11 Mayıs Benimle Söyle Yarışması Finalisti (Eftelya Kimdir)

11 Mayıs Benimle Söyle Yarışması Finalisti (Eftelya Kimdir)

Enis Arıkan ve Birce Akalay’ın sunduğu yeni yarışma programı Benimle Söyle’nin ilk hafta yarışmacılarını hep beraber izledik bu hafta en çok jüriyi ayağa kaldıran EFTELYA oldu. Yarışma da söylediği şarkılara eşlik eden jüri üyelerinden aldıkları puanlar ile birbirleriyle yarışan yarışmacılar her hafta bir finalist çıkararak kendi aralarında yarışacaklar. 100 jürinin olduğu yarışmada en çok 77 jüriyi kaldıran EFTELYA ile Zümrüt yarı final yapacaklar.

11 Mayıs Cumartesi 1. Bölümde Yarı Finale Kalan Yarışmacı EFTELYA;

Benimle Söyle yarışmasında yarı final yapacak olan yarışmacılar büyük ödül olan Arabayı kazanabilecekler mi? beraber izleyip göreceğiz.

Benimle Söyle Yarılmasına Nasıl Katılınır Nasıl Başvurulur?

Kanal D’nin yeni yarışma programında yok yok, 100 jüri ile bir çok ünlü ismin yer aldığı jürilerin karşısında yarışmak ve yarışmaya katılmak için uzun bir yazı yazmıştık buyrun burdan bakabilirsiniz:

Benimle Söyle Nasıl Katılınır? Nereye Başvuru Yapılır? Jüriler Kimler

Benimle Söyle Yarışması Araba Ödülü?

Benimle söyle yarışmasına katılarak hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz, 100 jürinin sizin ile beraber şarkı söylediği bu güzel format ile eğlenceli bir yarışma olacağa benziyor. Yarışmanın 1. olanına Hyundai marka jeep veren program Hyundai’nin KONA marka yeni jeep’inin sahibi oluyorlar. Piyasa değer 250.000tl olan bu güzel arabanın sahibi olmak için sizde yarışmaya başvurabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.