11 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları

Dizi ve programların yoğun bir şekilde toplandığı günlerden birisi de Pazar günleri. Pazar reytingleri de her hafta merak ediliyor. Hangi dizi ne kadar izlendi nasıl sonuçlar aldı merak konusu oluyor. Bizde tüm merak edenler için 11 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları hakkında detaylı bilgileri Savaşçı Çocuklar Duymasın Cennetin Gözyaşları ve Survivor gibi reytinglerde ön olana çıkan yapımları sizler için araştırdık.

Önceki haftalarda reyting sıralamasında pazar günleri hep Savaşçı dizisi yer alıyordu. Bu hafta Survivor karşısında tutunabilecek mi bilemiyoruz.  Geçtiğimiz haftalarda pazar günlerinin reytinglerinden en önemli dizilerin ilk sırasında Savaşçı dizisi yer alıyor. Ancak 10 Şubatta Başlayan Survivor tüm reytingleri altüst etti. 11 Şubat pazar reytinglerinde de durum nasıl olur az çok tahmin edebiliyoruz. Bu akşam 11 şubatta neler var tv de?

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor/ TV 8
3. Çocuklar Duymasın / Kanal D 
4. Cennetin Gözyaşları / ATV
5. Aslan Ailem / TRT 1

6-San Andreas Fayı/Star Tv

Fox tv de yayınlanan Savaşçı her hafta favoriydi. Önceki haftalarda almış olduğu 7.99 oranındaki total reyting ile haftanın en iyi dizilerinden birisi oldu. Ancak bu birincilik artık zor gibi. Çünkü Tv8 ekranlarında Survivor başladı ve reytinglerde çok etkili bir program olduğunu ilk günden gösterdi. İşte Survivor 2018 Reytingleri

11 Şubat pazar reytingleri akşam yayınlanacak dizi ve survivor gibi yapımların ardından belli olacak. Ya Survivor ezip geçecek tüm dizileri ve kanalları yada önceki haftalarda olduğu gibi günün favorisi olduğu gibi aynı zamanda haftanın da en çok izlenen dizilerinden birisi olmaya aday Savaşçı liderliğini devam ettirecek. Bakalım hangisi olacak.

 11 Şubat 2018 pazar Reyting Sonuçları Survivor mu Savaşçı mı

San Andreas Fayı yabancı filmi de Star tv de olacak. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Pazara alınan tüm star tv dizileri bir bir final yapmışlardı. Hayat Sırları Dolunay Ateşböceği gibi.. Kanal D de Çocuklar duymasın daha iyi sonuçlar almaya başlarken Cennetin Gözyaşları ATV de reytinglerde düşmeye başladı sezon sonunu göremeden final yapacak gibi sanki.. Aslan Ailem TRT 1 ekranlarında her hafta aldığı reytinglere devam ediyor..

Survivor 11 Şubat 2018 pazar Reyting Sonuçları da en merak edilen konu bakalım Savaşçı mı yoksa Survivor mu birinci olacak. Sizce 11 Şubatta sıralama nasıl olacak? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. Yeni reyting sonuçları yarın saat 10.00 dan sonra açıklanacaktır. Resmi sonuçlar gelene dek önceki haftanın sonuçlarını sizlere sunuyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

11 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları (2 Yorum)

  1. Artık eşimin çığlıklarını çocuklar izlerken video çekip acun medyaya yolluycaz deyip dururlar istemesemde yarışmacıların tartışmaları yarışları teleyizyonu ele geçirdi….. Bende kulaklıkla İnternet…..

Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2018