11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Pazar gününe yeni dizilerin eklenmesi ile oldukça rekabetçi bir reyting savaşı yaşanacağı kesinleşti. Bu konumuzda 11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne Tozkoparan ve Bir Litre Gözyaşı gizi dizilerin nasıl bir reyting aldığını Ab ve total sonuçların sıralanmasını sizlerle paylaşacağız bu konumuzda.. 11 Kasım 2018 Pazar Reytingleri öncesinde genel bir analiz yazalım sizler için:

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne gibi dizilerin mücadele edecekleri yeni bir reyting günü olacak. 11 Kasım 2018 Pazar Reytingleri ve ab total Sonuçlarında mücadele edecek olan Elimi Bırakma Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı ve geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Savaşçı dizileri bu hafta kıyasıya bir mücadele verecekler..

2018 Kasım Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

Her pazar olduğu gibi bu haftada reytinglerde pazar günü hangi dizi nasıl bir sonuç alacak oldukça merak ediliyor. 11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı ve Savaşçı gibi dizilerin kıyasıya mücadele edecekleri pazar günü reytinglerinde bakalım nasıl Ab ve Total sonuçlar çıkacak?

11 Kasım 2018 pazar günü hangi dizi ve filmler var tv ekranlarında, hangi programlar televizyon ekranında izleyiciyle buluşacak reytingler nasıl olacak bu konu hakkında izleyicileri bilgilendirerek buradan resmi duyuru yapacağız. 11 Kasım 2018 pazar reytinglerinde ön plana çıkan dizi ve programları kısa kısa analiz ederek başlamak istiyorum. 11 Kasımda hangi diziler var nasıl bir reyting alacaklar işte analizleri:

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Total

1. Savaşçı / Fox TV geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyen dizide bu hafta reyting kaybı korkusu yaşanıyor. Dizinin çekimleri 11 Kasım pazar gününe yetişti ama reyting listesinde 1. sırada yer alan ve 6 dan fazla reyting oranı ile en çok izlenen dizi olan Savaşçı 11 Kasım 2018 pazar akşamı nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz.

2. Elimi Bırakma / TRT 1 Geçtiğimiz hafta pazar günü almış olduğu 4.92 reyting oranı ile reyting listesinde 5 sırada yer alan elimi bırakma dizisi 11 Kasım 2018 pazar reyting sonuçlarında AB ve Total olarak bakalım nasıl bir reyting sonucu alacak bizler de çok merak ediyoruz. 11 Kasım pazar akşamını bekleyen büyük bir hayran kitlesi bulunuyor dizinin.

3. Bir Litre Gözyaşı / Kanal D 4 Kasım günü nasıl bir reyting alacak bilemiyoruz ama dizinin gidişatı kötü. Bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen Bir litre gözyaşı dizisi geçtiğimiz hafta 3.32 Total reyting oranı ile 10. sırada yer almıştı. Bir litre gözyaşı dizisi Eğer kötü reytingler almaya devam ederse büyük ihtimalle kısa süre sonra erken finalle yüz yüze kalacaktır. bu yüzden bir litre gözyaşı dizisinin 11 Kasım 2018 pazar akşam Alaca reytingler oldukça önem arz ediyor.

4. Ağlama Anne / ATV Her hafta olumlu gelişen tek dizi Ağlama anne 11 Kasımda nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta yükselişe başlayan ve almış olduğu 4.5 oranındaki total reyting ile 5. sırada yer alan Ağlama Anne dizisi Bu hafta da başarısını devam ettirecek mi izleyip göreceğiz. Ağlama Anne dizisinin 11 Kasım 2018 pazar reytinglerinde ki başarısı geleceği için oldukça önem arzediyor.11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne

5. O Ses Türkiye / TV 8 Geçtiğimiz hafta reytingleri oldukça iyi olan ve 3. sırada kendine yer bulan O Ses Türkiye almış olduğu 5.25 Total reyting oranı ile başarılı bir hafta geçirmişti bakalım bu hafta yani 11 Kasım 2018 pazar akşamı O Ses Türkiye nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz TV8 ekranlarında.

6. Eyvah Düşüyorum / Star TV Haftada iki güne çıkarılan ve bu hafta pazar akşamı yayınlanan nefes nefese dizisinin yerine başlayacak olan Eyvah Düşüyorum çok fazla izleneceğini düşünme sen yine de nefes nefese dizisinden sonra belki Star TV için geçici bir önlem olabilir bu yüzden 11 Kasım 2018 reyting sonuçlarında Eyvah Düşüyorum yarışması bakalım kaçıncı sırada yer alacak.

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne

 

11 Kasım 2018 pazar Reyting sonuçları Total Ab11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total sıralamasını buradan sizlerle paylaşacağız. Bu hafta mili maç yok ve doğru reytingler dağılacaktır diye ümit ediyoruz. İşte 11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total izlenme oranları: (11 Kasım Pazar)

Bugün Yayınlanan Diziler Yada Programlar Arasından Hangilerini izlediniz?
▪ Şu Ana Kadar Bölüme 10 Üzerinden Kaç Puan Verirsiniz?
▪ Yarın Reytinglerde Nasıl Sonuçlar Bekliyorsunuz?
Not: Ben Elimi Bırakma dizisini izledim, çok güzeldi 10 üzerinden 9 puan veriyorum Azra & Cenk sahneleri bölüme biraz eğlence kattı diyebiliriz…Reytinglerde 5.50 üzeri bir oran alabilir, sosyal reytinglerde de iddialı sonuçlar var 11 Kasım pazar akşamına dair..
Bu hafta Bir Litre Gözyaşı da yükselmeye başlayacak bence çok güzeldi izlediğim kısımları..

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı ve Savaşçı dizilerinin rekabetinden bakalım nasıl bir sonuç çıkacak O Ses Türkiye ve başka yarışmalar olumlu etkilenecek mi izleyip göreceğiz..

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Total

2018 Kasım Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11 Kasım 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne (24 Yorum)

 1. Kızım mutluyum ben her şey sılındi sandım silinmedığinden çokkk mutluyum analiz ve yorumlarımız için seni seviyorum kızım

 2. Şimdi hiç önemli değil sayfaların kapanması geçmiş sayfalara ana sayfadan girilip okunuyor analizler ve yorumlar teşekkür….

 3. Teşekkürler ana sayfadan adını sen koy ve aile sayfaları duruyor teşekkür Allah razı olsunher dileğiniz gercek olsun Allah rahatlık versin…

  • Özgür teyze bazı hatalar oluşuyor, bir türlü çözüm bulamadım, yorumları o yüzden kapamıştım.

 4. HAYIRLI GECELER ÇOK İÇİM GİTTİ O KADAR GÜZEL DOSTLUK DİZİ İLE SİLİNDİ VE GEÇMİŞE DÖNÜK SAYFALARI OKUMAK……. ALLAH KALBİMİZDE DİLİMİZDE GÜZELLİKLERİ DAŞM EYLESİN GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZDE BİRLİKTE AMİNN SEVGİMLE KALIN…..

 5. ☀️SAVAŞÇI☀️DİZİSİ ÇOK GÖZEL AZERİ HALKIN OYUNCULARIN BU DİZİDE YER ALMASIN ALKIŞDAYIRAM☀️TÜRK HALKI☀️☀️AZERİ HALKI☀️OYUNCULARI SAVAŞÇI DİZİSİNE☀️VETEN MİLLET☀️BİRLİKİN VE TEROLİSTLERE KARŞI MÜBARİZELERİN GÖZEL BEKŞ ETMİŞLER DİZİYE OYUNCULAR ÇOK EMEK SERF EDİPLER DİZİ İNDİKİ DÖVRÜMÜZÜN GERÇEKLERİN BİZE YAKLAŞDIRIR TEROLİSTLER VETENE ZERER VERMEK ÜCÜN ELİNDEN GELENİ YAPIR KAN KİMİ KOMUTANLAR ONLARIN PLANLARIN POZAR AMA BU MÜBARİZE KURBAN İSTER KAN SEVDİYİ KADINI KAYIP ETDİ ONUN ÜCÜN BU KAYIP DEYİL SEVDİYİ KADININ ALYANSI ONUN UMUDU OLUR SAVAŞÇI DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ SAVAŞ☀️VETEN☀️ÜCÜN BİRLİK ÜCÜN TORPAKLARIN AZADLIĞI SAVAŞÇILARA BAĞLI☀️SAVAŞÇILARIN☀️KAPILARIN☀️ŞEHİDLER☀️ACIR SAVAŞÇI DİZİSİNDE GÖRÜNEN HALKLARIN BAYRAKLARI VE İSTİKLAL MARŞI DİZİYE IŞIK BEKŞ ETDİ SAVAŞÇI KARANLIKLARI YOK EDİR VETENE IŞIK VERİR☀️ŞEHİDLERİN☀️KANIN YERDEN GÖYE YÜKSELDİR ALKIRMIZI BAYRAĞIMIZ ŞEHİDLERİMİZİN KANIN YAŞATIR BAYRAĞIMIZ GÖYLERDE HER ZAMAN BUNU SAVAŞÇILAR YAPDILAR SAVAŞDA☀️ŞEHİD☀️OLAN☀️ŞEHİDLERİMİZE☀️ALLAH REHMET ETSİN

 6. Bir litre gözyaşı son zamanlar izlediğim en etkileyici ve oyunculuk performansı açısından en iyi dizi saçma diziler varken bu diziyi bitirmeyin

 7. ❤️ELİMİ BURAKMA❤️DİZİSİ AZAL ABİSİNE KOVUŞDU ABİSİ MERD İSE ABLASINA KOVUŞAMADI MERDİN ABLASINA KARŞI SEVGİ DÜŞÜNÇELERİ TAMAMAEN UZAKLAŞIP BÜTÜN BUNLAR ÖĞEY ANESİNE BAĞLI ÖĞEY ANESİN SADEÇE PARA DÜŞÜNDÜRÜR AZAL ÇARESİZ MERD AZALA KOVUŞMASI ÇOK ZOR MERDİN KARŞISINDA ÇOÇUK AÇISI CEKMİŞ BİR ANE VAR FATMA FATMA MERDE ZERER VEREMEZ ESİL ZERERİ ÖĞEY ANENİN KECMİŞİ VEREÇEK MERD MUTLU OLMASI ÜCÜN ONA AZALIN TEK SEVGİSİ YOK ONA YENİ HAYAT VERİLMELİ BU HAYATDA ÖĞEY ANE OLMAMALI BU HAYATDA❤️FERİDE HANIM❤️KİMİ İNSANLAR OLMALI FERİDE HANIM MERDE DAYAK OLAÇAK AZALA DAYAK OLDUĞU KİMİ MERD ŞARKI ANLAMIN ANLAYAN ÇOÇUK ŞARKI ONUN HAYATIN MUTLU EDİYOR AZAL ÇARESİZ BU CARESİZLİKE ÇENK KÖMEK EDEÇEK ÇENKİ̇N HAYATIN KARA BULUD ALDI KECMİŞİNDE OLAN YARDIMININ KARŞILIĞIN KÖTÜLÜKLER ALDI ÇENKİ̇N YENİ DÜŞMENİ HAYATINDA BU DÜŞMEN ABLASINA ZERER VEREÇEK ÇENK BU DÜŞMENLE ÜZ ÜZE GELEÇEK ÇENK KECMİŞİN AÇILARIN TEZ YOK ETMELİ AZAL ÇARESİZ ÇENK DÜŞMENLE ÜZ ÜZE DÜŞMEN ONA DOĞRU ADIMLAYIR BU DÜŞMENCİLİK NİFRETLE BAŞLAYIP AŞKLA BİTE BİLER FERİDE HANIMIN AİLESİ MUTLU OLMALI BU AİLE FERİDE HANIMIN SAHESİNDE BAŞKALARINA EL UZADARAK❤️ELİMİ BURAKMA❤️DEMELİ DİZİ GÖZEL DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

 8. Bir litre gözyaşı dizisi çok anlamlı ve duygu yüklü bir dizi,final yapmasın, haksızlık

 9. Hayirli geceler Tabivki Elimi bırakma. .kizim ben boyle dizi gormedim duygu yüklu…emeği gecenlere tesekkurler…..

 10. ❤️ELİMİ BURAKMA❤️DİZİSİ ÇOK GÖZEL DİZİ BU DİZİNİN GÖZELİKİN YUVADA OLAN BÖYÜKÜN AİLE BİRLİKİN YARATMASIDIR❤️FERİDE HANIM❤️ELİNİ BURAKMIR KİMSESİZ İNSANLARDAN KÜÇÜK KIZ ÇOÇUKLARINA ANE ABLA OLUR HAYATDA İNSANLARA DAYAK OLUR BU DAYAK PARA PUL DEYİL BU DAYAK SADEKAT SEVGİ AİLE DEYERLERİN BİLMEKDİ FERİDE HANIM VAR VARLIĞIN AZALA VERMESİNE AİLE KIZĞIN BU KIZĞINLIK KECEÇEK ORTADA SEVGİ YARANAÇAK AZAL VAR DÖVLET İSTEMEZ ONU AŞK VE KÜÇÜK ABİSİ NARAHAT EDİR ABİSİ ÖĞEY ANENİN KURBANI OLDU AŞKI İSE PARA PULA BAĞLI BİR ORTAMDA KALDI AZAL ÇENKE AŞKLA BAĞLI FERİDE HANIM BUNLARDAN HABERSİZ FERİDE HANIM YUVASINDA OLAN GERÇEKLERDEN HABERSİZ AZALA KOL KANAD OLDU AZALIN KECMİŞİN AŞKINDAN HABERSİZ ÇENKİ̇N VE AZALIN GÖZLERİNE BAKIR ÇENK VE AZALIN AŞKI YARALI ÇENKİ̇N ANESİ KÖTÜ BİRİSİ HAYATI ANLAMAZ AŞKI ANLAMAZ ONU SADEÇE PARA PUL MARAKLANDIRIR PARA PUL HAYATDA ÖNEMLİ OLMAYAN SEVGİDİ PARA PUL İNSANA AŞK VERMİR AŞKI İNSANDAN ALIP UZAK EDİR FERİDE OBRAZI ÇOK GÖZEL İNSAN HAYATDA BÜTÜN CETİNLİKLER GÖRDÜKDE PARA PUL DEYERLERİN BİLER BU FERİDE HANIMIN DEYERLERİDİ FERİDE HANIM YUVADA SIÇAKLIK BEKŞ ETDİ PARAM PARÇA OLAN BİR AİLENİ AZALIN NEFESİ İLE İSİDEÇEK AZAL ABİSİNİN BEŞİNDE ABİSİ ONA HEM YAKIN HEM UZAK AZAL ABİSİN BÜTÜN PİSLİKLERDEN KORUYAÇAK AZAL ABİSİNİ KORUMAK İSTEYİR VAR DÖVLET ONUN ÜCÜN HECNE OLUR ABİSİN KURTARMAK ÜCÜN HER ŞEYDRN VAZ KECMEYE HAZIR AZAL ABİSİN KURTARAÇAK ÖĞEYİ ANESİ HEBS OLAÇAK ÖĞEY ANESİ AZALIN GERÇEK AİLESİN PARÇALAYIP BU AİLENİ PARÇALAMAK ONU ÜCÜN İYİ OLMAYSÇAK AZALIN ÖĞEY ABLASI ANESİN YOLUN DAVAM EDİR AZALIN AŞKI YOK ETMEK İSTEYİR AMA AŞKI YOK ETMEK OLMAZ AŞK AZALIN ÇENKİ̇N KELBİNDE DAVAM EDİR BU AŞKI ANESİ BELE YOK ETMEYEÇEK ELİMİ BURAKMA DİZİSİ KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ DİZİNİ SONUNDA BÜTÜN KÖTÜ KELPLİ İNSANLAR YOK OLAÇAK SEVEN İNSANLAR BİR BİRİNE ELİN UZADAÇAK ELİMİ BURAKMA DEYEÇEK

 11. Bir litre gözyaşı çok anlamlı ve güzel bir dizi, umarım herkesin dikkatini çeker ve reyting kurbanı olmaz.

 12. Bir litre gözyaşı çok anlamlı ve güzel bir dizi, umarım herkesin dikkatini çeker ve reyting olmaz.

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018