12 Aralık 2017 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Eşkıya

12 Aralık 2017 Salı günü reytinglerde hangi diziler var yeni dizilerin reytingler ile olan mücadelesi nasıl olacak? Kızlarım için dizisi 2.bölümü ile bakalım nasıl bir reyting alacak. Fox tv de devam eden Kadın dizisi ile Star tv de devam eden Ufak Tefek Cinayetler dizileri ne kadar izlendi 12 Aralık salı, Show tv klavye delikanlılarını yayından kaldırılması ile yerine genelde Türk filmleri koyuyor. Edho Yine birinci mi yaptı Atv yi? reytinglerin sıralaması nasıl oldu diye merak edenler için bu sayfayı hazırladık. 12 Aralık 2017 Salı Reyting Sonuçları sizce nasıl olacak?

12 Aralık Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Edho Kızlarım İçin gibi dizilerin yarışı içinde.. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi salı günlerinin favori dizisi idi ancak öyle çok rakibi var ki bu hafta nasıl bir sonuç çıkacak herkes merak ediyor. Dolunay dizisini pazara alan Star tv yenine başlattığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile son haftalarda iddialı olmaya başladı, 12 Aralık salı nasıl bir sonuca ulaşacak reytinglerde yüzü gülecek mi merak konusu oldu.

Kızlarım için dizisi 12 Aralık salı günü reytingi merak edilen ilk dizi. Geçen hafta aldığı sonuçlarla hayal kırıklığı yaşatmıştı. Kadın dizisi daha önceki haftalarda iyi başladı ve 8. bölümü yayınlanacak.. Kadın dizisi 12 Aralık salı reyting mücadelesinde ne kadar izlenecek sevilecek mi reytinglerde fox tv salı günleri çok zorlanıyordu. Bakalım bu hafta neler olacak. 12 Aralık salı Kanal D de ekrana gelen Kızlarım için bu haftada çok kötü reyting alırsa erken final tehlikesi yaşayabilir.

Kızlarım için dizisi 3. bölüm ile Kanal D bakalım ne kadar izlenecek... . Show tv de ne var tekrar Eyvah Eyvah serisi film olabilir.. Kanalların dizi ve reyting mücadelesinin çok zorlaştığı şu haftalarda Tv8 de O Ses Türkiye ile limitleri ve reytingleri zorlamaya devam edecek. Bakalım Tv8 O Ses ile 12 Aralık ne kadar reyting alabilecek. 12 Aralık Salı Reyting Sonuçları Ab ve Total reytingleri sizlerle paylaşacağız. Sizlerde tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

12 Aralık 2017 Salı Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Sen Benim Herşeyimsin – Tv8
2- Kızlarım İçin Kanal D
3- Kadın – Fox TV
4- Eyvah Eyvah 3 – Show TV
5- Ufak Tefek Cinayetler – Star TV
6- Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV

Bugün 12 Aralık Salı günü Hangi Programı izleyeceksiniz ? Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak reytingler hakkında bize yazın..

12 Aralık 2017 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Eşkıya

12 Aralık 2017 Salı Reytinglerinde Ön plana çıkan dizi yine Edho oldu. Edhoya en zorlu rakip ise Kadın dizisi. Kadın dizisinin iyi başlamasına rağmen diğer yani dizi Ufak Tefek cinayetler pek ilgi görmese de yinede izlendi.. Son haftalar ise resmen kıran kırana mücadele başladı.
12 Aralık 2017 Salı Reytingleri sıralı sonuçları güncellendi. GÜNCEL REYTİNG…

12 Aralık 2017 salı Total Reyting Sonuçları

12 Aralık 2017 salı Ab reytingleri de güncellendi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Aralık 2017 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Eşkıya (5 Yorum)

  1. ufak tefek cinayetler pek ilgimi görmüyor ab de kadın dizisini geçmiş sacmalamayin lütfen çok değişik ve güzel bir dizi

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017