11 Aralık Komşular Dizisi Neden Yok Yayınlanmadı Bitti Mi Reytingleri Nasıl?

11 Aralık Komşular Dizisi Neden Yok Yayınlanmadı Bitti Mi Reytingleri Nasıl?… Komşular dizisi yeni sezonda Fox tv ekranlarında yayınlanacak. Komşular dizisi ile ilgili hazırlıklar tamamlandı. Medyapım hep iddaalı yapımların yapımcısıdır. 11 Aralık Komşular Dizisi Neden Yok derseniz dizi erken final yaparak 8 kasımda bitti.

11 Aralık Komşular Dizisi Var mı yok mu Neden Yok? Dizi 8 aralık cuma günü erken final yaptığı için 11 aralık pazartesi günü fox tv de yayınlanmayacak. Biten dizinin yerine dizi tekrarı gelebilir.

Bizim Hikaye ve Kadın dizisi yapımcıları olan Medyapım yine güçlü bir kadroyla günlük dizi olarak karşımıza çıkacak. Günlük diziler çok fazla yok ve 11 Aralık Komşular Dizisi bu sezon evlilik programları da bittiği için günlük dizilerin tutma ihtimali daha fazla. Evlilik programının yerini barıştırma ayrılık programları alsa da bir dizi aranıyor seyirci tarafından.

Adını Sen Koy Esra Erol akşamüstü yani 17.00 den sonra en çok izlenen yapımlar arasında. Komşular dizisinde de Adını Sen Koy dan bildiğimiz Ali Oğuz Şenol başrolde olacak. Komşular dizisi 6 kasım pazartesi saat 17.00 de yayınlanmaya başlayacak. Reyting durumlarını sizlerle yayınlandıkça paylaşacağız. Komşular dizisini siz nasıl buldunuz yorumlarınızı yazınız…

11 Aralık Komşular Dizisi var mı yok mu? Dizi erken final yaptığı için 11 Aralık pazartesi gününden itibaren ekrana gelmeyecek. Fox tv de dizi tekrarları yayınlanacak..

11-12 Aralık Komşular Dizisi var mı yok mu sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11 Aralık Komşular Dizisi Neden Yok Yayınlanmadı Bitti Mi Reytingleri Nasıl? (17 Yorum)

 1. Adım murat altın severek izlediğim diziyi yayından kaldırıldı anlamıyorum ki bu diziyi Fox Tv'de komşular dizisinin oynamasını sizden ricaediyrm dedi ki:

  Komşular dizisinin yeni bölümlerini oynamasını istiyorum

 2. Evet güzel bir diziydi reytinklerin tavan yapmasını bekliyorsunuz acele ettiniz kısa zaman verdiniz üzüldüm

 3. Evet güzel bir diziydi reytinklerin tavan yapmasını bekliyorsunuz acele ettiniz kısa zaman verdiniz üzüldüm

 4. Bence çok güzel bir dizi kaldırılmasın.Devam etsin.Diğer kanallarda aynı saatte yayınlanan dizileri neden kaldırmazlar anlayamıyorum.

   • Komşular dizisini lütfen kaldırmayın cok anlamlı bir diziydi seveseve izliyorduk final oluşunu duyunca cok üzüldük

    • Tam bir aile dizisiydi .Olmalı vurdu kırdı kaçak göcek sinir bozan ahlaki olmayan programlar final yapmıyor böyle güzel diziler yayından kaldırılıyor.Hersey para değil buda reytinksiz izlenseydi zaman verseydiniz bakın birinci ol musunuz.Guzel bir aile dizisiydi kendimi dingin huzurlu hissetmeme sebepti

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017