11-12-15 Mart Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler Kaynana Puanları

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla sofrada programında 11 Mart pazartesi günü ile 15 Mart 2019 Cuma günü arasında yarışacak olan gelin ve kaynanaları burada sizlere açıklamak Kısa bilgilerin sizlere sunmak hafta boyunca gelinlerin kayın valideler den alacaklar puanları detayları ile birlikte sizlere yazmak istiyoruz.

Sonuç: Merve Ambarkaya hanım 12 Mart Salı günü toplamda 25 Puan Puan alarak haftanın birincisi oldu. 10 Bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. 15 MArt Zuhal Topa kazanan Merve oldu

11-12-13-14-15 Mart Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler Gelin ve  Kaynanalar11-12-15 Mart Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

Zuhal topalla sofrada 11 Mart pazartesi günü yarışacak olan Hilal Bozdoğan ve kayın validesi Nazmiye bulgur, Zuhal topal’da 12 Mart Salı günü yarışacak olan Merve Ambarkaya ve kaynanası Perihan, 13 Mart çarşamba günü Zuhal Topal da yarışacak olan Özge Şahin ve kayın validesi Nuray Şahin, 14 Mart Perşembe günü Zuhal topalda yarışacak olan Gelin İpek Ayşe Anlı ve kaynanası Emine Anlı ve haftanın finalinde 15 Mart Cuma günü Zuhal topalda yarışacak olan Milana Yusufova ve kayın validesi Muhabbet Çobangil bu haftanın en çok konuşulan isimleri olacak.

11 Mart Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler?11 Mart Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

11 Mart 2019 Pazartesi günü Zuhal Topal’da yarışacak olan Hilal Bozdoğan ve kayın validesi Nazmiye Bulgur hakkında bilgiler:
Haftanın ilk günü 11 Mart pazartesi günü Zuhal Topal da yarışacak olan Hilal Hanım 28 yaşında ve oldukça genç bir isim, 4,5 senelik evli olan Hilal hanım Yarışmaya Bursa’dan katılıyor, Haftanın ilk günü yarışacak olan Hilal Hanım hem süsüne çok düşkün, hem de yemeklerine çok önem veriyor. Hilal hanımın Kayın validesi Nazmiye Hanım ise oldukça havalı ve çok iddialı. 11 Mart pazartesi gelin Hilal hanım ve kayın valide sırt sırta verdi ve gözünü 15 Marttaki büyük ödüle dikti.

Hilal Hanıma Perihan hanım 3 Puan verdi.
Hilal Hanıma Nuray hanım 3 Puan verdi.
Hilal Hanıma Emine hanım 3 Puan verdi.
Hilal Hanıma Muhabbet hanım 4 Puan verdi.
Hilal Hanıma ZUHAL TOPAL 5 Puan verdi. Hilal hanım 11 Mart Pazartesi günü toplamda 18 Puan alarak günü tamamladı.

12 Mart Salı Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Kimler?12 Mart Salı Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

12 Mart 2019 Salı günü Zuhal Topal’da yarışacak olan Merve Ambarkaya ve kayın validesi Perihan Ambarkaya hakkında bilgiler:
12 Mart Salı günü yarışacak olan Merve Hanım henüz 27 yaşında ve 2 çocuğu var. Merve hanım yarışmaya Sakarya’dan katılıyor, dünya ve Türk mutfağından oldukça güzel yemekleriyle tüm rakiplerini devirmeye kararlı görünüyor. 12 Mart Salı günü yarışacak olan Merve hanımın Kayınvalidesi Perihan Hanım ise organik ürünler konusunda oldukça iddialı ve kendi çapında uzmanı. Salı günü yarışacak olan bu ikili Zuhal topal’da rakiplerine açık açık hodri meydan dediler.

Merve Hanıma Nazmiye hanım 3 Puan verdi.
Merve Hanıma Nuray hanım 5 Puan verdi.
Merve Hanıma Emine hanım 4 Puan verdi.
Merve Hanıma Muhabbet hanım 4 Puan verdi.
Merve Hanıma ZUHAL TOPAL 9 Puan verdi. Merve hanım 12 Mart Salı günü toplamda 25 Puan alarak günü tamamladı.

13 Mart Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı Gelin ve Kaynanalar Kimler?13 Mart Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacılar

Zuhal Topal da sofrada 13 Mart 2019 Çarşamba günü yarışmacısı Özge Şahin ve ve kayınvalidesi Nuray Şahin yarışacaklar.
Zuhal topal’da 13 Mart çarşamba günü yarışacak olan Özge Hanım 28 yaşında ve 5 yıllık evli. oldukça heyecanlı olan ve günlerdir yarışmaya hazırlanan gelin Özge Hanım, sistemli, soğukkanlı ve büyük ödülü almaya kararlı. Özge Hanım’ın Kayınvalidesi Nuray Hanım ise hem neşesi hem de enerjisi ile gelinine destek olmak için yola çıktı. bakalım 13 Mart çarşamba günü Zuhal topalla sofrada Özge Hanım yemeklerini diğer kaynanalara beğenecek mi?

Özge Hanıma Nazmiye hanım 4 Puan verdi.
Özge Hanıma Perihan hanım 5 Puan verdi.
Özge Hanıma Emine hanım 4 Puan verdi.
Özge Hanıma Muhabbet hanım 3 Puan verdi.
Özge Hanıma ZUHAL TOPAL 7 Puan verdi. Özge hanım 13 Mart Çarşamba günü toplamda 23 Puan alarak günü tamamladı.

14 Mart Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı Gelin ve Kaynana Kim?14 Mart Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı Gelin ve Kaynana

14 Mart Perşembe günü Zuhal topalla sofrada programının yarışmacı gelini İpek Ayşe Anlı ve Kayın validesi Emine Anlı hakkında bilgiler.
Zuhal topalla sofrada programında 14 Mart Perşembe günü yarışacak olan gelin İpek Hanım 42 yaşında ve 21 yıllık evli ve oldukça maharetli olduğunu söylüyor. Bir çocuk sahibi olan İpek Hanım, diğer gelinlere hodri meydan derken gerçek bir mutfak tutkunu olduğunu hatırlatıyor. 14 Mart Perşembe günü Zuhal Topal da yarışacak olan İpek hanım kendine özgü tarzı ile haftaya damga vurmaya hazırlanıyor. 14 Mart’ta yarışacak olan İpek Hanımın Kayınvalidesi Emine Hanım ise otoriter, dobra ve biraz inatçı bir kaynana. İpek ve Emine Hanım kendilerine güveniyorlar ve rakiplerine meydan okuyorlar.

İpek Hanıma Nazmiye hanım 5 Puan verdi.
İpek Hanıma Perihan hanım 3 Puan verdi.
İpek Hanıma Nuray hanım 3 Puan verdi.
İpek Hanıma Muhabbet hanım 3 Puan verdi.
İpek Hanıma ZUHAL TOPAL 6 Puan verdi. İpek hanım 14 Mart Perşembe günü toplamda 20 Puan alarak günü tamamladı.

15 Mart Cuma Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı Gelin ve Kaynana Kim?15 Mart Cuma Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı Gelin

Zuhal topalla sofrada programında 15 Mart 2019 Cuma günü yarışmacısı Milana Yusufova ve kayınvalidesi Muhabbet Çobangil oldular.
15 Mart Cuma günü yarışmacı gelinimiz Milana 27 yaşında. Milana aslen Ahıska Türkü olan bir gelinimiz ve 2,5 yıllık evli. 15 Mart Cuma yarışacak olan gelin Milana’nın Kayınvalidesi Muhabbet Hanım ise gelinine sonsuz bir güven duyuyor. 15 Mart Cuma günü bakalım Milana ve kayınvalidesi Muhabbet Hanım nasıl bir sofra ile diğer diğer kaynanaların karşısına çıkacak izleyip göreceğiz.

Milana Hanıma Nazmiye hanım 4 Puan verdi.
Milana Hanıma Perihan hanım 3 Puan verdi.
Milana Hanıma Emine hanım 3 Puan verdi.
Milana Hanıma Nuray hanım 3 Puan verdi.
Milana Hanıma ZUHAL TOPAL 6 Puan verdi. Milana hanım 15 Mart Cuma günü toplamda 19 Puan alarak günü tamamladı.

15 Mart Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kim Birinci oldu Büyük Ödülü kazanan kim olacak?

Haftanın son günü 15 Mart Cuma günü Zuhal topalla sofrada programında 1. kim olacak büyük ödülü kim alacak oldukça merak ediliyor. Biz de bu sayfamızda 15 Mart Cuma günü Zuhal topalla sofrada programında 1. olacak de büyük ödülü alacak olan Yani 10 bin liranın sahibi olacak yarışmacıyı sizlere duyuracağız ve bu sayfada resimleri ile birlikte sizlere sunacağız.

Hilal hanım 11 Mart Pazartesi günü toplamda 18 Puan
Merve hanım 12 Mart Salı günü toplamda 25 Puan
Özge hanım 13 Mart Çarşamba günü toplamda 23 Puan
İpek hanım 14 Mart Perşembe günü toplamda 20 Puan
Milana hanım 15 Mart Cuma günü toplamda 19 Puan15 MArt Zuhal Topa kazanan Merve oldu

Sonuç: Merve Ambarkaya hanım 12 Mart Salı günü toplamda 25 Puan Puan alarak haftanın birincisi oldu. 10 Bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019