11-12 Mart Yemin Dizisi 16.-17. Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Tüyolar)

Bu sayfamızda sizlere 11 Mart pazartesi Yemin Dizisi 16.Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Tüyolar) ile 12 Mart Salı Yemin Dizisi 17. Bölüm Özetini yazmaya çalışacağız. Cavidan hanım ne yapıp edip Reyhanı köye göndermek isterken en son olarak önüne boşanma evraklarını koyarak biran evvel imzalaması aksi takdirde yazışmaları Emire göstereceğini söyler. Emir ise annesinin oyunlarına yine düşmüştür. Emir yine gözlerinin gördüğüne inanmış Reyhan ise artık sessiz kalmayacağını yüksek sesle haykırmıştır.

Emir inat etse de boşanmak için o kağıtların imzalanmasını istese de Reyhan artık kolay lokma olmayacağını hemen pes etmeyeceğini göstermiştir. Cavidan tüm mutluluğunu Cemre ile paylaşırken Cemre de leş kargası gibi Emir’in etrafında dönmeye başlamış ve Reyhanın bir an evvel gidecek olması en çok onu mutlu etmiştir Cavidan ile birlikte.. Cemre Emire tüm kapıları açıp kendisine döneceği günü beklemeye başlamıştır.Yemin 16. yeni bölümü 11 MART PAZARTESİ

Yemin Dizisi TÜYOLARI:
Yemin Dizisi Tüyo 1: Reyhanın ettiği dualar yerini bulacak, Suna’nın mesajı sayesinde Cavidanın oyunu bozulacak ve Emir gerçekleri öğrenecek. Reyhanın suçunun olmadığı anlaşılınca Emir büyük bir pişmanlık duyacak. Ancak Reyhanın kalbi kırılmıştır bir kere..
Yemin Dizisi Tüyo 2: Hikmet bey yeğeni Reyhanın kötü bir şey yapmayacağından emin olduğu için ona olan güveni hiç sarsılmaz, tam aksine nasıl bir oyunun içinde olduğunu kavrar. Hikmet bey ilerleyen zamanda hastalanınca onun en yakınında yine Reyhan olacak.

Yemin Dizisi Tüyo 3: Kemal Bey ise Sonerin ihale için oynadığı oyunları bir bir ortaya çıkaracak ve adalete teslim edecek Sonerin adamlarını. Kemal Bey artık daha dikkatli olmak zorundadır, çünkü kötülük artarak devam edecektir. Kızını canı pahasına koruyan Leyla da artık daha kıymetli olacaktır Kemal Beyin gözünde..
Yemin Dizisi Tüyo 4: Reyhanın sütannesi Hatice ise Reyhan ve Emirin arasının biran evvel düzelmesi için elinden geleni yapacak gerektiğinde Emire ağzına geleni söyleyecek. Yemin dizisinin sevimli yüzü olmaya devam edecek.
Yemin Dizisi Yeni Tüyo 5: Emir, tanımadığı bir adamın sözlerine inanmanın pişmanlığı içindedir. Reyhan’ın kırılan kalbinin düzelmesi bu defa kolay olmayacaktır. Öte yandan Leyla’nın uyurgezer olduğunu anlayan Kemal hiçbir şey yokmuş gibi davranır. Leyla ise Kemal’in duymak istemediği sorunun peşindedir; Masal’ın annesi kimdir?

Yemin dizisi 11-12 Mart yeni bölümlerde neler olacak11 Mart pazartesi Yemin Dizisi 16.Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Tüyolar) 12 Mart Salı Yemin Dizisi 17. Bölüm Özeti

Reyhan çaresizdir ama çare kendisindedir. Emir Reyhanın yalan söyleyip söylemediğini öğrenmek için bir fırsat yakalar. Melike ablasıyla dertleşen Reyhan başka biriyle mesajlaşmadığını Melike’ye de anlatmıştır.
Reyhan büyük bir iftiraya uğramıştır. Melek hanım ise onu teselli etmek için en güzel örnekleri verir. Kandil gecesi Allah’a bolca dua etmeyi öneren Melike abla gerçekten günün anlam ve önemine en güzel vurguyu yaptı, kendisini tebrik ederiz.

Yemin dizisi 11-12 Mart özeti fragmanıReyhan bolca due eder, masumiyetini ispat etmek için Allaha dua etmekten başka çaresi yoktur.. Yemin dizisinin yeni bölümünde Reyhanın Regaib kandili duası kabul olacak mı yeni bölümlerde izleyip göreceğiz.
Suna ile konuşan Melike ise herşeyi abisine anlatmak zorundadır. Çünkü yolladığı resimler Reyhanın üstüne kalmıştır ve büyük bir iftiranın kurbanı olmuştur..
Sunanın Reyhan üstüne kalan iftirayı açıklamak için Annesi Cavidan ile verdiği mücadele de takdire şayandır gerçekten. Gelecek bölümlerde Reyhanın en iyi arkadaşı Suna olacak, çünkü onun gibi dürüst ve annesine hiç çekmemiş 🙂

Yemin dizisi 16. Bölümde neler olacak özeti 11 Mart Pazartesi:
Sunanın Reyhana yardım edip herşeyi abisinin öğrenmesi için itiraf etmesiyle Reyhan kandilde ettiği duaların karşılığını bulmuş ve bir kez daha Emir yanıldığını görmüştür.
Diğer yandan Suna annesinin ne kadar acımasız olduğunu bir kez daha görmüş ve ona olan güveni yeniden sıfırlanmıştır. Cavidan sadece Reyhana değil Sunaya da aynı baskıyı ve şiddeti göstererek içindeki kötülükleri bir kez daha göstermiş ve bir anne bu kadar kötü olabilir mi sorusuna yanıt olmuştur adeta..Yemin dizisi 16.-17. Bölüm tüyoları özeti

Sunanın sevgilisi Emirle konuşup herşeyi itiraf edip gerçekleri açıklayacağı yere Reyhana tam tersi yazıştığımızı inkar mı ediyorsun şeklindeki tavrıyla yıkılan Reyhan için son bir çare kalmıştır artık..
Emir artık boşanma evraklarını imzalamaktan başka çaresi kalmadığını haykırırken Reyhanın tek yapabildiği ben yapmadım seni aldatmadım Emir demesi oldu. Reyhan bunu kendisinin yapmadığını nasıl kanıtlayacak ve emiri nasıl inandıracak dersiniz..?

12 Mart Salı Yemin Dizisi 17. Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Tüyolar)

Cemre her fırsatta Reyhana laf vurup Emir gibi birisiyle, tanımadan etmeden evlenmezdim derken aslında içindekini dışa vuruyor ve Reyhanın dayısı için yaptığı fedakarlığı bilmediği için Reyhanı küçük düşürmeye çalışıyordur. Cavidan planın bozulması ile oldukça kızgın bir halde çatacak birilerini ararken Emir ise ne yapıp edip kendini affettirmeye uğraşır. Suna ise olanlardan kendisini sorumlu tutar ve ne pahasına olursa olsun Reyhan ile abisi Emiri barıştırmaya çalışır. Yemin dizisi yeni bölümüyle 12 MArt salı günü Kanal 7 de..

Cavidan hanım yine kazanmış para ile tuttuğu çocuk rolünü çok iyi oynamış ve Emirin gözünde Reyhanı sıfırlamıştır. Ancak Reyhanın kendisini kanıtlaması için tek çare kalmıştır o da Suna. Suna olup biteni abisine anlatabilecek mi? Suna anlatmazsa Reyhan köyüne geri döner mi? Yemin dizisi 16. Bölümde Suna abisi ile konuşacak ve Reyhanın kandil duaları kabul olacak. Emir yaptığı yanlışın farkına varırken kırdığı Reyhana kendisini nasıl affettirecek?

Yemin dizisi 11-12 Mart tüyoları neler olacak

Diğer yandan Leyla Kemal bey ile zor da olsa anlaşmanın yollarını ararken Leyla’nın sürekli göz önünde olmasını istemektedir. Ancak Kemal bey koyduğu kurallara mutlak itaat isterken Masalı eğlendirmek ve eğitmek için başka daha iyi çaresi olmadığını da farketmiştir. Masal da gittikçe daha iyi bir duruma gelmeye başlar ve Leyla kendini mutlu hisseder..

Yemin dizisi 16. Bölümde neler olacak özeti 11 Mart Ancak Leylayı rahatsız eden başka huzursuzluklar vardır ve bunu Kemal beye bir tehdit olarak kullanacak kişiler bakalım nasıl bir tehdit oluşturacaklar.. Kemal bey ise Soner’in ihaleden çekilmesini istemesiyle dik duruşunu göstermiş ancak Soner bundan sonra olacaklar için Kemal Beyi tehdit etmiştir. Kemal için en büyük tehdit ise kızı Masaldır.. Soner’in adamları gözünü Masala dikse de Masalı bulamaz ise evi yakmak daha basit bir çözümdür. Peki Soner’in adamları evi yakacak mı? Yoksa Leyla bir kahramanlık edip evi ve Masalı kurtaracak mı?

Yemin dizisinde 8 Mart Cuma neler olmuştu? EMİR İLE REYHAN BOŞANIYOR MU? Yemin’in 15. Bölümünde, Kendini Emir’e inandıramayan Reyhan, suçlu ilan edilir. Emir, Reyhan’dan ayrılacağını söyler. Reyhan ile Emir’in evlilikleri bitecek mi? Tüm işaretler Reyhan’ı haksız çıkarınca, Emir boşanmaya karar verir. Cavidan ve Cemre, Emir’in ayrılacağını duyup sevinirken; kusursuz planları Suna’ya takılır. Gerçekler ortaya çıkacak mıdır? Diğer tarafta Leyla, eve giren hırsızların asıl amacını çözer ancak evde tek başınadır. Canı pahasına Masal’ı koruyabilecek mi?

Yemin Dizisi 16.Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Tüyoları) 11 Mart pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek kanal 7 de. 12 Mart Salı Yemin Dizisi 17. Bölüm Özeti ve fragmanı ile dizihaberi.tv de sizlerle olacak. Sizlerde Yemin dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Yemin 17. Bölüm Özeti ve Fragmanı 12 Mart Salı Yemin’in 17. bölümünde istemeden Reyhan’la Emir’in arasının açılmasına sebep olan Suna, onları barıştırmayı kafasına koyar. Cavidan’ın yaptığı kötülük ise ayağına dolanır. Reyhan ile Emir’in arasının bozulmasına neden olduğu için üzülen Suna, bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapar. Reyhan’a kötülük yapmaktan bir türlü vazgeçmeyen Cavidan’ın ise bu kez planı istediği gibi gitmez.

Cemre hırsını alamayıp doğum gününde Reyhan’ı rezil etmek isterken Emir’in tepkisiyle karşılaşır. Yoksa ikili barışacak mı? Bir taraftan da Leyla ne yapıp edip Kemal’e rağmen Masal’ın annesini bulur. Peki, Leyla kafasına koyduğu şeyi yapabilecek mi? Masal annesine kavuşacak mı? Sevilen dizi Yemin’in yeni bölümünde neler olacak? Yeni bölüm hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11-12 Mart Yemin Dizisi 16.-17. Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Tüyolar) (48 Yorum)

 1. bu dizide kıza iftira namusuna laf söyleniyor reyhan ewi terk etmeli bu ne saçmalık had aşılmış en az 1 ay emir i süründürmeli kız emir i annesiyle kalmalın süt

 2. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesinin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanlar Nasılsınız Hep Mutlu Olun❤️Yemin❤️İftiranın Sonu Reyhan İftiranın Açıların Unudamaz Emire Söylediyi Sözlerde Haklı İftira Atılan Yuva Onun Yuvası Olamaz Emir Özün Onun Yerine Koymasın Söyleyir Menim Yerime Sen Olsan Ne Yapardın Bu Söz Üzüçü Hikmet Bey Reyhanı Tanıyarağ Emire Eş Secip Emir Bunları Unutdu Emir Reyhana Söylediyi Sözlerden Ders Almalı Bir Daha İftira Sözü İle Reyhana Yaklaşmamalı❤️Yemin❤️Hekayesinde Reyhanın❤️Kurani Kerim❤️Duaların Okuyarağ Rabbim Mene Kömek Et Söylemesi Gözel❤️Regaib Kandil❤️Günün Yad Edilmesi Cok Gözel Dizi Olsada Bele Bunlar Doğru Rabbim Her Zaman Doğrunun Yanında İftira Kötü Allah Korusun Namusa Laf Getirmek Dahada Kötü İftiranı Ne Kader Gizledsende Güneş Işığı Onun Üzerine Düşer Doğrular Çiçek Kimi Acar❤️Kadınlar❤️Zerif Çiçeke Benzer Onları İnçitmek Rabbime Ağır Geler Kadınlar Çennetin Acarıdı Çavidan Cemre Artığ Dayanamazlar Planlar Planları Evez Edeçek Karşılarında Ölüm Görüneçek Reyhan Ölemez Umarım Onlar Kuyu Kazaçağ Bu Kuyuya Suna Düşeçek Reyhan Ücün Maşın Kezası Yapaçağlar Suna Obrazı Dizide Yaşayan Obraza Benzemir Hekayede İyi Obrazların Biri Kurban Getmeli Bu Obraz Çavidanın Cemrenin Kurbanı Suna Olaçağ Dizi Gözel Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz

 3. Iyi geceler uyku tutmadı yorumları okuyun dedim selma nın söylediklerine katılıyorum bir çok kişi emirin reyhana aşk la baktığını söylüyor ama ben katılmıyorum bana daha çok yüzeysel güzel bir kadına bakan çapkın erkek bakışı atıyor gibi geliyor zaten o yeminide reyhana nın çekiciliğine karşı koymak için etti ve evet bu zibidi yaptığı sorumsuzluğun bedelini boşamak istediği kadından çocuk sahibi olarak
  Ödesin kaçmaya çalıştıkça kapana kisilsin ana oğul buna en çok hikmet dayı sevinir ölmeden torun sevecen diye ya belki bebeğin kök hücresi filanda ise yarar sahi hikmet dayının hastalığı neydi gece yarısı ammada seneryo yazdım ya hakkaten emirde bir bebekle cezalandırmak nekadar doğru aman nasılsa dizi ne olsa gideri var

  • Herkese günaydın ceyda yazdıklarını okudum reyhan hamile kalsa bile babaannesi doğmaması için her şeyi yapar ama bebek emirle reyhan kadar inatçı olur yok illede doğacak derse bilmem ama reyhandan kurtulmaya çalışır ken birde bebek çıksa cavidan delirir bebeği yok etmeye çalıştıkça olaylar fantastik bir boyut kazansa ilgiç olur

 4. herkese iyi geceler sanirim kimseler yok ben diziyle ilgili olarak sunu soylemek istiyorumki emirin bu iftira olayinda bu kadar hic acaba ben bu kiza haksizlikmi ediyorum demeden reyhandan supe etmesi bana cok sacma geldi reyhan ni emir ilk karsilastiklari gunden beri izleyip tartiyor kucuk seyler cok sey anlatir ornegin nikah islemlerine giderken arabada kasten eline dokundu yada resim cekinirken davranislari cok yumusakti ama kizda en ufak bir sinyal almadi emir gibi capkin bir erkek boyle bir kizi dakkasinda anlar ha diyelimki reyhanin bir iliskisi olsun bu vurallin anlattigi gibi yine yerine oturmuyan bir seyler oldugun dusunmeliydi en azindan madem o kadar zeki reyhanin bu konuyu ispat edecegi hic bir sahidi olmasa bile tek sahidi yine emir cunki evlendikleri gun ikisine bir ilk gece seneryosu yazildi bu capkin kurt sarhosta degildi geceyi neyle gecirdigini bilmiyormu bana gore emir babasini haksiz cikarmak konusunda okadar hirsliki bu aldatma olayina baliklama atladi annesi bence emirin ellerini kirletmeden bu bosanmayi saglamaya calisiyor ve bence o ilk gecenin altindanda supriz bir bebek cika bilirki insallah cikar ben bu bosanma heveslisi ana ogulun suratini gormek istiyorum dogrusu emir cok gozumden dustu

 5. ❤️Yemin❤️Pusat Yarası Sağalar Söz Yarası Sağalmaz Reyhan Emirin Ona Yapdığı İftiraya Göre Üzüleçek Bu Üzüntüye Melhem Zaman Olaçağ Çavidan Cemre Dayanamaz İftira Onlara Yardım Etmedi Onların Gözünde Ölüm Görüneçek Reyhanı Öldümek İsteyeçekler Bu Planda Baş Tutamaz Reyhana Kazdığları Kuyuya Özleri Bir Gün Düşeçek Reyhan Yemine Üzülürken İftirada Ona Ezap Verdi Gözlerinde Akan Yaşı Suna Silsede Emir Onun❤️Kelbin❤️Yaraladı Bu Yaranı Aşk Sevgi Sağaldaçağ❤️Leyla❤️Bir Melekdi Masalı Bir Ane Kümi Korudu Leyla Cemrenin Ablası Olaçağ Leyla Umarım Çocuğken Oğurlanıp Yemin Dizisi Cok Gözel Kolektive Uğurlar Leyla Kemal Masal Bu Üclük Dizide Daha Parlağ Görünür Leyla Hayatda Doğmalarında Koparılmış Yaralı Bir Kuş Kimidi Bir Gün Sirler Acılaçağ Leyla Öz Doğma Yuvasına Kanad Açıp Ucaçağ

 6. İyi geceler site dostlarım.bende aynı düsünüyorum.reyhanin biraz aktiflesmesi lazım ki bizde zevkle izleyelim.

 7. Kız Yesilcamin Hulya Kocyigitin Kezban serisini hiç aratmiyor Reyhan 😀 😀
  Ben ne konustugunu anlamıyorum. Bir insan hem hakkını savunup hem ahlakli olamaz mi sevgili senarist neden birazcik tarzınızı degistirmiyorsunuz ornek alın şu yabanci yazarlari
  Sus pus ezik olunca mi hanim kız olunuyor 🙂
  Oglani çok begendim Emir miydi radarima girdi hemen oldukca karizmatik.. 🙂
  Diziden hem akıcılık hem oyle diyaloglar olmali ki ogreticilik olmali aynı zamanda
  Klasik ve bunaltici bir pembe dizi olmanin otesine gecsin lūtfen şoyle doya doya izleyelim..⚘⚘
  Yorumumu verin lutfen mutlu olurum..

 8. HERKESE HAYIRLI SABAHLAR HAYIRLI HAFTA SONLARI YA BU DIZIDE DIZININ ANA KONUSU EMIR VE REYHAN OLMALIYKEN SIZCEDE KEMAL VE LEYLA FAZLA ODAK NOKTASI DEGILMI AYRICA KEMAL KARAKTERI KONAGIN AILENIN IKICI BUYUGU KONUMUNDA AMA AILEYLE HIC BIR DIYOLOGU YOK BENCE ABISININ HASTALIGINI OGRENIP KONAGA DONMELI ZATEN BU SON OLANLARDAN SONRA MASALIN EN GUVENLI OLACAGI YER KALABALIK EV AYRICA DELILER EVINE KEMAL KESINLIKLE OLMALI CUNKI MATIKLI INSAN KADROSU BOS AYRICA REYHANIN YASAM ALANI BIRAZ GELISMELI COK FAZLA KISIR DONGU YASANIYOR KONAKTA VE LEYLAYLA REYHAN DIYOLOKLAR GUZEL OLA BILIR

  • Hayırlı günler hayırlı hafta sonları Anonimcim ben düşünüyorum acaba Kemalde evlenince o konaktamı yaşadı Cavidan onunda eşine çile çektirip onada böyle bir iftira atıp herkese kötümü gösterdi Kemal ve eşide Reyhanla Emir gibi kavgalar edip sonunda kadın çıkıp gittimi zaten Emirle Reyhanın nikahınada gitmedi Kemal ve abiside biliyorum Cavidanla aranız iyi değil seni zorlamiyicam demişdi hatırlarsan sebep bu olabilir

   • EVET AYSEL HAKLISIN BENDE O DIYOLOGU IZLEDIM AMA KONAKTA GELISEN KONULAR DEDIGIM GIBI BIR KISIR DONGU HALINE GELDI KEMAL KONAGA DONERSE HIKAYE BIR BIRINDEN BESLENE BILIR VE DEDIGIN GIBI CAVIDAN GECMISTE KEMALIN KARISINA BIR OYUN OYNADIYSA GECMIS DEFTERLERDE KONUYU RENKLENDIRIR BU DIZI BUYUK KOKLU BIR AILEYI ANLATIYORSA HIKAYE VE KARAKTERLER BIRAZDAHA IC ICE OLMALI KI REYHANDA KENDINI GOSTERECEGI SAHNELER BULA BILSIN BIRDE KEMALIN EVINDE BIR PIYONO GORDUM BELKI REYHANIN ANNESIDE KONAKTA BUYUDUGU ICIN PIYONO CALMAYI BILIYORDUR REYHANADA OGRETMIS OLA BILIR DIZIDE BIRAZ MUZIK ESKI SARKILAR HOS OLURDU MESALA ISTANBULLU GELINDE ESMA ANNENIN PIYONO SAHNESI COK GUZELDI VE MUZIKLER DIZIYI COK BESLIYOR

  • Aynen katılıyorum Reyhanin bir şeyler yapması lazım ruh gibi gezdirmeyin artık gerçekten sıkılıyorum izlerken

 9. Hayırlı haftasonları site ahalisi keyifli günler dilerim bugün çok güzel bir hava var ve aklımda iki şık.
  A) temüzlük
  B)gezü 🙂 neyse zaten tercihimi ikinci şık dan yana kullanacağım camlar biraz daha bekleyebilir demi 🙂

 10. Hayırlı sabahlar mutlu huzurlu hafta sonları hepinize. Nasılsınız bakalım. Kolay gelsin Gülay ablacım sen nasılsın. Özledim ben seni

 11. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE GÖNLÜNÜZDE NE VARSA KARŞINIZA ÇIKARSIN, EVİNİZİN KAPISINI ÇALSIN SİZİNLE OLSUN GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı sabahlar mutlu hafta sonları canım teyzem. Teşekkür ederiz. Hərşey seninde gönlünce olsun. Allaha emanet

 12. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE ÖZDERE AİLESİ GÖNLÜNÜZCE MUSMUTLU ZAMANLAR…. FRAGMAN VE SAYFA İÇİN TEŞEKKÜRLER,,, BAŞARILAR… SEVGİMLE KALIN…

 13. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM MUCKKKKKKK

 14. Tatlı uykular GÖNLÜNÜZCE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÖNÜL DOSTLARIM AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNN… TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 15. Tatlı uykular, dinlenmeler,,, gönlünce bir pazar günü dileklerimle.. Her şey gönlünce olsun kızım sağlık, sıhhat le… Seni seviyorum teyzesiii ❤

  • Yaaaa yarın cumartesi hafta sonu işlerin gönlünce olsun güç, kuvvet, zamanın bol bol olsun DUYGULU KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKK

 16. YA BU IFTIRA SAHNESI GERCEKTEN COK SEVIYESIZ BIRDE REYHAN SU ZEHIR AVUKAT KEMALI DAYISINI ARAYIP NIYE YARDIM ISTEMIYOR BU TAM AVKALIK MEVZU ANLADIGIM KADARIYLA ADAM TITIZ VE ZEKI BU IS SUNAYLA VURALLA COZULMEZ AMA SOYLE BIR SEY VAR MELIKE HANIM ACABA HIKMET DAYIYA HER SEYI ANLATIP SU VURALI HIKMET DAYI ESEK SU DAN GELENE KADAR DOVDURUP BIR KUFEYE KOYUP KONANAGIN ORTASINA BIR MAHKEME SALONU KURSA SONRADA CAVIDAN BEN SENI BOSUYORUM BU ATTIGI IFTIRA ICIN DESE YETIMIN HAKKIDA CIKSA BU DAVADA COK MEVZU VAR ILAHI ADALET KONUSUNDA

 17. Reyhanın duası kabul olucak Allah kırık kalplerdeyim buyuruyor..bu dizi de olsa..yaşadığımız hayatta bunun őrnekleri var.
  Suna ile emir annelerine gőre daha vijdanlı..
  Cemre ile Cavidan kendi kazdıkları kuyuya kendileri dùşecekler..
  Sunanın arkadaşıda hint dizilerinden kaçmış gibi..
  Reyhanın zalimlere karşı duruşu..olması gerektiği..gibi..istenmeyen gelin istemeyen eş..bu durumda kim olursa olsun..neşeli tavır sergileyemez..
  Izleyip góricez

  • Gulyabani kılıklı Emiri unutmuşsun ama şu çocuğa bi çeki düzen verin desene tipini düzeltin desene 🙂

   • InşaAllah tatlı uyku, rüyalar dasındır güzel kızım kendini iyi bak ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Oğlumun gamzesi gibi gamzesi var koybolmuş sakalları yüzünden neden kirli sakallı değil göz önünde duranlar anladım…. Uyuyamadım sabah namazına İstanbul Çamlıça da dün açılışını yapmışlar oraya çok yakınız minareler gözüküyor hem namaza gezip görmeye gidicez ben daha uykum gelsin diye…. Seni seviyorum değerlim ❤

 18. Ey gözlerinde cennet saklayan! Ayağını bastığı yerler cennet kokan Nebi! “Cennetime gir” denildiğinde “ümmetim olmadan girmem” diyen kutlu Resul. Bizi de şefaatinden mahrum eyleme. Bu kutlu cennet kokan günde bizide ümmetlerinden eyle. O gül cemalini görmemizi bize nasip eyle. Bugünün yüzü suyu hürmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin, İmanla yaşayıp imanla ölmeyi FİRDEVS CENNETİNE DAHİL OLUP CEMALİNLE müşerref olmayı cümlemize nasib eylesin
  Cümaniz hayirli olsun❤️

  • Âminnn ne güzel kul, ümmetsin, arkadaşın ❤sen❤Her şey gönlünce olsun Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte Âminnn

Eklenme Tarihi: 7 Mart 2019