11-12-15 Şubat Elif Dizisi 861.-862.-865. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

Kanal 7 ekranlarında devam etmekte olan Elif dizisinin 861.bölümü 11 Şubat 2019 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümleri ile oldukça heyecanlı bir haftanın bizleri beklediği Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Elif hafta boyunca yeni özetleri yeni fragman ve tüyoları ile sayfamızdaki yerini almaya devam edecek.

Elif dizisinin 861. bölümü 11 Şubat Pazartesi günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Yeni fragmanı izleyici ile buluşacak olan Elif dizisinin 862. bölümü 12 Şubat Salı günü Elif dizisinin 863. bölümü 13 Şubat çarşamba günü Elif dizisinin 864. bölümü 14 Şubat Perşembe günü ve haftanın finalinde Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Elif dizisi 865. bölümü ile 15 şubat 2019 Cuma günü ekrana gelecek.

11 Şubat 2019 Pazartesi Elif Dizisi 861. Bölüm Özeti11-12-13-14-15 Şubat Elif Dizisi 861.-862.-863.-864.-865. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

11 Şubat 2019 Pazartesi Elif Dizisi 861. Bölüm Özeti

Elif dizisinin 861. bölümünde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te 11 Şubat pazartesi akşamı Kıymet konağı üzerine almak için harekete geçer. Mahir’i de dolduruşa getiren Kıymet avukatla anlaşır. Kıymet amacına ulaşabilecek mi? Macide’nin defterini bulan Kıymet, onun Yusuf’un karısı ve kızını aradığını öğrenir. Macide’nin onları, mirastan pay vermek için aradığını anlayınca deliye döner. Öğrendiklerini hemen Mahir’e anlatarak onu da doldurur.

Bu arada Kerem ve Hümeyra’nın annelerinin durumunu öğrendiklerini, bir an önce harekete geçerek, en azından konağı Macide’nin elinden almaları gerektiğini söyler. Mahir de bu sorunu çözmek için bir avukat bulur. Konağı almak için hazırlanan Kıymet ve Mahir avukatla buluşurlar. Avukat konağın devri için gereken evrakları hazırlar. Kıymet, konağı Macide’nin elinden alabilecek mi?

Tufan Jülide’nin Tuhafiye dükkanının başına geçer. Leman ise bu yüzden oldukça gergin bir hale gelmiştir. Diğer taraftan Kıymet Macide’nin sırlarının peşine düşer. Kıymet Macide den aradığı kişilerin hep yanında olduğunu anlayacak, oldukça heyecanlı bir bölüm olan 861. bölümde Elif dizisinde neler olacak neler yaşanacak kısa özeti ve fragmanı burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

12 Şubat Salı Elif Dizisi 862. Bölüm ÖzetiElif dizisinin yeni yayınlanacak olan 861. bölümünde 11 Şubat Pazartesi günü Reyhan Jülide’nin dükkanda yerleşmeye başlamıştır Jülide ve Şafak ile kendilerini bekleyen tatsız bir sürprizden habersizdirler ve eve doğru yola çıkmışlardır. Leman hem Şafak artık geri döneceği için oldukça telaşlanır hem de Emirhan’ın bilmesini istemediği dükkanı Tufan’a verdiği haberini saklamaya çalışmaktadır.

Leman her ne kadar bunu saklamaya çalışsa da Emirhan gizlice evden çıkıp annesinin dükkanına gidince Tufan’ın oraya yerleştiğini görür ve lemana hesap sorup ona tavır yapmaya başlar. Asıl kıyamet Şafak ve Jülide dönüp dükkanın yeni halini gördüklerinde kopacaktır. Diğer yandan Kıymet hala macide’nin defterlerinin peşindedir. Çünkü macide’nin saklamış olduğu sırlara ulaşmak isteyen Kıymet ne yapıp edip bu defterleri bulmak istemektedir.

13 Şubat Çarşamba Elif Dizisi 863. Bölüm ÖzetiBakalım Kıymet onun bu defterleri bulup melek ve Elif hakkındaki gerçek bilgilere ulaşabilecek mi onlar hakkındaki sırlara bu defter vasıtasıyla ulaşıp hangi bilgileri öğrenecek izleyip göreceğiz. 11-12-13-14-15 Şubat Elif Dizisi 861.-862.-863.-864.-865. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları ile kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında yeni haftada devam edecek. Sizler de yorum ve görüşlerinize Elif dizisinin yeni bölümlerini ve Elif dizisinin biteceği final yapacağı söylentileri hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

11 Şubat 2019 Pazartesi Elif Dizisi 861. Bölüm Videosu Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te 11 Şubat pazartesi akşamı Kıymet konağı üzerine almak için harekete geçer. Mahir’i de dolduruşa getiren Kıymet avukatla anlaşır. Kıymet amacına ulaşabilecek mi? Macide’nin defterini bulan Kıymet, onun Yusuf’un karısı ve kızını aradığını öğrenir. Macide’nin onları, mirastan pay vermek için aradığını anlayınca deliye döner. Öğrendiklerini hemen Mahir’e anlatarak onu da doldurur.

Bu arada Kerem ve Hümeyra’nın annelerinin durumunu öğrendiklerini, bir an önce harekete geçerek, en azından konağı Macide’nin elinden almaları gerektiğini söyler. Mahir de bu sorunu çözmek için bir avukat bulur. Konağı almak için hazırlanan Kıymet ve Mahir avukatla buluşurlar. Avukat konağın devri için gereken evrakları hazırlar. Kıymet, konağı Macide’nin elinden alabilecek mi?

12 Şubat Salı Elif Dizisi 862. Bölüm Özeti

12 Şubat Salı Elif Dizisi 862. bölümde neler yaşanacak? Kıymet’in hain planı devreye girer. Avukatları çağırır ve Macide’nin belgeyi imzalamasını sağlar. Hümeyra ve Kerem’i eve çağıran Kıymet, Melek’in Macide’ye zorla belge imzalattığı imajını verir. İşte 12 Şubat Salı Elif Dizisi 862. bölüm özeti..

13 Şubat Çarşamba Elif Dizisi 863. Bölüm Özeti

Elif Dizisi 863. bölümde neler yaşanacak? Kıymet’in planları istediği doğrultuda ilerler ve Melek evden gider. Üstelik Elif’le de yolları ayrılır. Melek kendini iftiralar karşısında aklayabilecek mi?  Elif Dizisi 863. bölüm 13 Şubat çarşamba günü izleyiciyle buluşacak..

14 Şubat Perşembe Elif Dizisi 864. Bölüm Özeti

Elif Dizisi 864. bölümde neler yaşanacak? Melek ve Elif birbirlerinden ayrılmıştır. Melek perişan olur. Tek isteği kendini aklamak olan Melek şimdi ne yapacak? Yine ayrılan yolları ne zaman birleşecek. Melek ve Elif yine ayrıldılar hayırlısını diyelim artık..

15 Şubat Cuma Elif Dizisi 865. Bölüm Özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11-12-15 Şubat Elif Dizisi 861.-862.-865. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (18 Yorum)

 1. Artık bu dizi çok saçmaladı. Sırf diziyi uzatmak için saçma sapan şeyler yapıyor ve insanları salak yerine koyuyorlar. Özellikle kanal 7 iyice saçmaladı

 2. Saçma sapan dizileri koyup duruyorlar. Kaç sezondur aynı dönüp dolaşıp başa satıyorlar. Insanları da salak yerine koyuyorlar. Kanal 7 dizileri çok salakça

 3. Artık bu dizi çok saçmaladı. Sırf diziyi uzatmak için saçma sapan şeyler yapıyor ve insanları salak yerine koyuyorlar. Özellikle kanal 7 iyice saçmaladı

 4. Çok sacma noter kimliktemi sormuyor insanlari nekadar salak yerine koyuyorsunuz serçe kim kimlik nerede

 5. Oohh ne ala kabak her zamanki gibi sesini cikarmayan melegi basina patlar valla iyice sacmaladilar kiymet kötülük yapar kazanir ve melekte konaktan kovulur. Seyirciyi aptal enayi yerine koyuyorlar resmen . Senaryoyu yazan ve yönetmene sesleniyorum siz türk milletni enayi aptalmi saniyorsunuz tükürem sizin sifatiniza

  • Aynen öyle ya, milleti salak yerine koyuyorsunuz. Böyle manyakça senaryo mu olur? Kargalar dahi güler bu salakça senaryoya. Hadi oradan.

 6. Gerçekten artık flmin başından beri dönen dolaplardan artık gına geldi birazdâ insanları mutlu edecek bölümler olsun kötüler yaptıklarını çeksin

 7. Sana katiliyom Anonim dizi hep basa sariyor ilk baslarda arzu konagi kötülüklerle elle gecirmisti simdide kiymet. Yine melekle kizi ayni seyleri yasayacak. Senaryoyu yazan sanirim kendiside hayatinda hep basa sariyor sacmaladilar resmen finalllll

  • arkadaslar unuttugunuz bir sey var bu dizide hep kotuler kazanıyor kıymet istediklerini alacak melek mahirle evlenirken olecek hep basa sarıyorlar elifi kacırırlar melek arar bulur asık olur evlenir kocasını oldururler baska bir konu yok ne kadar sacma macidenin iki cocugu var kıymet mal sahibi oluyor

Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2019