10 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Yeni Gelin Kalbimdeki Deniz

Her hafta sevilerek izlenen ve birbirinden güzel dizilerin yer aldığı cumartesi günleri reytinglerde oldukça önemli bir yer ediniyor. 10 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları için ön plana çıkan diziler hangileri öncelikle onlara bir bakalım. 10 Şubat 2018 Cumartesi Reytinglerde Yeni Gelin, Gülizar, Kalbimdeki Deniz, Bahtiyar Ölmez, Kalk Gidelim ve Fazilet Hanım ve Kızları dizileri yarışıyorlar. 17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları iÇin TIKLAYIN

Önceki hatalardaki kanal ve dizi performanslarını kısaca kontrol edecek olursak SHOW TV YENİ GELİN: YENİ GELİN dizisi geçtiğimiz hafta almış olduğu 7.22 reyting oranı ile haftayı yine birinci bitirdi. Bu haftada Yeni Gelin dizisi birinci olacaktır. Uzun süredir tek başına lider durumda. Yeni dizilerin hiç biri reytingini düşüremedi. 10 Şubat Cumartesi Yeni gelin reytinglerde yine favori dizidir.

FOX TV KALBİMDEKİ DENİZ dizisi geçtiğimiz hafta sürpriz bir reyting alarak 2. sıraya gelmişti. Yeni gelinden hemen sonra sıralamada 2. olan dizi 5.63 total reytingi ile rakiplerini sollayıp geçti. Bu hafta da Mirat ölecek mi kazadan kurtulacak mı merak edilip yine izlenme seviyesinde 2. sırada yer alabilir 10 şubat reyting sonuçlarında.

STAR TV FAZİLET HANIM VE KIZLARI – Cumartesi günlerinin Star tv  dizisi Fazilet hanım ve kızları geçtiğimiz hafta aldığı 4.74 reyting oranı ile 5. sırada yer almıştı. Bu hafta da diziden beklentiler yüksek, bakalım 10 Şubat cumartesi reyting sonuçlarında Fazilet hanım ve kızları nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu.

TRT1 KALK GİDELİM dizisinde bu hafta Mustafa ölecek mi kalacak mı merak ediliyor. Geçtiğimiz Hafta Kalk Gidelim reyting sonuçlarında 3.23 total oranı ile 12. sırada yer almıştı. Bakalım bu hafta Mustafa ile ilgili gelişmeler diziyi nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz.

ATV BAHTİYAR ÖLMEZ ise geçen hafta yükseliş yapan bir diğer dizi oldu. Totalde 4.38 reyting oranı ile 7. sıraya yükselen dizi bakalım Bu hafta 10 şubat reytinglerinde kaçıncı olacak ab ve total sonuçları bizde çok merak ediyoruz.

KANAL D GÜLİZAR ise umutsuz vaka olarak kalmaya devam ediyor. 3.21 oranında almış olduğu reyting ile 13. sırada yer alan dizi 3 hafta sonra erken final yapacak haberleri dolaşmaya başladı. Hayırlısı diyelim ama Gülizar Reytinglerde umduğunu bir türlü bulamadı.

TV8 SURVİVOR 2018 PANORAMA yarışmanın startı veriliyor 10 şubat günü Tv8 ekranlarında. Survivor geçtiğimiz sezon oldukça iyi reytingler alıyordu. Bakalım 10 Şubat 2018 reyting sonuçlarında nasıl bir etki verecek kanallara ve dizilere..

10 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Yeni Gelin Gülizar Kalbimdeki Deniz Fazilet Hanım Kalk Gidelim gibi dizi ve programların yarışacağı bir gün olacak. Sizlerde Survivor ve diğer diziler hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir reytingler konusundaki yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

10 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları AB TOTAL

Not: Resmi sonuçlar pazar günü saat 10.00 dan sonra resmi kuruluş tarafından açıklanınca hemen buraya ekleyip içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018