11 Mayıs Bir Aile Hikayesi Aman Aman Şarkı Sözleri

11 Mayıs Bir Aile Hikayesi Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

Cumartesi günü saat 20.00 da 11 mayıs günü yayınlanacak olan 10. Bölüm fragmanı konumuzda 11. bölüm de neler olacak? Bir Aile Hikayesi dizisi tuttu mu ne zaman final yapacak, Fragmandaki müzik sözleri gibi konulardan bahsedeceğiz.

Dizinin 10. Bölümünde fragmanda da anlaşıldığı gibi Şakir’in hastalığı iyice ilerlemiş ve doktor ona hastalığının ilerleyen zamanlarında neler olacağından bahsediyor ve hüzünlü bir sahne ile canlandırılıyor, fragmandaki müziği sizler için bulduk Bir Aile Hikayesi fragmandaki müziğin sözleri;

 • Beni Koyamazsın Eller Yerine
  Kalbimi Kıramazsın Suçum Ne Ki Söyle
  Sen Beni Koyamazsın Eller Yerine
  Kalbimi Kıramazsın Suçum Ne Ki Söyle
  Gülmüyor Sensiz Yüzüm Hayat Zalim Bir Hüzün
  Bense Çektiğim Kadar Derdin Tesellini Bilirim
  Şimdi Den De Gidersen Böyle Kim Çeker Nazımı Söyle
  Sen Üzülme Bir Tanem Aşk Acısı Bu Ben Çekerim Kime Ne
  Aman Aman Bırakırsan Düşerim En Derine
  Aman Aman Kaybolursan Adım Çıkar Serseriye

Bir Aile Hikayesi 10. Bölümde Neler Olacak?

Erdem Beyaz’ın hastanedeki hali ve hafızası ile alakalı sorunu 11 mayıs günü hep beraber izleyeceğiz son anda yeni bölümlere katılan Cem Güneş karakteriyle Celil Nalçakan’ın da dahil olduğu dizi bitiyor mu rentingleri nasıl gibi sorular geliyor.

Bir aile hikayesi dizisi geçen haftaki izlenme oranları yani reytingleri aşşağıda sizinle paylaştık şuan için yaz boyu devam edeceğe benzeyen diziye bir erken final sürprizi olmaz ise her cumartesi ekranlarda olacak.

04 Mayıs Cumartesi günü Bir Aile Hikayesi Reytingleri

Gulbin Tosun ile Fox Ana Haber den sonra 2. sırada yer alan Bir Aile Hikayesi dizisi 5.65 reyting skoru ile listenin en başında ve dizi çok iyi reyting alıyor.

Bir Aile Hikayesi Dizisi 11 Mayıs 10. Bölüm  Tekrar Ne Zaman?

Cumartesi günü yayınlanan ve günün de reyting listesinde diziler arasında 1. olan yeni diziyi kaçıranlar 10. bölüm tekrarını Pazar günü öğlen izleyebilirler…

10. Bölüm 2. Fragmanı;

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2019