11 Haziran Survivor Bugün Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de 11 haziran Survivor bugün neden yok ? Yeni bölüm yayınlanmıyor ? Survivor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak Survivor bitti mi? Türkiye’nin takip ettiği yarışma programı Survivor’da neler oluyor ?

11 Haziran Survivor Bugün Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Tüm Türkiye’nin severek izlediği Survivor 11 haziran neden yok merak konusu oldu. TV8’in yayınlamayacağını açıkladığı Survivor’ın nedeni neydi ? Reytinglerde hep ilk üçte yer almayı başaran yarışma programı ilk defa yayınlanmayacaktı. 11 Haziran Survivor’da ne oldu. Sosyal medyada sakatlanma mı yada Dominik adasında bir şey mi oldu merak edildi. Adadakilerin yakınları Survivor’u arayıp neden yayınlanmayacağını sordu. Tabi ki dizihaberi.tv ekibi olarak biz de hemen kolları sıvadık ve Survivor ekibini aradık. Yarışmanın bu akşam neden olmadığını sordum birinci ağızdan öğrendik.

11 Haziran Survivor Neden Yok ?

11 Haziran Survivor neden yok öğrendik.  Ülkemizin milli maçı nedeni ile bir gün yeni bölümü yayınlanmayacak. Survivor 11 Haziran günü Türkiye – İzlenda maçı nedeni ile yayınlanmayacak. Hem ülkece milli maçın izlenmesi hem de çekimleri sırasında ciddi paralar harcanan yarışma programının reyting kaygısı nedeni ile Acun Ilıcalı yarışma programına bir gün ara veren teklifi imzaladı.

11 Haziran Survivor Neden Yok ?

11 Haziran Survivor Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Survivor’un yeni bölümü 11 haziran akşamı verdiği bir günlük aranın ardından tekrar TV8 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bir aksama olması söz konusu değil. Yarışma programı için Dominik adasında da herhangi bir sorun bulunmuyor. Yukarıda anlattığımız nedenlerden dolayı yayın hayatına bir gün ara vererek kaldığı yerden devam edecek. Cipslerini alıp hangi takım kazandı Afroditi ne yaptı Yusuf’un parkurları diye ekran başında bekleyen takipçileri mahçup bıraktığımızdan dolayı özür diliyoruz.

11 Haziran Survivor Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Merak içerisinde beklenerek izlenen yılların yarışma programı Survivor 11 haziran yeni bölüm neden yok. Yayına bir gün ara veren Survivor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.