12-19 Haziran Kadın Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Fox tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile oldukça yüksek reyting alan salı günlerinin rekortmen dizisi Kadın bu hafta ekrana gelecek mi gelmeyecek mi oldukça merak ediliyordu. Bizde merak edip soran herkese diziyle ilgili merak edilenleri yazalım istedik. Kadın 32. Bölümü ile 5 haziran salı günü sezon finali yaptığı için bu hafta 12 haziranda ekrana gelmeyecek.

12-19 Haziran Kadın Dizisi Var mı Yok mu? Öncelikle belirtelim ki sevilen dizi Kadın bir Japon uyarlama olmasının ötesinde konusuyla ilgi odağı oldu. İzleyenlerin adeta bağımlısı oldukları Kadın dizisi 12 haziran salı günü var mı yada bir sonraki hafta 19 haziranda olacak mı olmayacak mı gibi soruları burada yanıtlamak istiyoruz. 12-19 Haziran Kadın Dizisi yayınlanmayacak, çünkü bir önceki hafta dizi sezon finali yaparak yaz tatiline girdi.

12-19 Haziran salı günleri Kadın Dizisini merakla bekleyip izlemek isteyenler ise dizinin yeni bölümlerinin artık ekrana gelmeyeceğinin farkında bile değiller. Geçen hafta sezon finalini izleyememiş olanlar veya bu hafta da yeni bölüm bekleyenler dizinin yeni bölümünü göremeyince şaşırıp kaldılar. Çünkü 12-19 Haziran Kadın Dizisi yeni bölüm yayınlanmayacak.

12 Haziran salı günü Kadın dizisi yok yeni bölüm olmayacak çünkü dizinin sezon finali 5 haziran salı günü yayınlandı. 19 Haziran Kadın Dizisini de artık beklemezsiniz, çünkü dizi sezon finalinden dolayı artık yaz tatiline girdiği için ekrana gelmeyecek.

12-19 Haziran Kadın Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor? diye sorup merak edenlere yeni bölümler yaz tatiline girdiğinden dolayı yayınlanmayacak diye yanıt verebiliriz. 32. Bölümü ile Sezon finali yapan Kadın dizisi yaklaşık 3 ay yaz tatili yaptıktan sonra Eylül 2018 de yeniden ekrana dönecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. İşte en duygusal sezon finali sahnesi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018