12 Ekim 2018 Cuma Reyting Sonuçları Sıralaması Arka Sokaklar Kızım Gülperi

12 Ekim 2018 Cuma Reyting Sıralaması Arka Sokaklar Kızım Gülperi… 12 Ekim cuma günü reyting sıralamasını sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Cuma günü reyting rekabeti çok kızışıyor. Cuma günü reyting savaşında yarışacak olan diziler ve programlar şu şekilde sıralanıyor.

1- Arka Sokaklar – Kanal D
2- Kızım – TV8
3- Payitaht Abdülhamid – TRT 1
4- İstanbullu Gelin – Star TV
5- Gülperi – Show TV
6- Aşk Ve Mavi – ATV
7- Yaparsın Aşkım- Fox TV

12 Ekim 2018 Cuma Ab Reyting Sonuçları

12 Ekim 2018 Cuma Ab Reyting Sonuçları

12 Ekim 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

12 Ekim 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

Cuma günü Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisi yayınlanıyor. Arka Sokaklar dizisi geçen hafta total reytinglerde 1. sırada yer aldı. Arka Sokaklar dizisi son bölümünde Rıza Baba ve ekibi, içlerindeki köstebeği bulmaya çalışıyordu. Bu köstebek suç çetesi ile işbirliği yapıyor. Rıza Baba ve ekibinin her işini bozuyor. Mesut ve Selin arasındaki ilişki çıkmaza giriyor. Suç şebekesi Mesut’un başına ödül koyuyor.

Arka Sokaklar senaryosu her zamanki gibi aksiyon dolu bu yüzden de reytinglerde ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Ancak geçtiğimiz hafta total reytinglerde 1. sırada yer alan Arka Sokaklar dizisi AB reytinglerinde 6. sırada yer aldı. Bu yüzden de yeni haftadaki reytingi merak konusu oldu. Total de yine 1. olmasını beklediğimiz Arka Sokaklar dizisi AB reyting sıralamasını düzeltecek mi?

12 Ekim 2018 Cuma Reyting Sonuçları Sıralaması Arka Sokaklar Kızım Gülperi

TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde Öykü’nün hastalığı günden güne ilerliyor.Öykü hastalığından ne babasına ne de Candan’a bahsediyor. Demir ise arkadaşının hapse girmesinden sorumlu olduğu için pişmanlığını yaşıyor. Ancak bunun için ne yapacak? Öykü’yü büyüten teyzesinin gerçek teyze olmadığını ve Öykü’nün annesinin yaşadığını öğreniyor. Bundan sonra Demir nasıl bir yol izleyecek?

Kızım dizisi geçen hafta reytinglerinde Total de 2. sırada yer alırken AB reytinglerinde de 2. sırada yer alıyor.  Yeni başlayan bir dizinin böyle başarılı olması gerçekten büyük başarı. TV8 dizi reytinglerinde başarılı bir grafik izliyor. İlerleyen bölümlerde Öykü’nün hayatı ile ilgili bilinmeyenler ortaya çıktıkça reytinglerde daha başarılı olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Star TV de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi geçen hafta total reytinglerde 6. sırada yer alıyor. AB reytinglerinde ise 1. sırada yer alan İstanbullu Gelin yeni bölümlerinde aynı başarıyı gösterebilecek mi? Boranlar eski zengin günlerine geri dönecekler mi?

Trt1 de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi geçen hafta yeni sezonuna başladı. Yeni sezonu ile total reytinglerde 8. sırada yer alan Payitaht Abdülhamid AB reytinglerinde 3. sırada yer aldı. Payitaht Abdülhamid yeni sezonu reytingleri başarılı şekilde devam edecektir diye bekliyoruz. Trt1 ‘in genel bir izleyici kitlesi oluyor çünkü.

Show TV de yayınlanan Gülperi dizisi de yeni başlamış bir dizi ancak reytinglerde başarılı bir yapım. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı Gülperi dizisi geçen hafta total reytinglerde 3. sırada yer alırken AB reytinglerinde 5. sırada yer aldı. Çocuklarına kavuşmak isteyen bir annenin onlara kendini sevdirme çabasını ve hayatını anlatan Gülperi dizisi 12 ekim reytinglerinde kaçıncı sırada yer aldı?

12 Ekim 2018 Cuma Reyting Sonuçları Sıralaması Arka Sokaklar Kızım Gülperi İstanbullu Gelin Aşk ve Mavi

Atv de yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi yeni sezonunda başarılı bir reyting grafiği elde edemiyor. Aşk ve Mavi dizisi total de 9. sırada AB de 6. sırada yer almıştı geçen hafta. Aşk ve Mavi dizisi 12 ekim cuma 2018 reytinglerinde kaçıncı olacak? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

12 ekim cuma 2018 reytinglerini sizlerle bu sayfamızda paylaşacağız. Ertesi gün saat 10:30 da güncel reyting sıralamasını konumuzda bulabilirsiniz. Tahminleri yazabilirsiniz. Sizce reyting birincisi kim olacaktır?

12 EKİM 2018 CUMA TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

12 Ekim 2018 Cuma Ab Reyting Sonuçları

12 Ekim 2018 Cuma Ab Reyting Sonuçları

12 Ekim 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

12 Ekim 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

12 EKİM CUMA 2018 AB REYTİNG SIRALAMASI


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018