11 Aralık 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah beyaz Aşk

11 Aralık 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah Beyaz Aşk Adını Sen Koy ve yalaza Tv ekranlarında yayınlanan dizilerin reytingleri merak edilirken en çok hangi tv kanalı izlendi hangi dizi çok izlendi merak konusu oldu. 11 Aralık Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler gündüz kuşağındaki Beni Affet, Adını Sen Koy dizileri yer aldı.

101.Bölümü ile Kırgın çiçekler reytingleri merak konusu oldu.. Son haftalarda final dedikodusu arşa çıkan Siyah Beyaz Aşk da, kayıtdışı dizisinden sonra türk filmleri kuşağında fox da yayınlanan çakallarla dans da merak konusu oldu. Çukur dizisi 8. bölümüyle yayınlandı. 11 Aralık Salı Reytingleri için Tıklayın >> 12 Aralık Salı Reytingleri

Söz ve Çukur..11 Aralık pazartesi iki dizinin çekiştiği gün.. Bugün 2 Dizinin Reyting Savaşı Nasıl Sonuçlanır? Sizce Bu Akşam Lider Kim Olacak? 11 Aralık pazartesi günü en güçlü favori yine Söz dizisi olurken onu Çukur dizisi ve Kırgın Çiçekler takip edecek. 11 Aralık pazartesi Çukur mu Söz mü birinci olacak. Bizce Söz tabiki. Ancak Çukurda oldukça iddialı gelmeye devam ediyor.. Peki siz Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Söz – Star TV
2- Çukur – Show TV
3- Siyah Beyaz Aşk – Kanal D
4- Kırgın Çiçekler – ATV
5- Çakallarla Dans- Fox TV
6- Yalaza – TRT 1

Çukur Dizisi 11 Aralık pazartesi 8.bölümü ile Show tv de. Eskiden hayranlıkla izlenen İçerde dizisinin bir benzeri olarak yayına başlayan dizinin merak edilen reyting oranları Söz dizisi karşısında nasıl bir reyting alacağı her hafta merak ediliyor. İçerde dizisinin yerini alabilecek mi yoksa reytingleri gerilerde mi kalacak zamanla göreceğiz.

Söz dizisi geçen hafta aldığı reyting oranları ile baş döndürmüştü. Çift haneli oranları yakalayan Söz dizisinin bu başarısı dizinin özet bölümünü bile reytinglerde 2. sıraya yükselmesine neden olmuştu. Söz dizisi 11 Aralık 2017 pazartesi reytinglerinde yine favori dizi olacak. Ancak Çukur dizisinin Söz dizisini olumsuz etkileyip etkilemeyeceğini resmi sonuçlar açıklanınca yazacağız aşağıya.

Kırgın Çiçekler eski haftalarda olduğu gibi 3. veya 4 olurken Atv Kırgın çiçekler reytingleri ile merak edilip izlenmeye devam ediyor. 100. bölümü ile dalya diyen Kırgın çiçekler genelde 3. sırada yer alıyor. Tv8 de O Ses Türkiye oldukça iyi reytingleri ile merak konusu oluyor. Fox tv de Kayıtdışı dizisi bitince yerine türk filmleri başladı. Bu hafta çakallarla dans filmi yayınlanıyor… Kanal D de Siyah Beyaz aşk ise geçen hafta beklentilerin çok üstünde reyting almıştı, bakalım bu hafta neler yapacak, işte 11 Aralık 2017 reytingleri için yarışan kanal ve diziler:

11 Aralık 2017 reytingleri için siz Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Söz – Star TV
2- Çukur – Show TV
3- Siyah Beyaz Aşk – Kanal D
4- Kırgın Çiçekler – ATV
5- çakallarla dans – Fox TV
6- Yalaza – TRT 1
ve Milyonluk Resim – Fox TV

11 Aralık 2017 Reyting Sonuçları izlenme oranları resmi sonuçlarını 12 Aralık salı günü saat 10.00 da aşağı yazacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi tahminlerinizi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

İşte resmi reyting sonuçları 11 Aralık 2017 pazartesi:

11 Aralık 2017 Reyting Sonuçları izlenme sıralaması ve detaylı sonuçları buradan sizlere sunacağız. Sizlerde 11 Aralık 2017 pazartesi Reyting Sonuçları izlenmeleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

11 Aralık 2017 Pazartesi Resmi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler

12 Aralık Salı Reytingleri için Tıklayın >> 12 Aralık Salı Reytingleri

11 Aralık 2017 Pazartesi TOTAL Reyting Sonuçları

11 Aralık 2017 Pazartesi AB Reyting Sonuçları


11 Aralık 2017 Pazartesi ABC1 Reyting Sonuçları


Bir sonraki gün 12 Aralık 2017 Salı günü en çok ne izlendi reyting sonuçları nasıl oluştu? Merak edenler TIKLASIN >> 12 Aralık 2017 SALI REYTİNG SONUÇLARI

YORUM: Siyah Beyaz Aşk ve Çukur dizisi yükselişini sürdürürken Söz dizisi düşmeye başladı. Kırgın Çiçekler yine iyi reyting almaya devam ediyor. Çukur ilk kez 7 oranındaki reytingi aşarak kendi rekorunu tazeledi. Siyah Beyaz aşk da 5.73 oranındaki reyting ile şimdiye kadar aldığı en yüksek reytinge ulaştı. Tebrik ediyoruz… Not: Düzeltiyoruz, geçen haftaya göre söz dizisi de yükseliş yaşamış arkadaşlar. 4 Aralıkta 11.28 reytingini 11 aralıkta 11.41 oranına çıkarmış. tüm diziler çıkışta demekki. 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11 Aralık 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah beyaz Aşk (398 Yorum)

  1. Kristal Ekran Ödüllerinde dizimize oyuncularımıza, senaristimize ve kanalımız oy verin lütfen #SİYAH BEYAZ AŞK

  2. Kırgın cicekler deseniz 3seneden beri aynı terane dönüp duruyor çukur desen içerde nin aynısı ilk defa farklı bir senaryo var karşınızda insan lar bunun değerini bilmeli sosyal medya dan aşırı desteklenen bir dizi ama reytinglerin yükselmesi için desteğimizi arttirmaliyiz tabiki#SİYAH BEYAZ AŞK

  3. Siyah beyaz aşk en iyisi şimdiye kadar böyle iyi senaryo olmamıştı kanald bu diziyi final yapsa büyük kaybeder

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017