eğitim öğretime ara verildiği kaydedildi.

Saat 20.45 –Bitlis’in Tatvan ve Van’ın Çaldıran ilçelerinde 10 Ocak 2019 Perşembe Tatil.Tatvan Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada,”Meteorolojiden alınan verilerin değerlendirilmesi neticesinde, elverişsiz hava koşulları nedeniyle 10 Ocak 2019 günü Tatvan merkez ve bağlı köylerinde tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca bu süre zarfında ilçede görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanları da idari izinli sayılacaktır” denildi. ÇALDIRAN’DA DA YARIN OKULLAR TATİL Van’ın Çaldıran ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, ilçede bulunan ilk ve orta dereceli okullar yarın için bir gün süreyle tatil edildiği duyuruldu.

Saat 19.16 – ÇALDIRAN’DA 10 OCAK PERŞEMBE OKULLAR TATİL – Van’ın Çaldıran ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, ilçede bulunan ilk ve orta dereceli okullar yarın için bir gün süreyle tatil edildiği duyuruldu.

Saat 18.57 –  Son Dakika Tatil Haberi: Bingöl’de ve 6 ilçesinde 10 ocak perşembe okullar tatil.. Bingöl Valiliği, merkez ve 6 ilçede olumsuz hava koşullarından dolayı eğitime 1 gün, Genç ilçesinde ise taşımalı eğitime ara verildiğini bildirdi.

Saat 18.13 –  Son Dakika Tatil Haberi: Van’ın Çatak ilçesinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil. Van İli Çatak ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle yarın için okullar tatil edildi. Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen’in yaptığı açıklamada, “İlçemiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda yaşanabilecek aksaklıklar ve meteorolojinin verileri göz önünde bulundurularak ilk ve orta dereceli okullar Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile 10 Ocak 2019 Perşembe günü için bir gün süreyle tatil edilmiştir” dedi.

Saat 17.42 –  Son Dakika Tatil Haberi: Bingöl’ün 3 ilçesinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil.. :  Bingöl’ün Solhan, Yedisu ve Karlıova ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar yarın da tatil edildi. İlçelerde kar kalındığı belirli noktalarda 2 metreye yaklaştı, 10 Ocak 2019 Perşembe Yoğun kar yağışı alan Karlıova, Yedisu ve Solhan’da alınan kararla okullar yarın da tatil edildi. Kent merkezi ile diğer ilçelerde okulların tatil edilip edilmeyeceğinin ilerleyen saatlerde belirli olacağı öğrenildi. Belirli aralıklarla kar yağışının sürdüğü ilçelerde zaman zaman tipi de etkili oluyor.

Saat 17.30 : Meteorolojiden Uyarı:  Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı sistem nedeniyle bu gece saatleri ile yarın (Perşembe) Balıkesir’in batısı, Çanakkale’nin güneyi, İzmir ve Aydın’ın kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli (51-100 kg/m2), Edirne, Kırklareli, Tekirdağ’ın batısı, Çanakkale il merkezi, Muğla ve Manisa çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) sağanak yağış beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (ani sel, su baskını, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Saat 17.22 :  Mardin’de aniden bastıran kar ve tipi vatandaşların günlük yaşamını olumsuz etkiledi. Mardin ve ilçelerinde gün boyu yağan kar yağışı sürücülere ve vatandaşlara zor anlar yaşattı. Ayazla birlikte buz tutan yollarda vatandaşlar zor anlar yaşarken çocuklar ve gençler karda fotoğraf çektirmenin ve oyun oynamanın keyfini çıkardı. Kızıltepe ilçesine yağan kar ile birlikte 4 yıl ardından sonra ilk kez ilçe beyaza büründü. Mardin ve ilçelerinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü tatil olur mu ilerleyen saatlerde belli olacak.

Saat 16.51 Son Dakika Tatil HaberiBitlis’in Tatvan ilçesinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil.. Tatvan yoğun kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle tüm okullar yarın için tatil edildi. Tatvan Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, “Meteorolojiden alınan verilerin değerlendirilmesi neticesinde; elverişsiz hava koşulları nedeniyle 10 Ocak 2019 Perşembe günü Tatvan merkez ve köylerinde tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir.

Ankara 10 Ocak kar tatili mi, İstanbul’da 10 Ocak 2019 günü Perşembe okullar tatil mi çok merak ediliyor. Denizli 10 Ocak 2019 Perşembe okullar tatil mi İstanbul’da 10 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil mi kar tatili olan il ve ilçeler hangileri Bolu Düzce 10 Ocak Perşembe’ta tatil mi 10 Ocak Perşembe günü Ankara Eskişehir Kırıkkale’de kar tatili var mı, 10 Ocak 2019 Perşembe günü Kayseri Nevşehir Niğde kar tatili mi, Yozgat Sivas Çorum 10 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili yapacak mı, Çankırı Kastamonu Zonguldak Afyonkarahisar Denizli Balıkesir Bursa 10 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili, Bilecik Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ 10 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili olacak mı, hangi illerde 10 Ocak Perşembe günü kar tatili olacak il ve ilçeler belli mi gibi sorulara buradan yanıt vereceğiz.

10 Ocak 2019 Perşembe Okulların Kar Tatili olduğu şehirler

10 Ocak 2019 Perşembe günü Okulların kar tatili olduğu il ilçeler hangileri?

Afyonkarahisar’da kar tatili var mı 10 Ocak Perşembe
Ağrı kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Aksaray kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)
Amasya kar tatili var mı Okullar 10 Ocak 2019 Perşembe
Ankara’da kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe Ankara Okullar tatil mi
Ardahan kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe Okulları tatil var mı
Artvin kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Aydın tatil var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Balıkesir kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil mi
Bartın’da Okullar kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Batman okullara kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Bayburt kar tatili var mı 10 Ocak Perşembe günü
Bilecik kar tatili mi 10 Ocak Perşembe günü
Bingöl’de okullara kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Bitlis’te Okullar 10 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Bolu kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe okullarda son durum
Burdur kar tatili mi 10 Ocak Perşembe
Bursa kar tatili mi 10 Ocak Perşembe okullara tatil var mı
Çanakkale kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe

10 Ocak 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili mi hangi illerÇankırı kar tatili mi 10 Ocak Perşembe
10 Ocak 2019 Perşembe Çorum kar tatili mi
Denizli kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Düzce kar tatili mi 10 Ocak Perşembe okullar
Edirne kar tatili mi 10 Ocak 2019 Perşembe günü
10 Ocak 2019 Perşembe Elazığ kar tatili var mı
Erzincan 10 Ocak 2019 Perşembe okullar kar tatili olacak mı
Erzurum kar tatili var mı 10 Ocak Perşembe
Eskişehir kar tatili mi 10 Ocak 2019 Perşembe
Giresun kar tatili 10 Ocak 2019 Perşembe
Gümüşhane kar tatili 10 Ocak Perşembe
Hakkari kar tatili 10 Ocak Perşembe günü
Iğdır Okullara kar tatili var mı 10 Ocak Perşembe
Isparta’da Okullara kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
İstanbul Okullar kar tatili mi 10 Ocak 2019 Perşembe
İzmir kar tatili var mı 10 Ocak Perşembe
Kahramanmaraş 10 Ocak 2019 Perşembe kar tatili mi
Karabük kar tatili olacak mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Karaman kar tatili mi 10 Ocak Perşembe

Kastamonu kar tatili olacak mı 10 Ocak Perşembe günü okullarda
Kayseri kar tatili mi 10 Ocak 2019 Perşembe günü
Kırıkkale’de Okullar kar tatili yapacak mı 10 Ocak Perşembe günü
Kırklareli kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
10 Ocak Perşembe Kırşehir Okulları kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de kar tatili yapacak mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Konya kar tatili mi 10 Ocak Perşembe
10 Ocak 2019 Perşembe Kütahya kar tatili mi
Malatya 10 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Manisa’da 10 Ocak 2019 Perşembe kar tatili var mı
Muş kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Nevşehir 10 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Niğde kar tatili mi 10 Ocak Perşembe günü
10 Ocak Perşembe Ordu okullar kar tatili mi
Rize kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Sakarya kar tatili 10 Ocak 2019 Perşembe günü
Samsun kar tatili mi 10 Ocak Perşembe günü
10 Ocak 2019 Perşembe Siirt’te kar tatili var mı
Sinop kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Sivas’ta 10 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Şanlıurfa kar tatili var mı

Şırnak kar tatili mi 10 Ocak 2019 Perşembe
10 Ocak Perşembe Tekirdağ kar tatili var mı
Tokat kar tatili yapacak mı 10 Ocak Perşembeta
Trabzon kar tatili olur mu 10 Ocak 2019 Perşembe
Tunceli kar tatili mi 10 Ocak Perşembe
10 Ocak 2019 Perşembe Uşak ilinde kar tatili var mı
Van ve ilçeleri kar tatili mi 10 Ocak Perşembe
Yalova’da kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe
Yozgat kar tatili olacak mı 10 Ocak Perşembe
10 Ocak Perşembe Zonguldak kar tatili olur mu?

Yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeni ile bir çok ilimizde okullar dün tatil edilmişti, Çarşamba günü de tatil beklentisi Özellikle İstanbul ilimizde yeniden başlayan kar yağışı ile yeniden gündeme geldi.. 10 Ocak Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberler) burada merak eden öğrencilerimize ve velilerimize anında iletilecektir. Aşağıda dün hangi illerde tatil olduysa anında yazmaya çalıştığımız haberler var. Valilik ve kaymakamlıkların kar ve soğuk tatil haberlerini anında buraya yazacağız 10 Ocak Perşembe günü nerelerde tatil var

Sizlerde il ve ilçenizde 10 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili var mı yorum kısmına bulunduğunuz il ve ilçeyi yazarak güzel bir cümle ile tarih belirterek tatil olup olmadığını sorabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

10 Ocak 2019 Perşembe Okulların Kar Tatili Olduğu İller İlçeler Hangileri? (145 Yorum)

 1. Gunaydin 10 01 2019 persembe bugun yozgat ve ilcesi sefaatlide. Kartatili varmi. Yollar buzlu ve karli lutfen bir bilgi verin

 2. Merhabalar hayırlı geceler Karaman Merkez de oturuyorum 10 Ocak Perşembe günü tatil olup olmadığını öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

 3. Bolu’da tatil olma ihtimali var mı çünkü yollar buzlu çok zorlanıyoruz yürürken taşımalı gelenler ne yapacak Allah korusun bir şey olsa ne olacak havanın kötü olduğu buzlu olduğunu bilindiği halde neden hala tatil yapmama kararı alınıyor illa ki kötü bir durum mu olması gerekiyor kaza vb.

   • Teşekkür ederim
    Fakat yollar buzlu taşımalı öğrenciler nasıl gelecek ben yürürken bile aşırı zorlanıyorum

    • Haklısın, hava çok soğuk ve her yer buz, ama yapacak bişey yok, dikkatli gidip gelin, iyi geceler..

  • Şimdilik tatil yok, Anadolu ajansına düşen bir tatil bilgisi olunca anında paylaşıyoruz..

  • Tüm Aksaray tatil: Valimiz Ali Mantı, aşırı buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Aksaray İl Genelinde tüm okulların 10 Ocak Perşembe günü (1 gün) tatil edildiğini hamile ve engelli kamu çalışanlarının ise 1 gün idari izinli sayılacağını açıkladı.

 4. Abi Nevşehir merkez tatil mi bence 10 Ocak tatil etmeleri gerekiyor elidivenimin parmak uçları buz tutu

 5. Konya selçuklu ilçesi tatil mi ? Her yer buz tutmuş lütfen tatil olsun ayrıca dışarı buz gibi

 6. ELAZIĞ DA OKULLAR TATİLMİ ACABA
  YOLLARIN BUZ TUTMASI NEDENİ İLE ARABAMIZI AYDINLATMA DİREGİNE VURDUK VE BİR BOŞ MİNÜBÜS TE KAYIP KALDIRIMLARA ÇARPIP TAKLA ATTI HEM DE 2 KEZ VE YOLLARIN ŞUAN TEHLİKELİ OLDUĞUNU BULUYORUM

 7. Konyada otobusle gidenleri düşünüyorsanız meram karatayda okullara 1 gün ara verin sabah erkenden kalkıp bu soğuk havayı çekiyoruz ilkokul çocuklarınıda düşünün

 8. 10 ocak perşembe karamanda okullar tatilmi Yollar buz tuttu otobüs yukarıya çıkmıyor ben yürümekten bıktım artık o kadar kar yağdı ve tatil yok acaba biz nasıl gidiceğiz hiç kimse merak etmiyor öğrenciyiz ama bu havalarda nasıl gidip geliyoruz o zorluklarla düşünen olmuyor

 9. 10 ocak perşembe karamana tatil yapın lütfenn ben okuluma her öğrenci otobüsle gidiyorum otobüsler yukarı çıkamıyor buzlanma dan bizi hiç düşünen yokmu lütfen karamanada tatil olsun

 10. admin bey niğde valisi yılmaz bey açıkladı 10 ocak perşembe günü yolların bzlanması nedeniyle okullar bir gün arayla ara verilmiştir dedi

 11. YÖNETİÇİ EMMİ 10 OCAK SAKARYA HENDEK TATİLMİ FENA BUZ VAR

 12. Düzce de okullar tatil mi?Bide önerim var sitede çok fazla boş yapmışsınız sadece bilgilere yer açılmalı bence 😉

 13. Aksaray kar tatili var mı 10 Ocak 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)

  • Henüz tatil yok Mert, ama sürekli kontrol ediyoruz, tatil haberi gelince anında ekliyoruz. Sayfamızı arada yenile…

 14. Düzce merkezde okullar tatil mi kar yağmıyor ama soğuk ve çatılarda bazı yerlerde buz var yollar hariç her yerde 4-5 parmak kar var kısacası Düzce merkezde okullar tatil mi?

  • ŞİMDİLİK HABER YOK AMA VALİLİK AÇIKLAMA YAPARSA ANINDA BURAYA EKLİYORUZ 10 OCAK TATİL HABERLERİNİ..

 15. Nevşehir merkezde kar tatili var mı hem çok soğuk hem çok fazla kar var biraz açtılar ana yollar açık ama ara yollardan bizim servis çıkamıyo azıcık kardan bile kayıyodu yarın tatil olmazsa baya bi kayar ve ben tek parça halinde gidemem.ya lütfen kar tatili yapın her yer çatır çutur.

   • Sakarya hendekte çok buz var arabalar çıkmıyor aşırı soğuk sular kesik tatil olurmu acaba 10 Ocak 2019 hendekte tatil mi

 16. Kayseri de hava çok soğuk yürüyemiyoruz bugün yere düştüm tramway kaza yaparsa bunun hesabını kim verecek sabah saat 7 de evden çıkıyorum 8 de okulda anca oluyorum tatil rica ediyorum lütfen

  • Van’ın Çatak ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle yarın için okullar tatil edildi. İpekyolu da bekleniyor..

 17. 2019 10 ocak Karamana tatil varmı yollar buz tuttu otobüsler zar zor çıkıyor ben bu yüzden evime dün 18:00 da vardım okul çıkış saati kaç benim eve varma saatimkaç kaç kar yağdığında otobüsler yukarı çıkmıyor ve ben aşağı boğaza kadar yürüyorum benim başıma bir iş gelse hesabını kim vericek araba bile çıkıyor otobüs çıkmıyor lütfen okulumada çıksın hergün erkenden nerelere kadar yürüyorum bizi hiç düşünen yokmu

 18. Ben karamanın yukarı akın koyundenim burası yayla karamana yagmazken bura da feci sekilde yagıyor donuyoruz tasımalı gidip geliyoruz 10 15 km yol gidiyoruz tatil olsun lutfen

 19. 2019 10 ocak okullar tatilmi lütfen olsun otobüsler buzlanma dan zar zor ilerliyor evime dün 18:20 de vardım saat kaçta çıktım kaçta vardım ne olursunuz kar tatili yapın nasıl gidip geliyim ben okula

 20. Nigdede okullar tatil olsun 10 ocak persembe gunu ne olursunyz babama bugunde tatildi yarinda tatilmis nolur sadece yarin cuma gunu okullar olsun ama tek yarin olsun nolur

  • Çok zor, kar yağışı olmayacak ancak soğuk hava ve buzdan dolayı tatil olur mu Valilik karar verecek akşam saatlerinde açıklanır..

 21. 9 Ocak 2019, 15:58

  Karamanda okullar tatilmi acaba 10 ocak 2019 perşembe

  LÜTFEN TATİL OLSUN ÇOK SOĞUK DONUYORUZ BURDA HERYER BUZ VE DON LÜTFEN TATİL OLSUN…

  • 10 Ocak Perşembe tatil var mı? bu konuyla ilgili haberleri yazmaya başladık, dakika dakika tüm haberler sayfamızda olacak lütfen sık sık yenileyin..

  • Soğuk ve buzlanma sebebiyle tatil olabilir ama akşam saatlerinde valilik kararı ile..

 22. Ya nevşehir çok soğuk ben yarın okula nasıl gidiyim hasta olurum ya nevşehir merkez 10 ocak tatil olurmu bir ihtimal falan varmı

 23. Karamanda okullar tatil olması gerek yoğun kar yüzünden don olup arabanın otobüsün kayması tatil bekliyorum karaman mebten 10ocak

 24. 10 ocak aksaray tatil mi acil cevap 20cmden fazla kar yağdı 1 gün boyunca kar yağdı aksaray

Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2019