11 Mart Pazar Survivor 2018 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

11 Mart Pazar Survivor 2018 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?… Survivor programı Tv8 de yayınlanmaya devam ediyor. Survivor da bu haftada Türkiye Romanya karşılaşmasına hazırlık yapıldı.  Türkiye Romanya karşılaşması yapıldı. Romanya Türkiye karşılaşmasını bu sefer de Türkiye kazandı. Ülkemizi temsil etmek gerçekten onlarda daha çok hırs ve gayrete neden oluyor.

Survivor da cumartesi akşamı yayınlanan Türkiye Romanya oyununun ardından pazar akşamı dokunulmazlık oyunu zamanı. Dokunulmazlık oyunları çok önemli. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda hiç bir eksilme olmadan takım arkadaşları ile bir hafta daha devam edebilecekler. Ama kaybeden takım için üzücü bir ada konseyi oluyor.

Eleme potasına elenmesini istedikleri arkadaşlarını çıkarıyorlar. Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Bireysel dokunulmazlığı alan kişi de bir kişinin adını söyleyip onu eleme potasına sokuyor. Elemeye yaklaşan isimler kimler olacak? Kim en az oyu alarak adaya erken veda edecek? Bu yarışmaya gelen herkes Kıbrıs’ta ki büyük finalin hayali kurar. Ama sadece 4 kişi büyük final kalabiliyor.

Survivor 11 Mart pazar günü dokunulmazlık oyunu Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımına geçen Nagehan takıma ilk başarısını kazandırmış oldu. Artık All Star da eleme zamanı geldi çattı. Bireysel dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kimler girdi? Tüm bilgileri ekleyerek konumuzu güncelleyeceğiz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.