11 Mart 2018 Pazar Reyting sonuçları Ab Total Reytingleri Kim Birinci?

Her hafta oldukça zorlu geçen reyting mücadelesinde bu haftaya hangi dizi damga vuracak merak konusu oldu. 11 Mart 2018 Pazar Reyting sonuçları Ab Total Reytingleri Kim Birinci? kim ikinci ve üçüncü olacak bizde merak ediyoruz. Survivor Savaşçı ve Cennetin Gözyaşları geçen hafta ilk 3 sırayı almıştı Jet sosyete beklentilere yanıt veremezken Çocuklar duymasın birazcık düşmüştü.

11 Mart 2018 pazar günü Reyting sonuçlarına bakacak olursak Kanal D’de Çocuklar Duymasın Star TV’de Jet sosyete FOX TV’de savaşçı TRT 1’de Aslan ailem tv8’de Survivor ve ATV kanalında cennetin gözyaşları isimli dizi yer alıyor. Geçen haftanın reyting sonuçlarına baktığımızda savaşçı dizisi ve Survivor pazar gününün zirvesinde bulunan iki program. Peki 11 Mart 2018 pazar günü Reyting sonuçlarına en fazla hangi dizi katkıda bulunacak en çok izleyici hangisi toplayacak işte merak edilen asıl soru bu. SON REYTİNG SONUÇLARI

11 Mart 2018 Pazar Reyting Sonuçları Survivor Jet Sosyete Savaşçı… 4 Mart 2018 pazar günü reyting mücadelesi verecek olan yapımlar Kanal D’de Çocuklar Duymasın, Star TV’de Jet sosyete, Fox TV Savaşçı, TRT 1’de Aslan ailem ve TV8 Survivor yarışması. Geçen haftaki reyting oranlarını paylaşarak bu haftanın tahminlerini yapabiliriz.

11 Mart 2018 pazar günü reytinglerinde Survivor başlayalı 2 hafta oldu ve bazı günler reytinglerde 1. liğe adını yazdırdı bile. Survivor yıllardır yayınlanmasına rağmen reytinglerde ilk sıraları kimseye bırakmıyor.  Survivor bu sezon hem All Star hem de gönüllülerden oluşan mükemmel bir takım var. Yarışmalar da kıyasıya rekabet devam ediyor. 11 Mart Survivor 2018 yarışması geçen hafta 8.61 aldığı reytingle 1. olmuştu. Bu haftada kaçıncı sırada yer alacak göreceğiz.

FOX TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi geçen hafta 8.28 reyting ile ikinci olmuştur. Kılıç Timi’nin terör mücadelesini anlatan dizi milli duygularımıza da hitap ettiği için ve özellikle Afrin Harekatının olduğu bu zamanlarda daha çok beğenilerek ilgiyle izleniyor. 11 Mart savaşçı dizi reytingi yeni oyuncularla canlanabilir.

Çocuklar Duymasın geçen hafta reytinglerde 5.21 reyting ile 4. sırada yer aldı. Çocuklar Duymaısn’a bu hafta Emre katıldı ve Tutku ile eve geliyorlar.. Emre’yi Baran Erdoğan canlandırıyor. Havuç diziye girince dizinin havası değişir ve izlenme potansiyeli biraz daha artacak diye düşünüyoruz.

Star TV’de yayınlanmaya başlayan Jet sosyete dizisi de ikinci bölümü ile adeta sınıfta kaldı ve kötü bir performans sergiledi ve 3.95 oranında aldığı reyting ile 10. sırada yer almıştı. Jet Sosyete bu performans ile giderse uzun zaman geçmeden erken final yapacağını düşünüyoruz.

 

Atv’de  11 Mart Pazar Cennetin gözyaşları dizisi yayınlanıyor. 11 Mart Cennetin gözyaşları dizisi reytingleri son haftalarda biraz düşüş gösterse de yine de çok düşmüş denilmez. Cennetin Gözyaşları dizisi geçen hafta 4. sırada yer almıştı. Geçen hafta canlanan reytingler bakalım bu hafta ne olacak.. ATV Cennetin Gözyaşları dizisini bu sezon sonunda bitirebilir. Ama böyle iyi reyting alırsa gelecek sezonda devam edebilir. Sezon sonuna doğru Cennetin Gözyaşları dizisi final mi yoksa sezon finali mi yapacak göreceğiz.

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Çocuklar Duymasın / Kanal D 
4. Jet Sosyete / Star TV
5. Cennetin Gözyaşları / ATV
6. Aslan Ailem / TRT 1

11 Mart 2018 pazar reytingleri resmi sonuçlarını ertesi gün saat 10:00 sayfamızda paylaşacağız. Sizlerde 11 Mart Pazar günü reytingleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

11 Mart 2018 pazar reyting sonuçları Total

JET SOSYETE REYTİNG ANALİZİ: Jet Sosyete ilk hafta aldığı 5.89 total reyting oranı ve 3. sıradaki başlangıcı ile oldukça iyi bir giriş yaptı diyebiliriz. Ancak ikinci hafta dizi kendini 10. sırada bulunca herkes şaşırdı. İlerleyen haftalarda da dizi düşmeye devam ederse erken final kararı gelebilir.. Siz nasıl buldunuz diziyi? Jet Sosyete hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018