11 Mayıs İkizler Memo Can Neden Yok Bitti mi Final mi Yaptı?

11 Mayıs İkizler Memo Can Neden Yok Bitti mi Final mi Yaptı?

İkizler Memo – Can 25. Sezonun Son Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Onur Melek’e evlenme teklif ediyor! Melek ve Onur arasındaki aşk yaşanan olumsuz olaylar nedeniyle  sekteye uğramıştı. Onur kararını verdi. Melek’in evine gider ve evlenme teklif eder. Melek, Onur’un teklifindeki şaşkınlığını gizleyemez. Melek, Onur’un evlilik teklifine nasıl cevap verecek? Onur ve babası Mumtaz, Can’da bir tuhaflık tespit ederler. Aklı başında değildir sanki … Bu garip durumun sebebini Can’ın ağzından duyabiliyoruz. Suna’ya aşık olmuş olabilir …  Can’ın Suna’ya olan aşkını açabilir mi?

Osman çok üzücü bir haber alır; Mahmut bir baba olur. Osman, kendisinden önce baba olan kayınpederi Mahmut’a içerlenir … Osman, Yaren’e romantik bir gece hazırlarken evi yakma noktasına getiriyor. Yatağı kalp şeklinde mumlarla örten Osman, Yaren’in yanına gidiyor. Yaren onunla konuştuğunda, mumlar yorganda yanar ve evde yangına neden olur. Memo ve Can, bebek olarak birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir.

Memo üvey annesi, amcası ve dayısıyla ile birlikte yaşıyor. Memo, fakir bir hayat yaşar. Ailenin maddi durumları sınırlı olsa da, birbirlerine büyük sevgi ile bağlıdırlar. Küçük yaşta sokaklarda kağıt toplar. Öte yandan, zengin bir aileye sahip olan Can, büyük bir konakta yaşıyor. Can, babası ve büyük babası ile mutludur, fakat çok yalnızdır. Çünkü dadısı, etrafındaki çevreye ilgi duyan hoca, katı kurallar, disiplin, kısacası çocukluk yaşamadan yaşıyor. Bir gün kader ağlarını örter ve Memo ve Can yerlerini değiştirir. İlerleyen zamanlarda, sırlar tek tek çözülmeye başlayacaktır. Ondan sonra, hikayemiz bazen duygusal, bazen komik akacak gidecektir.

İkizler Memo – Can 25. Sezonun Son Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2019