11-12 Aralık 2017 Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Tatil Haberleri)

11-12 Aralık 2017 pazartesi Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Tatil Haberleri)… Ülkemize kar yaĝmaya başladı. Kış mevsimini uzun süredir beklerken yoğun bir kar yağışı ile geldi çok şükür. Okul zamanı kar yağdığı an öğrencilerin ve velilerin aklına gelen ilk şey ‘Okullar Tatil mi?’ oluyor. Özellikle gece yarısı İstanbul ve trakyada başlayacak kar yağışı etkili olacak..

Bizlerde aklınızdaki tatil mi sorusunu cevaplandırmak için bu konuyu açtık. 11-12 Aralık 2017 pazartesi ve salı kar tatili var mı? 11-12 Aralık gecesinden itibaren Türkiyede kar yağışı etkili olmaya başladı. Bolu ve Düzce tarafında kar yağışı 10 santimetreye ulaştı. Araçlar yolda kaldı. Kar yağışı bazı illerde etkili olmuşken batı illerimizde de güneş yüzünü göstermeye devam edecek bir süre.

Meteorolojinin uyarılarını dikkate alıp bakkışa hazırlanmak gerekiyor. Bu akşam Ankara, Manisa, Çanakkale, Sakarya, Bolu da kar yağışı oldu. Okulların tatili ile ilgili bir açıklama yok. Kar yağışı devam ederse ve havanın sıcaklığı çok düşer ve don yaşanırsa tatil olacaktır. 11-12 Aralık 2017 pazartesi Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Tatil Haberleri)

Bu günden itibaren artık kar haberleri sitemizden sorulur arkadaşlar. 11-12 Aralık 2017 pazartesi kar tatili Tüm tatil haberlerini sizlerle paylaşacağız. Bütün kış sitemize bekleriz.. Şimdilik bir tatil haberi yok.. Sizlerde bulunduğunuz yere kar yağdı mı hava nasıl kaç derece yorum olarak yazabilirsiniz.

11-12 Aralık 2017 Cuma Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Var mı?

11-12 Aralık 2017 pazartesi günü Bolu, Kastamonu, Zonguldak, Bartın, Karabük ve Düzce’de çok kuvvetli kar yağışı beklendiği bildirildi meteorolojiden.. Son hava durumu tahmininde 11-12 Aralık 2017 pazartesi de kar yağışının iç Anadoluda bir çok ilde etkili olacağı vurgulandı. Buna göre kar yağışının Niğde, Nevşehir, Kayseri ve Yozgat il merkezlerinde 2 ila 5 cm, yüksek kesimlerinde 5 ila 20 cm örtü yapması bekleniyor. Peki tatil var mı? Anadolu ajansı ve il valiliklerince yapılacak tatil ilanlarını buradan anında güncelleyeceğiz..

11-12 Aralık 2017 Perşembe günü başta İstanbul Kocaeli Bolu Düzce olmak üzere Doğuya doğru bir çok yerde kar etkisini gösterecek. Tatil haberlerini valilikler veriyor. Her hangi bir açıklama olduğun da hemen buradan duyuracağız..

Düzce’de 11-12 aralık okullar tatil mi?

SON DAKİKA: İstanbul’un yanı başındaki şehirlerden biri olan Düzce’de Kar yağışı nedeniyle Kaynaşlı ilçesinde eğitime, bugün ara verildiği bildirildi.

İstanbul’da 11-12 aralık okullar tatil mi? İstanbul’un Anadolu Yakasında ve Avrupa Yakası’nın bazı yüksek kesimlerinde beklenen kar yağışı başladı. Ancak valilikçe herhangi bir tatil açıklaması gelmedi henüz. Kar genelde yükseklerde var..

Niğde Nevşehir Sivas’da 11-12 aralık okullar tatil mi?

Kar yağışının devam ettiği illerle ilgili kararlar akşam saatlerinde valiler tarafından veriliyor. Herhangi bir açıklama geldiğinde son dakika olarak bu sayfadan anında vereceğiz haberi..

7 Aralık KARS’DA DA TATİL EDİLDİ

SAAT 18:25: Kars kent merkezinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın 1 gün süreyle ara verildi. 7 ARALIK PERŞEMBE KARSTA OKULLAR TATİL..

 

7 Aralık Nevşehir’de Okullar 1 Gün Tatil Edildi

22.51: Nevşehir Valiliği, kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim yapan öğrenciler için okulların bir gün tatil edildiğini açıkladı.

7 Aralık Ağrıda Okullar 1 Gün Tatil Edildi

23.41: AĞRI’nın Diyadin ilçesinde yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Kaymakamlık ilçe merkezi ile köylerdeki taşımalı sistemdeki okullarda eğitime bir gün süreyle ara verdi. Eğitim-öğretim 8 Aralık Cuma günü başlayacak.

7 Aralık Bingöl de Okullar 1 Gün Tatil Edildi

23.49: Bingöl’ün Karlıova ilçesinde taşımalı eğitim ile köy okullarına kar nedeniyle 1 gün ara verildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11-12 Aralık 2017 Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Tatil Haberleri) (26 Yorum)

 1. ankara hep bize tatil olmaz zaten hep gereksz tatl oluyor şehrlerde sabahları donuyoruz VALİ BEEEEY lütfen tatl yapın ölelimmi soğuktan

 2. Kayseri ye tatil vermek bukadarmi zor sabahları donuyoruz servis gelmiyor bizde birazcık vicdaniniz varsa acıyın ya

 3. Nolur tatil olsun kayserinin köyündeyiz sabah zorlanıyoz giderken kar soğuk servisler zor gelip gidiyor bu yüzden tatil olsun lütfennn

 4. Yaaaa nolur tatil olsun kayseri
  Merve arkadaşımız doğru söylüyorsun istanbul olsa şimdiye tatil olurdu nolur tatil olsun

 5. Ya Kayseri’de baya kar var ama vali pek yapmıyo son 3 4 yıldır tatil olmuyor İstanbul’da bukadar yağsa ohooo bence tatil olsun servis gelemiyo yokuştan ben yürüyorum saba üşüyorum.Kayseri’de tatil plsun of.

  • Kayseri de kar yağışı devam ediyor talas da kar boyutunu aştı Sayın Valimiz sizden ricamız okulların tatil olması servis sabahları gelemiyor soğukta yürümek zorunda kaliyoruz

 6. metronoji abi bi şey soracam da yarın istanbul da kar var de mi meteronoji abi yani 7 aralık perşembe günü ali baş

 7. kayseri de tatil lan istanbula böle kar yağısa 2 dakkada tatil bize geldimi ibnelik tatil isteriz etmezse valiyi vururlar.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017