Connect with us

Beni Affet

12-16 Kasım Beni Affet Dizisi 1443.-1447. Bölüm Özeti Tüyo ve Yorumları Videosu

Star tv de ekrana gelen her 8 sezondur her kesimden izleyici bulup hafta için ekrana gelmeye devam eden 12-16 Kasım Beni Affet Dizisi 1443.-1444.-1445.-1446.-1447. Bölüm Özeti Tüyo ve Yorumları Videosunu bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Her bölümü ile dikkatleri üstüne çeken dizide son haftalarda reytingler de yüzleri güldürmeye başladı. 12-13-14-15 ve 16 Kasım 2018 tarihlerinde yayınlanacak olan Beni Affet Dizisinin yeni bölümlerinde izleyenleri neler bekliyor dersiniz? Beni Affet ESRA KİMDİR?

12-16 Kasım Beni Affet Dizisi 1443.-1447. Bölüm Özeti Tüyo ve Yorumları Videosu

Sevilen günlük dizi Beni Affet 1443. bölümü ile 12 Kasım Pazartesi günü star tv de ekrana gelecek. Yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Beni Affet Dizisi 1444. bölüm ise 13 kasım salı günü yayınlanacak. Beni Affet Dizisi 1445. bölüm özeti tüyoları ise 14 kasım çarşamba günü star tv de olacak. 15 Kasım cuma Beni Affet Dizisi 1446. bölümün tüm videosunu ve tüyoları ile özetini sitemizden okuyabilirsiniz. Beni Affet Dizisi 1447. bölüm ise haftanın son günü 16 kasım cuma günü ekrana gelecek ve sizlere sunulacaktır. Şimdi gün gün sizlerle tüyoları ve dizinin tüm hafta özetlerini sırası ile paylaşmak istiyoruz.

Beni Affet Dizisi 1445.bölüm özeti 14 kasım Çarşamba:  Müjgan Yılmaz’ın kendisine hazırladığı sürprizle rüya gibi bir an yaşar. Ancak yüzleşeceği gerçek Müjgan’ı perişan eder. Yaşadıkları güzel anların ardından ikili telafi edilmesi güç büyük bir yıkım yaşar. Sevgi eski dostlarının ziyareti sırasında Burçin’le ilgili sıkıntılı anlar yaşar. Yaşadıklarından sonra daha önce kabullenemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Umut’un geçireceği kötü bir gün, Feride ve Yaman’ın bir araya gelmesini sağlar. Bu buluşma sırasında Feride, Yaman’a beklenmedik bir teklifte bulunur. Güzel’in Kader ve Murat’ın aralarının açılması için yaptığı planlar sonucunda, Murat, Kader ve Güzel büyük bir yüzleşme yaşar. Murat’ın bu yüzleşmenin ardından nasıl bir tavır alacağı merak konusudur.

13 KASIM SALI Beni Affet Dizisi 1444. Bölüm Özeti ve Tüyoları neler olacak bilgileri:

Beni Affet Dizisi 1444.bölüm özeti 13 kasım SALI: Yılmaz’a el emeği bir armağan yapma işine girişen Müjgan, ondan gelen hediyeler karşısında afallar. Yılmaz’ın Müjgan için yapacağı sürpriz hazırlık herkesi heyecanlandırır. Müjgan’ın Yılmaz’ın çağrısına vereceği yanıt ve sonrasına yaşanacaklar ise merak konusudur.

Öte yandan bu süreçte Müjgan’ın yanında olan Sevgi ve Şahin, Selva ve Burçin’in bazı tutumlarına şaşırırlar. Asiye ve Osman’ın her yerde aradığı Zafer, Yaman’ın karşısına çıkar. Zafer’in şok edici teklifi sonrası Yaman’ın takındığı tavır olayların seyrini değiştirecek türdendir. Diğer yandan Zafer’in ortaklıktan ayrılmasını isteyen Yaman’ın bu konuda başarılı olup olmayacağı merak konusudur. Yaşananlardan dolayı çok üzgün olan Feride, onu oldukça panikleten bir olay yaşar. Güzel’i takip eden Kader, onunla sert bir yüzleşme yaşar.

Beni Affet Dizisi 1443.bölüm özeti 12 kasım pazartesi

Beni Affet Dizisi 1443. Bölüm Özeti Tüyoları Bilgileri 

Beni Affet Dizisi 1443.bölüm özeti 12 kasım pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.. Feride Yaman’ın takındığı mesafeli tavır karşısında çok üzülür. Yaman kendisine ulaşmaya çalışan geçmişindeki gizemli kadını kendinden uzaklaştırmak için çabalar.

Öte yandan Zafer’le ilgili durumun iyice sarpa sarması üzerine Murat’tan çok önemli bir konuda yardım ister. Güzel’i merak eden Harika, kız kardeşinin yanında Giray’ı görünce şaşkına döner. Asiye ve Osman, çocukları konusunda birbirlerine destek olmaya karar verirler.

Yılmaz’ın davranışlarındaki değişiklik Müjgan’ı giderek heyecanlandırmaya başlar. Yılmaz’ın zengin oluşundan etkilenen Selva, kendisinin ve kızı Burçin’in hayatını garantiye almak için ikiliye bir oyun oynar. Bu anlarda Yılmaz ve Müjgan yavaş yavaş hisleriyle yüzleşmeye başlar. Öte yandan yaşananlar Burçin’in Müjgan’ı iyice kıskanmasına neden olur.

İzleyici Yorumları: Ama artık kaderin Murata karşı davranışı bıktırdı neden doğruyu söylemiyor ne yapmaya çalışıyorsunuz bu dizi ile insanları yalancılığa mı alıştırma ya uğraşıyorsunuz birşey söyleyecekler birbirlerine artık 6 ay geçiyor üzerinden ne saçmalık bu hele o Müjgan ne o küçücük yaşına akmadan silikonlu dudaklar hep makyaj suratında rimeller yok mu başka oyuncu Allah aşkına..Beni Affet Dizisi 1444.bölüm özeti 13 kasım salı

İzleyici Yorumları 2: Çok içler acısı bir durumda dizi her sene bir çift için başka bir çift harcanıyor bu senenin kurbanıda feride yaman ama onların bile bir getirisi olmuştu diziye burda öyle bir şey yokda ama şu iğrenç senaryoda hala ısrar ediliyor bugün koyduğunuz fotoğraf bile pavyondan insanlara kaderin pavyon maceralarını dayatı yorsunuz ve kader murata düşman feride yamanada taraftar topluyorsunuz ben bile isyan ettim duruma dizide her kadın bir çukurda..Beni Affet Dizisi 1445.bölüm özeti 14 kasım çarşamba

Yorum 3: Şuanki senâryo ne sezon sonuna ne sezon başına uygun çok zıt açıkçası şuanda olanlar hayal kırıklığı insanlar koca yaz bebeği bekledi ama şuanda o konudan çok uzakta bir senaryo var sürekli aynı konular geliyor bir sır kapanmadan başka bir sır geliyor feridenin kendini sürekli Ispatlama yada affettirme çabası bir kadın olarak beni artık rahatsız ediyor bu dizide kadının gücü diye bir şey yok hep mağdur olan onlar yaman affetsin diye parçalıyor kendini ama yaman uzak duruyor şimdi yamanda bu kadını saklar feridede ona tavır yapar aralarının uzun süre düzeleceğini de sanmıyorum bir bitmişlik var dizide ben feride yamanı yada diziyi izlerken zevk alamıyorum. Beni Affet ESRA KİMDİR?

12-16 Kasım Beni Affet Dizisi 1443.-1447. Bölüm Videosu

Continue Reading
Bunları da seversin..
10 Yorum Var

10 Comments

 1. Kerim

  13 Kasım 2018 at 18:17

  Filim deiğil resmen tarihi filim

 2. Kerim

  13 Kasım 2018 at 18:16

  Filim değil resmen tarihi filim

 3. Anonim

  13 Kasım 2018 at 11:17

  Anlamadığım birşey var bir dizide hiç güzel şeyler olmaz mı? Hep bagirismalar şiddet sahneleri vs.giray karakteri nedir Asiye nın kaç çocuğu var güzelin başka biri değil mi .diziyi ilk sezondan beri takip eden biri olarak hiçbir şeyi unutmadık.gecen sezon da güzelin babası başka biriydi .umut bebek Feride ile Yaman’ın gerçek bebeği olduğu ortaya çıksınnnn..

  Zaferin ferideyi aldı eve götürdü .Yaman’ın bu durumdan gerilim yaratmasi nedir…

  Çok saçma ayrıca yanman eski yaman değil.ferideyi suçlaması falan…. Ferideyi ve kaderi eskiden olduğu gibi güçlü görmek istiyoruz

 4. Güzide

  12 Kasım 2018 at 12:11

  Pes vallahi pes Feride yaman aşk dolu sahneler görmek istiyoruz bide daha yetmiyormuş gibi esrayı çıkardınız melisaya katılıyorum.

 5. Melisa

  11 Kasım 2018 at 16:42

  Sayın yönetici yani. Bu kadar olur. Yukarıda yaptığınız yorumların hepsine katılıyorum.feride ve yaman çiftini o kadar rezil bir hale getirdiler ki inanılmaz.dogum gununu berbat rezalet yaptınız.feride ile yaman arasında hiç mutluluk yok Güleryüz yok ama Tatlıdil yok.yetmiyormus gibi bir de Esra Yıldırım çıkardınız …… Pes vallahi pes….

 6. Anonim

  11 Kasım 2018 at 13:40

  ayy siz ısıtıp ısıtıp aynı yemeyi yediriyorsunuz her şeyi tekrar yaparak bu senarisler acaba pavyon da niye çekim yapıyorlar genel evlerden birinimi seçselerdi malum dizii o yala girdi ee feride nin oglu meseleside çözülmedi kader üzerinden ilerliyor herşey bu basit deyil ucuz alışveriş meselesi

 7. Güzide

  10 Kasım 2018 at 08:12

  Senaristler Feride Yamanı kötü senaryo yazıyorsunuz

  • Güzide

   11 Kasım 2018 at 15:06

   Senaristler filme neden Esra giriyor yaman ferideyi ayırmayin

 8. Anonim

  9 Kasım 2018 at 20:02

  pavyon eksik kalır kader bir üste çıkmalı bir şey evi diyorlar orasıda olur zaten dizinin adı beni affet deyil beni oraya buraya koy bu kadın senarisler bu senaryoyu hangi akla yazıyor resmen gençkızlar ı bu yollara teşfik eee nilgün hanım siz müsade ederseniz olur

 9. Anonim

  9 Kasım 2018 at 19:55

  farkındamı senarisler her sene dizi tutsun diye abuk sabuk işler yapıyor müjgan ın annesi ela 1984 dogumlu kaderle aynı yaşta o zaman nasıl kader bahar ve umut ve ateş 3 üzler 1987 dogumlu e abi diyor feride yaman cephhesinde umut un gerçek ogulları oldugu en kısa sürede ortaya çıksın müjgan sevgi şahin üç lemide kısaca şu aptal diziyi toplayın kader murat a asla dönmesin dönerse bu kadar aptal senaryoya gülünür diziyi toplayınnn

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top