11-12 Haziran Beni Affet 1403.-1404. Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

8 Haziran cuma günü büyük bir olay ile ekrana veda etti Beni Affet dizisi hemde ne olay.. Beni Affet 1402. bölümde neler oldu neler yaşandı sezon finalinde aşağıdaki videoyu izleyerek görebilirsiniz. 11-12 Haziran Beni Affet 1403.-1404. Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? sorusunu sizler için araştırıp yazdık.

Hemen yanıt verelim değerli dostlar. Beni Affet dizisi 8 haziran cuma günü yayınlanan 1402. bölümü ile sezon finali yaptı. Yeni Sezon Eylül 2018 de başlayacak. Bu yüzden dizinin yeni bölümleri ekrana gelmeyecek. Pazartesi salı veya çarşamba günü Beni Affet dizisinin yeni bölümlerini bekleyenler varsa şimdiden söyleyelim ki boşuna bekliyorlar..

11-12 Haziran Beni Affet 1403.-1404. Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? Sorusuna yeniden cevap verelim: Beni Affet 8 haziran cuma günü 1402. bölümü ile sezon finali yaptı ve dizi yaz tatiline girdi, yaz tatili boyuncu yeni bölümler yayınlanmayacak. 11-12 Haziran Beni Affet neden yok niçin yayınlanmadı derseniz cevap bu şekilde. Ayrıca Beni Affet 1403.-1404. Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? gibi meraklı sorulara yanıt vermiş olduk..
Peki izleyiciler dizinin sezon finali sonrasında neler düşünüyor, işte dizimizin severleri tarafından yapılmış olan sözler, yorumlar..

Beni Affet 1402. Bölüm Sezon Finali Yorumları izleyicilerden gelen yorumlar:

-Bu ne biçim bir sezon finali ya birinin gerçek annne-babasi farklı, Murat yüzünden hayatıni kaybeden 3. Kız da Güzel oldu. Anne kızını pazarlar olmuş, kızına ihanet eder olmuş, Feride erken doğum yaptı bebek 4-5 aylık bebek nerdeyse 😂😂😂 daha küçük bir şey bulamadıniz mi 🤔😄 sonra da kötü yorum alınca seyirciye trip atıp o zaman izlemeyin diyorsunuz seyirci izlemeyecekse ekran kirliliği de yapmayin bir zahmet. Zamanımıza yazık oturun da bir sakin kafayla izleyin dizinizi ne kadar sacmaladiginizi belki o zaman anlarsınız..

-Seval Gündüz Bebeği Cüneyt kaçırmadi çünkü bebeği kaçıran adamın ses tonunu verdiler ve kaçıran kadını da gösterdiler hafiften, yani Cüneyt’le alakası olduğunu sanmıyorum üstelik Cüneyt, Güneş’i de alıp Pınar’la birlikte kaçtı Feride’nin bebeğini çalan onlar değil bence..

-Giderayak cüneyti kötü göstermek için ellerinden geleni yaptılar. Feride velayet davasını kazanacak güneş annesinde kalacak, cüneyt de tedavi diye yurtdışına gidecek diye beklerken, cüneyt velayeti alamayacağını bildiği için kızını da alıp yurtdışına kaçıyor. Ne saçma. Madem güneş de çıkacak diziden, feridenin ne diye velayet davasını ortaya attılar ki, sırf cüneyte tepki verilsin, gidişinin ardından yokluğu hapsedilmesin diye yapıldığı o kadar belli ki. Üstelik bebeklerin doğar doğmaz kaçırılması, dna testlerinin sürekli değiştirilmesi, herkesin ordan burdan çocuğu çıkması o kadar sık yapılan senaryolar ki, yeni bir şeyler üretemiyorsanız niye bitirmiyorsunuz diziyi? Bayat senaryoları ısıtıp ısıtıp tekrar yazıyorsunuz izleyici bıktı senaristler bıkmadı bu kısır döngü senaryolardan. Feridenin iki çocuğu da doğar doğmaz kaçırılıyor. Bu kadar komik olmayın yahu! Hayatımda gördüğüm en verimsiz ve senaryoların defalarca kendini tekrar ettiği yegane dizi bu. Guiness rekorlar kitabına girmeyi kesinlikle hak ediyor diziler tarihinin en uyduruk dizisi olarak.

– Keşke bitirseydiniz. Uzatıcaz diye aynı şeyleri ; kişileri değiştirip ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. Bebek öldürme,bebek kaçırma, dna raporu değiştirme vs. Yeter artık çok klişe, ayrıca kötü örnek oluyor insanlara. Ben şahsen bıktım. Bugün diziye noktayı koydum sayenizde!

– Diziyi izlerken resmen delirdim nasılbir sezon finalidir ya güzel keşke kendini atmasaydı murat maf olcak onu gectim feride ile yamanın bebesini nie kacırdılar kim nie kacırdı ateşi gömüyolar bebegi kacırırken orhanı öldürmüşler koskoca hastane orhanı öldürüken bebegi alırkn hiçmi kimse görmüyo güzel atı kndini nie hala catıdalar anası ile murat inseler ya ya yaşıyosa vallahi cıldırtı dizi beni yeni bölmünü beklerken yaşlanıcam ömrümden ömür gidicek bu diizi hiç bitmesin YÖNETMENİMMMM HADİ HERŞEYİ GECTİM KADERİN AİLESİ KİM NİE ONLARIN COCUGU DEGİL ONUDA GEC ŞAHİNLE SEVGİ ORALARI HİÇMİ FARK ETMEDİ ONCA SENE HİÇMİ GÖRMEDİLER ONCA SENE PARA ORADA HİÇMİ YILLANMADI ESKİMEDİ ONCA SENE PARA YENİLENDİ YÖNETMEN SEZONU KISA TUT..

-Bu nasıl bir sezon finali ya teksas katliamı gibi güzel intihar etti Cüneyt güneşi ferideden habersiz görürdü bebek kaçırıldı kader kaçırıldı ateş desen diri diri toprağa gömülüyor zeynep adamların elinde ya feride iki evlat acısına nasıl katlancak ikiside kaçırıldı yeni sezonda feride akıl hastanesinde olursa şaşırmam bir anne için bu kadarı fazla güzel meselesine hiç gitmiyorum değmiyecek insanlar için canına kasteti umarım o insanlar hiç mutlu olmaz gün yüzü görmez.

-Bebek olayı saçma. Erken doğan bebek yoğun bakımda durur. Ayrıca daha büyük yok muydu bu bebek küçük kalmış. Kaçıncı yüzyıldayız adamlar ellerini kollarını sallayarak hastane odalarına girebiliyor. Kader Murat’ı da sevmedim. Çok ayrık. Güzel’in suçlaması da. Bir insan sevmiyor diye niye suçlu olsun..

-Harikaydı beni affete yakışır bir sezon finaliydi kötü yorum yapanları anlayamıyorum madem beğenmiyorsunuz neden izliyorsunuz 1402 bölümüne gelmiş bir dizi ne olacaktı tabiki hiksyesi değişecek karekterler değiçecek yoksa nasıl devam eder senaryo çok güzel oyuncular muhteşem beğenmeyen arkadaşlar yalsn rüzgarı 40 yıldır devam ediyor bir bakın diziye 90 larda izlediğimiz diziyle uzaktan yakından bir alakası yok beni affet de aynı şekilde değişecek yeni karakterle yeni hikayelerle yoluna devam edecek..

-Bencede çok saçma sezon finali yapmışlar hikayeyi uzatmak için kadere yeni hikaye yaratmak için bebeği hemşire görürmez orhan götürdü muratın partnerleri biri öldü biri intihar etti güzel atlarken muratı suçladı ateşi saçma sapan bıraktılar ne polis var nede hastane de kamera bir sürü saçmalık..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11-12 Haziran Beni Affet 1403.-1404. Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? (7 Yorum)

 1. BAŞAK AKBAY BEGÜM TOPÇU ÇAGDAŞ SERTER
  CANTUG TURAY ŞERİFE ÜNAL FURKAN ENGİN
  DİDEM AYGÜN OSMAN KARAKOÇ DİLARA ECEM OKUDAN MEHMET UGUR NAK MEHMET HAYRİ KOÇ
  BAŞAK VURAL [BAŞAK VURAL MEHMET UGUR NAK
  YAKIŞAN ÇİFT] [MEHMET HAYRİ KOÇ DİLARA ECEM OKUDAN YAKIŞAN ÇİFT]

 2. Keşke bitirseydiniz. Uzatıcaz diye aynı şeyleri ; kişileri değiştirip ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. Bebek öldürme,bebek kaçırma, dna raporu değiştirme -Bu nasıl bir sezon finali ya teksas katliamı gibi güzel intihar etti Cüneyt güneşi ferideden habersiz görürdü bebek kaçırıldı kader kaçırıldı ateş desen diri diri toprağa gömülüyor zeynep adamların elinde ya feride iki evlat acısına nasıl katlancak ikiside kaçırıldı yeni sezonda feride akıl hastanesinde olursa şaşırmam bir anne için bu kadarı fazla güzel meselesine hiç gitmiyorum değmiyecek insanlar için canına kasteti umarım o insanlar hiç mutlu olmaz gün yüzü görmez.-Bencede çok saçma sezon finali yapmışlar hikayeyi uzatmak için kadere yeni hikaye yaratmak için bebeği hemşire görürmez orhan götürdü muratın partnerleri biri öldü biri intihar etti güzel atlarken muratı suçladı ateşi saçma sapan bıraktılar ne polis var nede hastane de kamera bir sürü saçmalık..Feridenin iki çocuğu da doğar doğmaz kaçırılıyor. Bu kadar komik olmayın yahu! Hayatımda gördüğüm en verimsiz ve senaryoların defalarca kendini tekrar ettiği yegane dizi

 3. BAŞAK AKBAY BEGÜM TOPÇU ÇAGDAŞ SERTER
  CANTUG TURAY ŞERİFE ÜNAL FURKAN ENGİN
  DİDEM AYGÜN OSMAN KARAKOÇ DİLARA ECEM OKUDAN MEHMET UGUR NAK MEHMET HAYRİ KOÇ
  BAŞAK VURAL [BAŞAK VURAL MEHMET UGUR NAK
  YAKIŞAN ÇİFT] [MEHMET HAYRİ KOÇ DİLARA ECEM OKUDAN YAKIŞAN ÇİFT]

 4. Ateş zeynebi uşağları olsun tapsın feride oğlun tapsın güzel ölmesin murat geri dönsün ona kader mahiri istesin

 5. ah ah siz hep tekrarlayın hep ortada çok ama çok emek var ama iş yok güzel öldü kader kaçırıldı feridenin bebeyinden ne istediniz anlamadım ortada ne var bilemedim saygımı iş mi emekmi ne izleyiciniz olarak bana bir şey veremiyorsunuz yapımcı olarak ne alıyorsunuz SIRF YENİ OYUNCULAR SOKMAK İÇİN ENTRİKA KURUYORSUNUZ FİNAL YAPAYDINIZ YA KENDİNİZİ YORUYORSUNUZ BEBEYE BİRŞEY OLMAYACAK BULUNACAK ARTK SALLAYARAK HİKAYE YAZIYORSUNUZ ÇÜNKÜ DARALDINIZ BU KADAR YIL AYAKTA KALMAK ZOR FEİDE YAMAN OGULLARINI KUCAGINA ALACAK ALMALI HATA ÜSTÜNE HATA VERİLEN EMEYE YAZIK OYUNCULARIN TOY DENEYİMSİZ DEYİLSİNİZ 15 YILDIR HİKAYE YAZIYORSUNUZ UNUTMA BENİ BİLE DAHA KALİTELİ OYUNCULARIDA ROLLERİNDE İYİ O EKİPLE TEKRAR ÇALIŞMALISINIZ BENİ AFFET 5 İNCİ SEZONDAN SONRA HİKAYE BERBAT ÖTESİ 7 HAZİRAN 2018 FİNAL OLMALIYDI NEYSE BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALSINLAR İZLEYİCİNİN TEPKİSİNİ ÇEKMEYİN NİLGÜN HANIM SENARİSLERİNİZ FERİDE VE YAMANIN OGULLARINA KAVUŞMASINI GÖRSÜN GÜNEŞ CÜNEYT YURTDIŞINA ÇIKMASIN BU KADAR HATAYI İZLEYİCİ AFFETMEZ

 6. bencede nalan kızını erkeklere pazarlıyor zeynebinde diziden çıkmasına sevindim ama GÜNEŞ YURDIŞINA ÇIKMIYCAK CÜNEYİTLE BİR UÇURUMDAN UÇA BİLİRLER AMA DİZİDEN AMA ARALIKTAN BUYANA FAZLA GÖZÜKMEDİKİ AMA FERİDENİN BEBEYİ ORTAYA ÇIKACAK OGLU BULUNACAK SİZİN AKLINIZDAN 3 ŞEY GEÇİYOR YA EYLÜLDE FERİDE OGLUNU KUCANA ALACAK YADA HAZİRANA DOGRU EYLÜL BİLEMEDİN EKİM AYINDA KUCANA ALACAK SİZ EYLÜL AYI GİRİNCE 3 AY SONRA KUCAGINA ALACAK DİMİ OGLUNU SONRA SİZ KİMSE YEMEZ BU OYUNLARI KENDİNİZE GELİN İNSAN AKLI DİYE BİRŞREY VAR BEBEK KUCAKLARINA ALINACAK DİZİDEN KADERİDE ÇIKARDINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

 7. Gerçekten yeni doğan bebek yoğun bakımda durur. Bu yeni doğan bebek 4 yada 5 aylık gibiydi.bu kadarı da fazla. Bir anne nasıl kendi kızını bu kadar pazarlar.

Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2018